Προς το περιεχόμενο

Πότε "απολύεται" ο ασυνεπής συνεργάτης;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

"Ταπεινός" σε ποστ που αναφέρεται σε εσένα και τον Κώστα... Μάλιστα...

Σας έχεις δει παιδί μου πάνω στη σκηνή;

Αν (για κάποιο ανεξήγητο λόγο) βρεθείτε στο ίδιο πάλκο θα ακουστεί η κραυγή "Headstocks on the loose! EVERYBODY DUCK! NOW!"  ;D

 

Πάντως, τρουθ του μπι τολντ, και ντίβες δεν είστε και άοκνοι είστε. Το σωστό, σωστό... :)   

Γιατί Χάρη μου το λες αυτό; Εμείς πχ είμαστε όπου μας βάλουν- ΟΚ ο Κώστας τραγουδάει, φυσικά θα κάτσει κέντρο. Που τον θες; Πίσω- πίσω;  :D

 

Εγώ πάλι όπου΄είναι ο ενισχυτής ή μου πουν οι συνεργάτες (κιθαρίστες). Θέλουν να είναι αριστερά; Πάω δεξιά. Θέλουν δεξιά; Πάω αριστερά. Θέλουν και δεξιά και αριστερά; Ε, κάπου στριμώχνομαι και εγώ  ;D Απλά μετά βγαίνω από την... φωλιά μου  ;D ;D ;D

 

Και δεν ξέρω αν το παρατήρησες, αλλά οι ντράμερ είναι η αμέσως επόμενη φερέγγυα κατηγορία  ;) Πόσο δε εσύ  8)

 

ΥΓ: Υπάρχουν και οι πνευστοί, αλλά είναι «ειδική» κατηγορία. Είναι πολύ λίγοι, παίζουν με 500 μπάντες ο καθένας... Δεν ξέρω αν συγκαταλέγονται στις «Ντίβες», αλλά τους κυνηγάς με το ντουφέκι για πρόβα  ;D

 

Όμως όπως είπα είναι «ειδικές» οι συνθήκες που διέπουν τις συνεργασίες με τους πνευστούς.     

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 121
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Γιατί Χάρη μου το λες αυτό; Εμείς πχ είμαστε όπου μας βάλουν- ΟΚ ο Κώστας τραγουδάει, φυσικά θα κάτσει κέντρο. Που τον θες; Πίσω- πίσω;  :D

 

Εγώ πάλι όπου΄είναι ο ενισχυτής ή μου πουν οι συνεργάτες (κιθαρίστες). Θέλουν να είναι αριστερά; Πάω δεξιά. Θέλουν δεξιά; Πάω αριστερά. Θέλουν και δεξιά και αριστερά; Ε, κάπου στριμώχνομαι και εγώ  ;D Απλά μετά βγαίνω από την... φωλιά μου  ;D ;D ;D

 

Ναι βρε συ, αστειεύομαι. Απλά έγραψες "ταπεινός" και ...κάτι δεν μου κόλλησε με τη σκηνική σας παρουσία (η οποία παρεμπιπτόντως, πολύ καλά κάνει και είναι on steroids!).

 

Και δεν ξέρω αν το παρατήρησες, αλλά οι ντράμερ είναι η αμέσως επόμενη φερέγγυα κατηγορία  ;) Πόσο δε εσύ  8)

 

Α, όλα κι όλα, εγώ είμαι ντίβα(ος). Δεν έχω καταλάβει όμως γιατί κάθε φορά που ρωτάω "πού είναι το καμαρίνι μου;" όλοι ξεπατώνονται στα γέλια... ;D

 

Δεν ξέρω αν συγκαταλέγονται στις «Ντίβες», αλλά τους κυνηγάς με το ντουφέκι για πρόβα  ;D

 

Tell me about it... ::)

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω να κλειδωθεί το παρόν θρέντ και να μπει στο hall of fame με κριτήριο του παραπάνω ποστ.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ρυθμό τον κρατάει ο πισινός μου.

 

Αν μιλάς για αυτόν που σου χάρισε η φύση - ο οποίος, όπως και να το δεις, απέχει μίλια (κυριολεκτικά και μεταφορικά) από αυτόν της Divinity - και όχι για τον ντράμερ που κάθεται πίσω σου, αυτός είναι ένας πολύ καλός λόγος για ένα μεγαλοπρεπές "Ναι" στο ερώτημα

ο Κώστας τραγουδάει, φυσικά θα κάτσει κέντρο. Που τον θες; Πίσω- πίσω;

;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μπασίστες είναι ταπεινοί γιατι δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς...θα απολυθούν.

 

Νιώθουν ανασφαλείς....για κιθαρίστες πήγαιναν όλοι αλλά δεν τα παίρνανε τα γράμματα...ούτε μελετούσαν μπας και κατανοήσουν τίποτα.

 

1)Μουσική δεν ξέρουν.

2)Το να κρατάς τον ρυθμό είναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ

3)Το όργανο τους έχει λιγότερες χορδές από την κιθάρα άρα είναι πιο εύκολο..δεν ακούγεται κιόλας

 

 

Trolling level 99%  ;D

 

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει συγκεκριμενος λογος που τα τα στρινγκ στο βιδεο ειναι ολα μαυρα?!?!?Δεν θα ηταν καλυτερα να εχουν χρωματα της αρεσκειας του "ντραμερ" ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει συγκεκριμενος λογος που τα τα στρινγκ στο βιδεο ειναι ολα μαυρα?!?!?Δεν θα ηταν καλυτερα να εχουν χρωματα της αρεσκειας του "ντραμερ" ???

 

ΑΥΤΑ είναι τα χρώματα της αρεσκείας του ντράμερ, φίλε.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου