Προς το περιεχόμενο

Ελληνικό semi modular synthesizer !


Hysplex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θερμά συγχαρητήρια κι από μένα για την όλη προσπάθεια και τη σκληρή δουλειά.

 

Συγχαρητήρια έτσι κι αλλιώς που διαλέξατε το "δύσκολο δρόμο" (και δεν ανοίξατε καφέ,σουβλατζίδικο, κομμωτήριο), καλή δημιουργική συνέχεια και κυρίως καλή δύναμη απέναντι στους "γνωστούς-άγνωστους είρωνες διαδικτυακούς πουθενάδες", που θα θελήσουν μίζερα να ακυρώσουν την προσπάθειά σας πριν μπουν καν στον κόπο να ακούσουν τα προϊόντα σας...

 

+1000

Ακριβώς αυτό. Άλλωστε, ως γνωστόν, "haters will always hate". ::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μακάρι ο χρόνος - πωλήσεις να με βγάλουν μίζερο και πουθενά

Επιβραβεύω τη κίνηση των ελληνικών προϊόντων αλλά έγραψα τη γνώμη μου σχετικά με τις τιμές την οποία και εξακολουθώ να πιστεύω.

Καλημέρα σε όλους

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι ο χρόνος - πωλήσεις να με βγάλουν μίζερο και πουθενά

Επιβραβεύω τη κίνηση των ελληνικών προϊόντων αλλά έγραψα τη γνώμη μου σχετικά με τις τιμές την οποία και εξακολουθώ να πιστεύω.

Καλημέρα σε όλους

 

 

leca δεν νομιζω να  μιλανε για σενα (παρα για W-K  ;D)

 

τιμες σε μεγαλες εταιριες και πιο boutique προσπαθειες παντα θα διαφερουν λογω "economies of scale"

http://en.wikipedia.org/wiki/Economies_of_scale 

 

καλη τυχη και απο μενα στην προσπαθεια των παιδιων.

"Don't panic!" - Douglas Adams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

έγραψα τη γνώμη μου

 

γιατί τσιμπάς...αυτό πάντα φτάνει....στην ειρωνεία άνευ επιχειρήματος (σωστού- λάθους αδιάφορο), αναφέρεται το σχόλιο... ;) 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα παιδια, καλως σας βρηκα ;)!

Συγχαρητηρια στα παιδια για την πρωτοποριακη δουλεια που ξεκίνησαν...

Εμενα μου φανηκαν ενδιαφεροντα και τα πεταλια στο site. Νομιζω πλησιαζουν σε φιλοσοφια εταιριες τυπου Death by Audio..ειδικα το disorder μου θυμισε το apocalypse(DBA).

Καλη συνεχεια!  (ποτε θα βγει οριστικος ''τιμοκαταλογος''?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπαβο και σας ευχομαι τα καλυτερα  ;) οι τιμουλες ειναι λιγο θεμα  ομως  :-\

 

Μια ερωτηση,μου εκανε μεγαλη εντυπωση το συμβολο που βαλατε τι ακριβως ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα και ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον και τις ερωτήσεις -θα ήθελα να σημειώσω εδώ πως δεν θεωρούμε σωστό να συζητήσουμε την κοστολόγηση των οργάνων στο πλαίσια του φόρουμ, αλλά θα ήθελα να πω μόνο πως αυτή έγινε μετά από προσεκτικούς και ρεαλιστικούς/βιώσιμους υπολογισμούς- είμαστε παραπάνω από πρόθυμοι να απαντήσουμε σε τεχνικές ερωτήσεις

 

 

Ερώτηση.

Το Midi In αφορά μόνο νότες ή και έλεγχο παραμέτρων;

 

Το midi in ελέγχει τα volt των osciliators, οι περισσότερες από τις υπόλοιπες παραμέτρους είναι δυνατό να ελεγχθούν από εξωτερικά cv controllers ή, στην περίπτωση των semi-modular και pedalsynth, από patches πάνω στο ίδιο το όργανο.

 

 

Μια ερωτηση,μου εκανε μεγαλη εντυπωση το συμβολο που βαλατε τι ακριβως ειναι?

 

Το σύμβολο είναι σφραγίδα (seal) που υπάρχει στην ars goetia.

 

(ποτε θα βγει οριστικος ''τιμοκαταλογος''?)

 

Σε περίπου 20 ημέρες θα έχουμε καταλήξει στις τελικές τιμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα και ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον και τις ερωτήσεις -θα ήθελα να σημειώσω εδώ πως δεν θεωρούμε σωστό να συζητήσουμε την κοστολόγηση των οργάνων στο πλαίσια του φόρουμ, αλλά θα ήθελα να πω μόνο πως αυτή έγινε μετά από προσεκτικούς και ρεαλιστικούς/βιώσιμους υπολογισμούς- είμαστε παραπάνω από πρόθυμοι να απαντήσουμε σε τεχνικές ερωτήσεις

Θα συμφωνήσω απόλυτα.

 

Μια ερωτηση,μου εκανε μεγαλη εντυπωση το συμβολο που βαλατε τι ακριβως ειναι?

 

Ο Δούκας Μούρμουρ.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα και ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον και τις ερωτήσεις -θα ήθελα να σημειώσω εδώ πως δεν θεωρούμε σωστό να συζητήσουμε την κοστολόγηση των οργάνων στο πλαίσια του φόρουμ, αλλά θα ήθελα να πω μόνο πως αυτή έγινε μετά από προσεκτικούς και ρεαλιστικούς/βιώσιμους υπολογισμούς- είμαστε παραπάνω από πρόθυμοι να απαντήσουμε σε τεχνικές ερωτήσεις

 

Δεκτον.

 

Το σύμβολο είναι σφραγίδα (seal) που υπάρχει στην ars goetia.

 

Μαλιστα....ξερω οτι seal ειναι η σφραγιδα οπως και ειχα διαβασει αλλα δεν ειμουν σιγουρος σκεπτομενος οτι ισως ηταν καποιο δικο σας logo.

 

 

Με καλυψες ευχαριστω  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπαβο και σας ευχομαι τα καλυτερα  ;) οι τιμουλες ειναι λιγο θεμα  ομως  :-\

 

Μια ερωτηση,μου εκανε μεγαλη εντυπωση το συμβολο που βαλατε τι ακριβως ειναι?

 

Μα κι εσύ, τι δεν καταλαβαίνεις; Η τιμούλα περιλαμβάνει και τα έξοδα ενοικίασης χορωδίας νεφελίμ/ελοχίμ και άλλων μυθικών τεράτων και λοιπών όντων της αποκαλύψεως, μυθολογίας κλπ. Εξ' ου και τα συμβολικά περί σφραγίδων του δούκα του μούρμουρ (εδώ μάλλον υποβόσκει υποσυνείδητη διαφήμιση του σήριαλ του άλφα "μην αρχίζεις τη μουρμούρα") κλπ. Απόλυτα δικαιολογημένη η τιμή κατ' εμέ. Συμφωνώ στα περί αποφυγής (=απαγόρευσης) συζήτησης επί της τιμής. 8) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου