Προς το περιεχόμενο

Το φαινόμενο Μαρίνα Σάττι και οι αντιδράσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ τρόλεϊ έχεις κανά τάμα να προσβάλλεις τον κόσμο; Αφού το θεωρείς ηλίθιο τι κάθεσαι και γράφεις;

 

Να ανοίξεις ΚΑΛΑ τα ματάκια σου και να ΔΕΙΣ ότι άλλος με πρόσβαλλε.

Μετά, ζήτα μου συγνώμη ΕΠΕΙΔΗ δεν είδες καλά, ΜΑΛΩΣΕ αυτόν που όντως επιτέθηκε, και ΜΕΤΑ ξαναρώτα με να σου απαντήσω.

 

Αυτό μας έλλειπε τώρα, να με πατρονάρει ο Ταμτάκος επειδή έγραψα τη γνώμη μου ΧΩΡΙΣ να απευθυνθώ σε κανέναν και ΧΩΡΙΣ να προσβάλλω κανέναν.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 258
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

 

 

Αυτό μας έλλειπε τώρα, να με πατρονάρει ο Tam tam  επειδή έγραψα τη γνώμη μου ΧΩΡΙΣ να απευθυνθώ σε κανέναν και ΧΩΡΙΣ να προσβάλλω κανέναν.

 

Συμφωνώ ΚΑΘΕΤΑ και Οριζόντια,.

 

Tam tam δικαιώμα σου  να σου αρέσουν ΟΠΟΙΕΣ γυναίκες  θες,

Δικαίωμά μας ,  να μας αρέσουν ΟΠΟΙΕΣ θέλουμε.

Απλά  πράγματα..,πάμε παρακάτω στην κουβέντα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ανοίξεις ΚΑΛΑ τα ματάκια σου και να ΔΕΙΣ ότι άλλος με πρόσβαλλε.

Μετά, ζήτα μου συγνώμη ΕΠΕΙΔΗ δεν είδες καλά, ΜΑΛΩΣΕ αυτόν που όντως επιτέθηκε, και ΜΕΤΑ ξαναρώτα με να σου απαντήσω.

 

Αυτό μας έλλειπε τώρα, να με πατρονάρει ο Ταμτάκος επειδή έγραψα τη γνώμη μου ΧΩΡΙΣ να απευθυνθώ σε κανέναν και ΧΩΡΙΣ να προσβάλλω κανέναν.

 

Το πρώτο σου ποστ, χωρίς να προκληθείς από κανέναν μια και ήταν το πρώτο σου ποστ, ανέφερε ότι συζητάμε ένα ηλίθιο πράγμα. Κατά τ' άλλα, ως συνηθίζεις, διαλύεις μια συζήτηση και ειδικά μία που δε σε ενδιαφέρει κατά τα λεγόμενά σου.

 

Από μένα τέλος, δεν πρόκειται να επιδοθώ σε ονλάιν τσαμπουκάδες, ούτε γενικώς τσαμπουκάδες γιατί αυτό κι αν είναι ηλίθιο.

 

Χαίρετε.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jazzjoker, ΑΚΥΡΟ.

Νόμιζα ότι μου την είπες για την μίνι συζήτηση με τον Ταμταμ, με συγχωρείς για την απροσεξία.

Η απάντησή μου ισχύει μόνο γι' αυτό που κατάλαβα λανθασμένα, όχι γι' αυτό που έγραψες.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έκανα Πορνό συγκρίση, και εξηγησα τον λόγο.

Διαφωνείς σε κάτι;

 

Την τελευταία φορά που οι 40-45άρηδες της μπάντας κάθισαν σαν τις κακές πεθερές σε ένα τραπέζι πίνοντας μπίρες και κριτικάροντας την εξαιρετικά ταλαντούχα 26χρονη τραγουδίστριά μας και τις φωτογραφίες της στη σελίδα της στο facebook (ένα πάνγλυκο φυσιολογικό κορίτσι με μακριά μαλλιά και λίγο κοντή), από την επόμενη μέρα έψαχναν για καινούριο μπασίστα έχω να πω.

 

051f2b13ee588d6ca7eb704031be35fd084763-v5-wm.jpg?v=3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Την τελευταία φορά που οι 40-45άρηδες της μπάντας κάθισαν σαν τις κακές πεθερές σε ένα τραπέζι πίνοντας μπίρες και κριτικάροντας την εξαιρετικά ταλαντούχα 26χρονη τραγουδίστριά μας και τις φωτογραφίες της στη σελίδα της στο facebook (ένα πάνγλυκο φυσιολογικό κορίτσι με μακριά μαλλιά και λίγο κοντή), από την επόμενη μέρα έψαχναν για καινούριο μπασίστα έχω να πω.

 

051f2b13ee588d6ca7eb704031be35fd084763-v5-wm.jpg?v=3

 

Ανάθεμα και αν κατάλαβα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο σου ποστ, χωρίς να προκληθείς από κανέναν μια και ήταν το πρώτο σου ποστ, ανέφερε ότι συζητάμε ένα ηλίθιο πράγμα. Κατά τ' άλλα, ως συνηθίζεις, διαλύεις μια συζήτηση και ειδικά μία που δε σε ενδιαφέρει κατά τα λεγόμενά σου.

 

Ανοησίες.

Δεν διέλυσα καμία συζήτηση, όχι δηλαδή πως δεν έχω το φορουμικό δικαίωμα να το κάνω αν διαφωνώ.

 

Στο δικαιολογημένο ερώτημά σου "γιατί συμμετέχεις αφού δεν σε ενδιαφέρει", η απάντηση είναι τι η Σαττί δεν με ενδιαφέρει καθόλου, όπως δεν με ενδιαφέρει π.χ. η Taylor Swift.

 

Υπάρχουν άνθρωποι που διαβάζουν αυτά που γράφουμε όμως και αναρρωτιούνται κατά πόσον αυτό το πράγμα έχει αξία, οπότε κάθε τεκμηριωμένη γνώμη είναι ευπρόσδεκτη, εξ' ου και εγώ τις διάβασα όλες, επαναλαμβάνω ΧΩΡΙΣ να προσβάλλω κανέναν.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, αποφασίστε τι θέλετε. Σε παλαιότερα θρεντ έχετε γαμηθεί να βρίζετε τα άφωνα ξέκωλα που κάνουν καριέρα και έχουν κατακλύσει την τηλεόραση και τώρα που βγήκε ένα φυσιολογικό κοριτσάκι με φωνή και ταλέντο και τάραξε λίγο τα νερά ούτε αυτή σας αρέσει? Έλεος. Το θέτε το ξεκωλάκι σας κατά βάθος γιατί προφανώς πολλοί ακούτε με τα μάτια και όχι με τα αυτιά σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ρε σεις, αποφασίστε τι θέλετε. Σε παλαιότερα θρεντ έχετε γαμηθεί να βρίζετε τα άφωνα ξέκωλα που κάνουν καριέρα και έχουν κατακλύσει την τηλεόραση και τώρα που βγήκε ένα φυσιολογικό κοριτσάκι με φωνή και ταλέντο και τάραξε λίγο τα νερά ούτε αυτή σας αρέσει? Έλεος. Το θέτε το ξεκωλάκι σας κατά βάθος γιατί προφανώς πολλοί ακούτε με τα μάτια και όχι με τα αυτιά σας

 

Σε ποιόν αναφέρεσαι  ακριβώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάθεμα και αν κατάλαβα.

 

Λάκη, κανένας σεξιστής δεν καταλαβαίνει ποτέ ότι είναι σεξιστής. Δες τον τρόλεη ας πούμε, δεν έχει καταλάβει καν ότι πρόσβαλλε και όσους συζητούσαμε για τέχνη και το ίδιο το καλλιτεχνικό "έργο" , το βιντεο κλιπ στην προκειμένη

Κατα τα άλλα, το υπόλοιπο σχόλιό του με έβρισκε σύμφωνο, επισήμανα όμως το θράσος κάποιου να μιλάει για αριστεία όταν ο ίδιος υποβιβάζει τη συζήτηση σε επίπεδο πορνό, πισινού και βυζιών - που κάθε άλλο παρά κριτήριο αριστείας δεν συνιστούν καλλιτεχνικά.

Αυτά. Σας αδειάζω τη γωνιά να τα πείτε όπως όμορφα ξέρετε για κραγιόν και κολλαγόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου