Προς το περιεχόμενο

Το Moderation και το Noiz - Παρακαλώ τη γνώμη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κλασσική τακτική... so predictable.

 

Σ'αυτό το σημείο είμαι σίγουρος ότι το κάνεις επίτηδες' date=' (με την ανοχή του yameth? όντας στο απυρόβλητο?), ίσα ίσα για να γ@μήσεις τη συζήτηση.

 

Συγνώμη, αλλά εγώ τουλάχιστον δεν θα σε ακολουθήσω.

 

Ανάβω τσιγάρο και κάθομαι να παρακολουθήσω την κωμωδία. :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

η συζητηση εχει μαμηθει απο την αρχη γιατι πολυ απλα δεν ειχε κανενα νοημα να γινει αφου ...ολα τα ιδια αλλαζουν και ολα τα ιδια μενουν...

το ολο Thread ηταν απο την αρχη κωμωδια...

Wow! σε ζηλευω γιατι εχεις την ανοχη του yameth... :lol: (αληθεια TI εχεις κανει που χρειαζεσαι την ανοχη του yameth.. :roll: )

παιδια χαλαρωστε λιγο...και οποιος θελει ας με ..βρισει και εμενα που παιρνω το μερος του eye..δεν ξερω ισως ειμαι λιγο παραπανω αναισθητος και αφελης σε σχεση με μερικους απο εσας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν κατάλαβα' date=' τι μας απέδειξες τώρα?[/quote']

 

Μας; (χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα). Περίμενε, έχει και άλλα:

 

According to Gary Krakow at MSNBC, Sony's humble PS1 has a hidden power. Brought to bear on CD-playing alone, specific revisions of the old console are revealed as digital audio powerhouses, offering "terrific" quality competitive with top o' the line Sony SACD machines.

 

But only if you let it warm up for 3 days: (χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

 

 

Δεν μπορώ να καταλάβω πόσο θα τραβήξεις μια κουβέντα αρνούμενος να σκεφτείς ότι ΙΣΩΣ έσφαλες σε θέμα συμπεριφοράς...

 

Εσύ, κάποια στιγμή κοίτα να αποφασίσεις αν τελικά ο Σπύρος είχε πρόβλημα έκφρασης ή όχι και μετά θα σου πω και εγώ αν έσφαλα. Λυπάμαι μόνο που κλείδωσα το thread εχθές, διότι ακόμη δεν έχεις απαντήσει σε αυτά που σου έγραφα. Επί τη ευκαιρία είσαι ο τρίτος;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow! σε ζηλευω γιατι εχεις την ανοχη του yameth... :lol: (αληθεια TI εχεις κανει που χρειαζεσαι την ανοχη του yameth.. :roll: )

 

Ναι, φαινεται ότι χρειάζεται η ανοχή τουyameth για να παραθέσουμε αποσπάσματα από τον ξένο Τύπο. Αλλά τι περιμένεις; Εδώ (πριν λίγα ποστ) κάποιος είπε τον Superfunk φασίστα, και αντίς εσείς οι κιθαρίστες (που ξέρεις Τάκη τι έχει κάνει ο Superfunk για τους κιθαρίστες του noiz) να τον βάλετε στη θέση του, το περάσανε στο ντούκου.

 

¶ρα, ο Wow! φασίστας (και σιχαμερός, να μην ξεχνιόμαστε), ο SF φασίστας, τώρα ποιανού είναι σειρά; Του yameth υποθέτω...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ (πριν λίγα ποστ) κάποιος είπε τον Superfunk φασίστα' date=' και αντίς εσείς οι κιθαρίστες (που ξέρεις Τάκη τι έχει κάνει ο Superfunk για τους κιθαρίστες του noiz) να τον βάλετε στη θέση του, το περάσανε στο ντούκου.[/quote']

 

εχεις δικιο αλλα ξερεις ποσο χρονων ειναι ο maze? :wink:

πραγματικα μου φανηκε τοσο γελοιο και ασχετο αυτο που ειπε που δεν μου ηρθε να του πω τιποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τακη????????????

 

Τι φορας μαναρα μου?????????

 

 

 

Ετσι ρε ανωμαλαρες...........θα σκισω την κουβεντα γιατι σας αξιζει.... :D :D :D :D :D :D

 

 

Τακη βγαλε το αβαταρ σου τωρα...........περναει η θεια του Κατελη απο πισω μου...........και κλαιει με μαυρο δακρυ η γυναικα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από ένα ημίωρο αναμονής, και αφού αποδείχτηκε (είδες Apos, μαθαίνω και εγώ σιγα-σιγά) ότι μόνο ο janick έχει χρησιμοποιήσει το PS1 σαν audio συσκευή (από τους παρευρισκόμενους), περιμένω την απόφασή του.

 

Αν πει ότι το PS1 είναι high-end συσκευή, θα αποχωρήσω από το φόρουμ. Αν όχι, θα κρατήσω το cd μου και θα περιμένω τον ερχομό του μεσσία.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντουάν, αν έχεις μεγαλύτερη έκδοση του άβατάρ σου, βάλε τη σε παρακαλώ διότι δεν μπορώ να διακρίνω αν τα τακούνια είναι αρκετά μυτερά.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντουάν' date=' αν έχεις μεγαλύτερη έκδοση του άβατάρ σου, βάλε τη σε παρακαλώ διότι δεν μπορώ να διακρίνω αν τα τακούνια είναι αρκετά μυτερά.[/quote']

 

χαχαχαχαχαχαχχαχαχα.....ετσι...HOOVER.....HOOVER... :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντουάν' date=' αν έχεις μεγαλύτερη έκδοση του άβατάρ σου, βάλε τη σε παρακαλώ διότι δεν μπορώ να διακρίνω αν τα τακούνια είναι αρκετά μυτερά.[/quote']

 

:roll: :roll: :roll: :roll:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου