Προς το περιεχόμενο

Βελτιωση δεξιου χεριου (πενας)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Dreamdancer δυστηχώς τα Αγγλικά σου είναι σαν τα δικά μου  :P να μας ακούσει κανείς να κάνουμε διάλογο εμείς οι δύο και θα κατουριθεί από τα γέλια  ;D ;D ;D

 

Πέρα από την πλάκα ωραία η δουλειά σου,μπράβο σου.

 

 

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 134
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Dreamdancer να χαρείς παλικάρι μου,ή μίλα στα ελληνικά ή βάλε απλά υπότιτλους...  :)

 

Δεν παριστάνω τον έξυπνο,αν και μερικούς μήνες τον χρόνο μένω στην Αμερική και έχω ας πούμε μία "Γ' (...τα  ;D) προφορά,όλοι οι γνωστοί μου εκεί μου λένε οτί η προφορά μου είναι...πως να το κάνουμε...Ελληνική  :) (όπως λένε και για τους Ισπανόφωνους,τους Ρώσους και τους Ιταλούς.)

 

Οπότε:H μίλα ελληνικά ή βάλε υπότιτλους...  :)

 

@Panoslydios:Φάε φρούτα του δάσους,ξηρούς καρπούς,συσσώρευσε ολοκληρωμένη συμπαντικο-μουσική ενέργεια και ανέβασε το δικό σου video να σε δούμε και να σε χαρούμε.Εσύ τον προκάλεσες.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dreamdancer να χαρείς παλικάρι μου,ή μίλα στα ελληνικά ή βάλε απλά υπότιτλους...  :)

 

Δεν παριστάνω τον έξυπνο,αν και μερικούς μήνες τον χρόνο μένω στην Αμερική και έχω ας πούμε μία "Γ' (...τα  ;D) προφορά,όλοι οι γνωστοί μου εκεί μου λένε οτί η προφορά μου είναι...πως να το κάνουμε...Ελληνική  :) (όπως λένε και για τους Ισπανόφωνους,τους Ρώσσους και τους Ιταλούς.)

 

Οπότε:H μίλα ελληνικά ή βάλε υπότιτλους...  :)

 

 

 

Κοιτα προφορά δεν παιζει το ξερω καλα ;D...θα μπορουσα να γραψω πρωτα κατω αυτα που θα πω η να βαλω υποτιτλους αλλα και τα δυο θελουν δουλεια και δεν εχω καμια ορεξη ουτε υπομονή :P.Οσο για τα ελληνικά δεν εχει νοημα για να το δουν μονο 5 ατομα δυο απο τα οποια θα ειναι (στανταρ) ξερολες απο την χωρα του..δηθεν σαν τον λυδιο ;).

 

Με λιγα λογια πορευομαστε ετσι και οποιος καταλαβε καταλαβε :P....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dreamdancer δυστηχώς τα Αγγλικά σου είναι σαν τα δικά μου  :P να μας ακούσει κανείς να κάνουμε διάλογο εμείς οι δύο και θα κατουριθεί από τα γέλια  ;D ;D ;D

 

Dreamdancer να χαρείς παλικάρι μου,ή μίλα στα ελληνικά ή βάλε απλά υπότιτλους...  :)

 

Είναι φανερό ότι εσείς οι δύο ΔΕΝ παρακολουθείτε τα ποστς του Χορευτή του Ονείρου (aka Dreamdancer).

 

Aν το είχατε κάνει, θα γνωρίζατε, ήδη, ότι ο dd είναι του αυτοδίδακτου:

κιθάρα δίχως δάσκαλο, αγγλικά χωρίς φροντιστήριο  8) :D

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε χρησιμοποιεις πολυ βαθος,και μονο ενας που shreddarei πισω

απο εφε θα ελεγε σε καποιον :: '' δεν το εχεις''.

 

Φοβαμαι να βαλω το βιντεο μου γιατι ο δασκαλος μου ειναι πασιγνωστος

και θελω να κρατησω την ανωνυμια μου.

 

Αν θες παμε χωρις ενισχυτη ενα shredding οποια φραση γουσταρεις.

Only those that want to rob you,make mystery of things.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν θες παμε χωρις ενισχυτη ενα shredding οποια φραση γουσταρεις.

 

 

Γιατί δεν πάτε χωρίς κιθάρες καλύτερα   ::) Μόνο με το air guitar φαίνεται ο σωστός ο κιθαρίστας  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK RE .Περιμενετε να βγαλω το βιντεο και να το κανω mp3 .Πως το ανεβαζω εδω?

πρέπει να πληρώσεις...είναι 5 ευρώ το ανέβασμα...σου στέλνω λογαριασμό...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγεψε μας με βιντεακι ομως οχι ηχητικο δειγμα μονο.........θελω να δω πως κανει picking η...φιλοσοφια χωρις αιτια 8).

 

OK RE .Περιμενετε να βγαλω το βιντεο και να το κανω mp3 .Πως το ανεβαζω εδω?

 

αθέτηση όρων συμφωνίας..να επέμβουν οι νομικοί του φόρουμ, παρακαλώ  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου