Προς το περιεχόμενο

Το φαινόμενο Μαρίνα Σάττι και οι αντιδράσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Λάκη, κανένας σεξιστής δεν καταλαβαίνει ποτέ ότι είναι σεξιστής..

 

Σου απευθύνθηκα προσωπικά, από τη στιγμή που το έκανες εσύ (σχολίασες  κάτι που είπα για τη βιομηχανία πορνό σε σχέση με το reality)

 

ΔΕΝ απολογούμαι για κανέναν άλλον, και μην λες απευθυνόμενος σε εμένα , κάτι που ενδεχομένως να ήθελες να πεις στον τρόλεϊ.

 

Αν υπονοείς ότι εγώ είμαι για σεξιστής, δεν έχω κανένα πρόβλημα, πες με όπως θες,.

 

Απλά σου θυμίζω κάτι ποσταρίσματά σου παλαιότερα ότι οι ταμπέλες είναι για τα ρούχα και όχι για τους ανθρώπους.

 

.....να τα πείτε όπως όμορφα ξέρετε για κραγιόν και κολλαγόνα.

 

Για ό,τι θέλουμε θα πούμε (αφου χρησιμοποιείς πληθυντικό).

Δεν θα σε ρωτήσουμε  κιόλας για το τί θα πούμε 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 258
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτά. Σας αδειάζω τη γωνιά να τα πείτε όπως όμορφα ξέρετε για κραγιόν και κολλαγόνα.

 

Που τέτοια τύχη... Κάτι "αργοί" σαν εσένα, συνήθως κολλάνε για μερικά χρόνια. Όχι από σεβασμό προς εσένα, αλλά προς το φόρουμ, μπαίνω στον κόπο να επιχειρηματολογήσω.

 

Ούτε αυτό που έγραψε ο LK για την πάλαι-ποτέ βιομηχανία εκλεκτών πορνό, ούτε αυτό που έγραψα εγώ για την αριστεία έχουν οποιαδήποτε σχέση με την Σαττί. Ήταν έμμεσα επιχειρήματα για να καταδειχθεί ή (προφανώς κοινή μας, αν και δεν έχουμε συναντηθεί) άποψη πως υπάρχει μία διαρκής φθίνουσα στην ποιότητα, όπως την αντιλαμβανόμαστε.

 

Άρα, δεν υπάρχει κανένα περιθώριο για σεξισμό καθώς κανείς δεν είπε τίποτε για τις γυναίκες εν' συνόλω, ούτε καν για μία γυναίκα.

 

Στη προέκταση του σκεπτικού σου, σε ρωτάω "ξέρεις κανέναν χαζό που να ξέρει ότι είναι χαζός;".

 

Κρίμα...ένα πολύ ωραίο θέμα (με προοπτικές) πήγε, ή θα πάει, άπατο!

 

Σιγά τις προοπτικές. Γράψε κάτι που να δίνει προοπτική στο θέμα και δέχομαι να σβηστούν ΟΛΑ όσα έγραψα εγώ.

 

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ ολοι ξερουμε γιατι!!!

 

Η απάντηση που έδωσα πιο πάνω ισχύει και για 'σένα.

Ένα ευρώ στοίχημα ότι δεν μπορείτε να γράψετε τίποτε.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση που έδωσα πιο πάνω ισχύει και για 'σένα.

Ένα ευρώ στοίχημα ότι δεν μπορείτε να γράψετε τίποτε.

ενα μεγαλο ποσοστο των θεματων που κλειδωνεται,γινεται οταν μπαινεις στη συζητηση...η αποψη σου εχει ενδιαφερον,αλλα τη λες παντα προσβαλλοντας τον κοσμο...αν θες να ακουγεται η αποψη σου να την εκφραζεις πιο κοσμιο κ με σεβασμο στους γυρω σου...

γνωμη μου...

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά τις προοπτικές. Γράψε κάτι που να δίνει προοπτική στο θέμα και δέχομαι να σβηστούν ΟΛΑ όσα έγραψα εγώ.

  Το θέμα είχε προοπτικές και δεν μιλάω για το """φαινόμενο""" Σάττι.....Ο Lk, ο Jazzjoker αλλά και τα άλλα παιδιά μια χαρά τά'γραψαν (απ'την δική τους σκοπιά), εσύ μπήκες "αέρα πατέρα" με τα γνωστά αποτελέσματα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα μεγαλο ποσοστο των θεματων που κλειδωνεται,γινεται οταν μπαινεις στη συζητηση...η αποψη σου εχει ενδιαφερον,αλλα τη λες παντα προσβαλλοντας τον κοσμο...αν θες να ακουγεται η αποψη σου να την εκφραζεις πιο κοσμιο κ με σεβασμο στους γυρω σου...

γνωμη μου...

 

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για τις απόψεις μου.

Ο "σεβασμός" είναι να είναι κανείς ειλικρινής, αλλιώς υπάρχει και ο πολιτικάντικος σεβασμός του "χαμογελώ και με συμπαθούν και ας λέω κουταμάρες". Μπορώ να το παίξω ΚΑΙ αυτό το παιγχνίδι, ίσως πολύ καλύτερα απ' ότι υποπτεύεσαι διότι είναι η δουλειά μου. Απλώς, δεν υπάρχει λόγος.

 

  Το θέμα είχε προοπτικές και δεν μιλάω για το """φαινόμενο""" Σάττι.....Ο Lk, ο Jazzjoker αλλά και τα άλλα παιδιά μια χαρά τά'γραψαν (απ'την δική τους σκοπιά), εσύ μπήκες "αέρα πατέρα" με τα γνωστά αποτελέσματα.

 

Εντάξει, φίλε Τσιγάρο. σβήστε τα όλα και ας ανάψουμε όλοι στη νέα ιέρεια του λαϊκού στρητ τραγουδιού. Θα παίξω και εγώ μπάλα, έτσι για να δει ο Νώε ότι μπορώ και εγώ να είμαι ΠΟΥΛΙ συμπαθής.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Το θέμα είχε προοπτικές και δεν μιλάω για το """φαινόμενο""" Σάττι.....Ο Lk, ο Jazzjoker αλλά και τα άλλα παιδιά μια χαρά τά'γραψαν (απ'την δική τους σκοπιά), εσύ μπήκες "αέρα πατέρα" με τα γνωστά αποτελέσματα.

                   

Edit: Έλα όμως που μου είσαι συμπαθής..... :-X        Στην επόμενη συνεδρία μου με τον shrink μου μάλλον πρέπει να το συζητήσω αυτό.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε τρολλευ για σενα ο σεβασμος εχει δυο μορφες....ή με τροπο που προσβαλλει το κοσμο,ή  με πολιτικο τροπο κ ψευτικο!!!

 

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου