Προς το περιεχόμενο

Ζητούνται Συνεργάται


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε συνεργασία με έναν από τους παραπάνω προμηθεύεται και ο Roger ( με την εταιρεία  http://www.bravacaster.com/  -το Fiesta Red Jazz Bass στο site του είναι το δικό μου- η οποία εδρεύει - για λόγους προφανείς στην Ισπανία) και βάφει / ρελικάρει κατά το δοκούν.

 

Οι τιμές πλέον μπορεί και να έχουν τσιμπήσει λίγο αλλά παραμένουν ανταγωνιστικές.

 

Πρόσφατα έχουμε και στο ebay αρκετούς Ιταλούς κατασκευαστές σωμάτων με ανταγωνιστικές τιμές.

Για να μην πούμε για τους δεκάδες ανά την Ευρώπη κατασκευαστές κιθαρομπάσων.

 

Να επαναματαξανατονίσω τον παράγοντα της αντίληψης που έχουν οι Ευρωπαίοι καταναλωτές για τα Ελληνικά προϊόντα. 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου διαφευγει το ονομα του αλλα και παλι δεν θα το εβαζα μη θεωρηθει διαφημιση.

Μηπως εννοεις αυτον? Φτιαχνει σωματα και μπρατσα απο ξυλα που βρισκονται στην Ελλαδα, ελια κτλ

 

http://olympuscustomguitars.wix.com/olympuscustomguitars

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Λίγο off topic

 

Σε συνεργασία με έναν από τους παραπάνω προμηθεύεται και ο Roger ( με την εταιρεία   http://www.bravacaster.com/  -το Fiesta Red Jazz Bass στο site του είναι το δικό μου- η οποία εδρεύει - για λόγους προφανείς στην Ισπανία) και βάφει / ρελικάρει κατά το δοκούν.

Οι τιμές πλέον μπορεί και να έχουν τσιμπήσει λίγο αλλά παραμένουν ανταγωνιστικές.

 

Όταν πουλάει υπηρεσίες βαφής και σε όλες τις φωτό έχει orange peel (ή έλλειψη sealer και pore filling), τότε οποιοσδήποτε μπορεί να γίνει ανταγωνιστικός.

 

Κατά τ' άλλα, συμφωνώ ότι η made in Greece στάμπα, είναι "ρετσινιά" για οποιονδήποτε σοβαρό κατασκευαστή προϊόντος, που καλείται να αντιμετωπίσει-πέρα από τον ανταγωνισμό-και την "καχυποψία" όσον αφορά την ποιότητα. Η οποία βέβαια θα αποτελέσει και το βαρόμετρο στις σχέσης εμπιστοσύνης μεταξύ πελάτη-εταιρίας, ανάλογα με την ποιότητα του προϊόντος/υπηρεσίας/επικοινωνίας. (οι made in Poland Mayones μου 'ρχονται στο μυαλό ως παράδειγμα).

 

 

 

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τ' άλλα, συμφωνώ ότι η made in Greece στάμπα, είναι "ρετσινιά" για οποιονδήποτε σοβαρό κατασκευαστή προϊόντος, που καλείται να αντιμετωπίσει-πέρα από τον ανταγωνισμό-και την "καχυποψία" όσον αφορά την ποιότητα.

καμια φορα αναρωτιεμαι που πηγαν ολα αυτα τα επιτευγματα, η πρωτοπορια του παρελθοντος….. ρετσινια να προερχεσαι απο τη χωρα των ΕΛ………… πως καταντησε αυτος ο λαος ετσι ρε @#$%^&     πλακα κανω, δεν αναρωτιεμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

καμια φορα αναρωτιεμαι που πηγαν ολα αυτα τα επιτευγματα, η πρωτοπορια του παρελθοντος….. ρετσινια να προερχεσαι απο τη χωρα των ΕΛ………… πως καταντησε αυτος ο λαος ετσι ρε @#$%^&     πλακα κανω, δεν αναρωτιεμαι

Να σου πω που πήγε (δεν εννοώ εσένα, αλλά βρήκα την ευκαιρία)...

 

Πήγε στις αναμνήσεις όλων αυτών των παλαιών και πουθενά αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω που πήγε (δεν εννοώ εσένα, αλλά βρήκα την ευκαιρία)...

 

Πήγε στις αναμνήσεις όλων αυτών των παλαιών και πουθενά αλλού.

Η προταση σου δεν βγαζει νοημα, αν εννοεις τους παλαιους ποτ ζουσαν σε αυτο τον τοπο και δεν ειναι στην ζωη, αυτοι δεν εχουν αναμνησεις πια… αν εννοεις οτι το ενδοξο παρελθον ζει στις αναμνησεις των τωρινων… τοτε πρεπει να δουμε για ποια εποχη μιλαμε και τi σημαινει η λεξη αναμνηση… γιατι ενδοξες εποχες μπορει να  ειναι για εσενα η μεταπολιτευση…  (εγω γενικα οτι γραφω δεν απευθυνεται σε κανεναν προσωπικα, απαντησεις σε σχολια καποιου nikolas243543 η e4r3w5x με avatar ελικοπτερο… το ιδιο ειναι)      
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Απλά το ανέφερα, γιατί σε έκανα quote, και συνηθίζεται να νομίζει ο άλλος ότι του μιλάς, αν κάνεις quote.

 

Εννοώ ότι υπάρχουν πολλοί που αράζουν στη δόξα του παρελθόντος (όποιας εποχής) και επιμένουν να μη καταλαβούν ότι υπάρχει και το σήμερα. Κάτι σα να γουστάρεις ΜΟΝΟ Beatles ρε παιδί μου ένα πράγμα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συνεργασία με έναν από τους παραπάνω προμηθεύεται και ο Roger ( με την εταιρεία   http://www.bravacaster.com/  -το Fiesta Red Jazz Bass στο site του είναι το δικό μου- η οποία εδρεύει - για λόγους προφανείς στην Ισπανία) και βάφει / ρελικάρει κατά το δοκούν.

 

Οι τιμές πλέον μπορεί και να έχουν τσιμπήσει λίγο αλλά παραμένουν ανταγωνιστικές.

 

Πρόσφατα έχουμε και στο ebay αρκετούς Ιταλούς κατασκευαστές σωμάτων με ανταγωνιστικές τιμές.

Για να μην πούμε για τους δεκάδες ανά την Ευρώπη κατασκευαστές κιθαρομπάσων.

 

Να επαναματαξανατονίσω τον παράγοντα της αντίληψης που έχουν οι Ευρωπαίοι καταναλωτές για τα Ελληνικά προϊόντα. 

 

 

Τα άβαφα έχουν εύρος τιμών 180-250€

Είναι φυσιολογικές οι τιμές με αρκετό περιθώριο κέρδους αν τα παράγεις μαζικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου