Προς το περιεχόμενο

Ζείτε εντός ή εκτός Ελλάδας;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

...και μας εχεις πρηξει τα συκωτια μ'αυτη. Σκεψου και να σου αρεσε ιδιαιτερα δηλαδη τι θα ακουγαμε... ;D

 

δεν προσεχεις,μαλλον εχεις φαει πολλα μολυσμενα ψαρια απο τη Χαλκιδα... ;D..με το ΒΕΡΟΛΙΝΟ σας εχω πρηξει τα σκωτια ΟΧΙ με την Γερμανια (η οποια φυσικη ομορφια και τρομερη ποιοτητα ζωης εχει σε ολες σχεδον τις πολεις της αλλα εμενα δεν μου κανει ¨κλικ¨)  ...αν δεν εχεις παει δεν μπορεις να καταλαβεις τη διαφορα και το κατανοω... ;D 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 299
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αναφέρθηκαν ακόμη και οι μεμονωμένες περιπτώσεις της Αιθιοπίας και του Βιετνάμ, ε εντάξει και ο αντιπρόσωπος της Χ εταιρείας στην Ελλάδα μια χαρά θα σου πει πως ζει εδώ...........

Αυτά συνεχίστε, πάω για μούρα  ;D ;D ;D

Ελπίζω πώς δεν βάζεις αυτό που ανέφερα για την Αιθιοπία στον κουβά με ετικέτα "έξω είναι τέλεια ενώ εμείς είμαστε πίθηκοι". Δεν είμαι αυτής της άποψης και (φαντάζομαι) το ξέρεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλωντας και μη ακούμε, αφού το βάζουν τέρμα το ράδιο οι αλήτες.

Και η ταβέρνα απέναντι από το σπίτι μου. Κάθε βράδυ.  >:( >:(

Γιατί κάποιος να πάει να φάει και να πιεί καλοκαιριάτικα μέσα στην εκνευριστική κλάψα και τη μιζέρια, μου διαφεύγει πλήρως.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως και αυτό?

 

πωρε μεγαλε τι ΜΙΡΛΑ ειναι αυτη....τετοια ΜΙΖΕΡΙΑ δεν εχω ξανακουσει...χειροτερη και απο "λαϊκη" συναυλια το 1976... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωρε μεγαλε τι ΜΙΡΛΑ ειναι αυτη....τετοια ΜΙΖΕΡΙΑ δεν εχω ξανακουσει...χειροτερη και απο "λαϊκη" συναυλια το 1976... ;D ;D

 

Θυμάμαι ρε Σούπερφάνκ όταν είμουνα στο λύκειο που είχε εμφανιστεί αυτός ο δίσκος (έπαιζε πολύ τότε ο Χαλκιάς στην ΤουΒού) και μας είχε πρήξει. ΠΟΛΥ κλάμα. Έχει και άλλα "καλά" (η φάμπρικα η φάμπρικα δε σταματά, δουλέ - δουλεύει νύχτα μέρα κλπ κλπ κλπ)...

It ain't over till it's over.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι ρε Σούπερφάνκ όταν είμουνα στο λύκειο που είχε εμφανιστεί αυτός ο δίσκος (έπαιζε πολύ τότε ο Χαλκιάς στην ΤουΒού) και μας είχε πρήξει. ΠΟΛΥ κλάμα. Έχει και άλλα "καλά" (η φάμπρικα η φάμπρικα δε σταματά, δουλέ - δουλεύει νύχτα μέρα κλπ κλπ κλπ)...

 

Τετοια τραβαγα και εγω στη..μεταπολιτευση για αυτο και την εκανα για ΗΠΑ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ 20 χρονωνε αμουστακο παιδι  ;D και περασα απιστευτα καλα μια και ακολουθησα τη συμβουλη της επισης μεταναστριας θειας μου :"αγορι μου κανε οτι θες απλα ΜΗ ΜΠΛΕΚΕΙΣ ΜΕ ΕΛΛΗΝΕΣ"... ;D ;D

 

Και οντως ειχε δικιο μια και οσες φορες ..εμπλεξα μαζι τους...εκλαιγανε τη μοιρα τους και το ριζικο τους που τους εδιωξε απο τη "πατριδα".... και να τους ειχε...διωξει και απο καμμια πατριδα της προκοπης να πηγαινα πασο απο κατι πρωκτοχωρια και κατι κατσαβραχα που και ο θεος ο ιδιος τα ειχε ξεχασει ηταν ολοι και εκαναν λες και ειχαν μεταναστευσει απο την ΗΡΩΔΟΥ ΑΤΤΙΚΟΥ και το Κολωνακι... ;D  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αααα, εδώ αρχίζουμε να το χάνουμε εντελώς πλέον κύριοι (και μπαίνω και σε αεροπλάνο σε μιά δυό ώρες...).

It ain't over till it's over.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου