Προς το περιεχόμενο

Το Moderation και το Noiz - Παρακαλώ τη γνώμη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι όλα αυτά' date=' για ένα θέμα, που αποδείχθηκε ότι ο άνθρωπος τουλάχιστον δεν έλεγε ανοησίες....[/quote']

 

Αποδείχθηκε;

 

Ευχαριστώ eye' date=' δεν θα πάρω από την προστασία σου...[/quote']

 

Οπότε;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε λεβέντες, έτσι για τη φάση, για να δουμε.... πόσοι από εσάς έχουν ποτέ χρησιμοποιήσει PS1 σαν audio συσκευή; Μην στριμώχνεστε... :) :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως το ένωνα με έναν ενισχυτή και ένα ζευγάρι ηχεία επειδή δεν είχα κανονικό cd player.Δεν ξέρω αν πιάνει αυτό :)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως το ένωνα με έναν ενισχυτή και ένα ζευγάρι ηχεία επειδή δεν είχα κανονικό cd player.Δεν ξέρω αν πιάνει αυτό :)

 

Πιάνει, πιάνει... Ένας λοιπόν. ¶ντε πάμε για τον δεύτερο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε λεβέντες' date=' έτσι για τη φάση, για να δουμε.... πόσοι από εσάς έχουν ποτέ χρησιμοποιήσει PS1 σαν audio συσκευή; Μην στριμώχνεστε... :) :) :) :) :)[/quote']

 

 

Η διαφορά είναι ότι δεν κράξαμε...... Όσο για το αν αποδείχθηκε, δεν αποδείχθηκε αν είχε δίκιο, αλλά ότι αυτό που έλεγε δεν ήταν εκτός τόπου και χρόνου. Επίσης, ως προς το PS1 , υπήρξαν κι άλλοι που διαφώνησαν, αλλά δεν έπεσαν να τον φάνε σαν εσένα. Που εν ονόματι της προστασίας του φόρουμ έγινες για άλλη μια φορά εριστικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψάχνατε και δεν βρίσκετε, ιδού ένα κατατοπιστικό άρθρο (είπαμε, αποδείχθηκε):

 

http://arstechnica.com/journals/thumbs.ars/2006/11/12/5935

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε και αυτό Apos:

 

The PS1 has a totally ordinary and obsolete 1-bit delta-sigma converter with switched capacitor low-pass analog filter and unbalanced voltage output. You're likely to get better sound out of an iPod (which uses the same architecture and even the same manufacturer's chips, but is battery powered.)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου