Προς το περιεχόμενο

Ζητούνται Συνεργάται


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρωτοφανής τάξεως δήλωση.

Ασε τις ειρωνειες. Αφου στο λεει. Ειναι τζαμπα. Δεν σου φταιει που δεν το πηρες χαμπαρι τοσα χρονια....reading2.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πρωτοφανούς τάξεως δήλωση. Προτείνω αργία στο φόρουμ για 48 ώρες, ώστε κάθε αναγνώστης να στοχαστεί τα σοφά τούτα λόγια.

δεν έχεις δίκιο...εγώ πρόλαβα και πήρα τζάμπα 2 κιλά... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε τις ειρωνειες. Αφου στο λεει. Ειναι τζαμπα. Δεν σου φταιει που δεν το πηρες χαμπαρι τοσα χρονια....reading2.gif

 

Αργία είπαμε ρε αχάριστα όντα.

 

δεν έχεις δίκιο...εγώ πρόλαβα και πήρα τζάμπα 2 κιλά... ;)

 

Καλά, εσύ έλα να στοχαστούμε μαζί. Θα είναι και ο Τσελεμεντές.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A! Τωρα καταλαβα! Ειστε εξυπνοι! Περα απο τις ειρωνιες που επιβεβαιωνουν αυτα που ειπα στην αρχη για τους Ελληνες, εχετε κατι αλλο να πειτε ή απλα θα ζηλευτε αυτον που θελει να κανει κατι;

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετα? ;D

μάρκετινγ...του πάμε να μου βάλει και μισό διαφήμιση...αλλά του είχε τελειώσει 8) :'(

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A! Τωρα καταλαβα! Ειστε εξυπνοι! Περα απο τις ειρωνιες που επιβεβαιωνουν αυτα που ειπα στην αρχη για τους Ελληνες, εχετε κατι αλλο να πειτε ή απλα θα ζηλευτε αυτον που θελει να κανει κατι;

αγαπητέ (άσχετε) νέε...το ξεκινήσαμε 10 χρόνια πριν από αυτόν

www.customshop.gr

με το δολάριο στο 1,40-1,60....το διασκεδάσαμε....και κονομήσαμε!!!! ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A! Τωρα καταλαβα! Ειστε εξυπνοι! Περα απο τις ειρωνιες που επιβεβαιωνουν αυτα που ειπα στην αρχη για τους Ελληνες, εχετε κατι αλλο να πειτε ή απλα θα ζηλευτε αυτον που θελει να κανει κατι;

 

Με όλο το σεβασμό, δεν παύεις καλύτερα;

Ούτως ή άλλως η αξία της προηγούμενης δηλωσής σου είναι τέτοια που δύσκολα θα καταφέρεις να φτάσεις στο μέλλον το ίδιο επίπεδο.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, οχι, δεν ειμαι ασχετος με τις επιχειρησεις και το μαρκετινγκ, απλα το δικο σου υλικο μαλλον δεν ηταν τοσο καλο ωστε να προχωρησει.. βεβαια τοτε δεν ειχες νετ για τσαμπα προωθηση, αλλα και παλι...

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, οχι, δεν ειμαι ασχετος με τις επιχειρησεις και το μαρκετινγκ, απλα το δικο σου υλικο μαλλον δεν ηταν τοσο καλο ωστε να προχωρησει.. βεβαια τοτε δεν ειχες νετ για τσαμπα προωθηση, αλλα και παλι...

 

Είχα άδικο τελικά. Συνέχισε, παρακαλώ, είναι φανερό ότι υπάρχει ακόμη περισσότερο χρυσάφι.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου