Προς το περιεχόμενο

Άλλος ένας διαγωνισμός από την Adam


panorios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Είστε όλοι ταλεντάρες. Είμαι περήφανος που συναναστρέφομαι μαζι σας.

 Το εννοώ.

 Τώρα όμως έρχεται το νικητήριο

 Είμαι ο Μωχάμεντ Αλί των Σαουντρακ

 

 Και αμα δεν της αρέσει.......

 καμια αγ@#$τη θα ναι

 χαχαχαχαχαχαχΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

 

 

 

Τρομερη μελωδια. Δεν μαρεσει ομως αυτος o παιχνιδιαρικος ρυθμος για τη συγκεκριμενη φωτογραφια.

Δοκιμασε για χαρη μου επειδη μου αρεσε πολυ, να τον αλλαξεις εστω για παρτη μου μονο, σε κατι πιο dramatic πιο "ισιο". Στυλ  Requiem for a dream ισως? (σε αλλη ταχυτητα βεβαια)

Ισως χρειαστει ωστοσο να αλλαξεις ρυθμικη και στην μελωδια σε καποια σημεια, για να γινει πιο "ισιο".

 

edit

Μπα, τωρα που το ακουω μια χαρα "ισια" ειναι η μελωδια. Δεν θελει τιποτα πειραγμα σε αυτην.

 

 

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Spyros Delta είπε

Τρομερη μελωδια.

 

 

Εκπληκτική.:classic_ohmy:

 

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Spyros Delta είπε

 

 

 

 

 

Τρομερη μελωδια. Δεν μαρεσει ομως αυτος o παιχνιδιαρικος ρυθμος για τη συγκεκριμενη φωτογραφια.

 

 

 

 

 

 

 

Δοκιμασε για χαρη μου επειδη μου αρεσε πολυ, να τον αλλαξεις εστω για παρτη μου μονο, σε κατι πιο dramatic πιο "ισιο". Στυλ  Requiem for a dream ισως? (σε αλλη ταχυτητα βεβαια)

 

 

 

 

 

 

 

Ισως χρειαστει ωστοσο να αλλαξεις ρυθμικη και στην μελωδια σε καποια σημεια, για να γινει πιο "ισιο".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Για εσενα οτι θέλεις κυριε Σπυρο.

 

 Αλλα απο αυριο. Παω για ύπνο. 

 

Εριξα ντραμς για να παιξω απο πανω στα γρηγορα.

 

 Αμα δουλευτει κάτι γινεται όντως.

 

 "Υπάρχει μια βάση.

 

Επεξεργασμένο από cos_dr
  • Like 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι ηρθε για πρωτη φορα ειδοποιηση στα mail μου για το συγκεκριμενο νημα.  🕺

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, otto## είπε

μοιαζετε πάντως. 

Σαν δύο σταγόνες νερό.

Σκέψου ότι κάποιοι μας μπερδεύουν.

Α, ξέχασα, το φόρεμα αυτό είναι δικό μου και της το δάνεισα.

 

:classic_tongue:

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, cos_dr είπε

Είστε όλοι ταλεντάρες. Είμαι περήφανος που συναναστρέφομαι μαζι σας.

 Το εννοώ.

 Τώρα όμως έρχεται το νικητήριο

 Είμαι ο Μωχάμεντ Αλί των Σαουντρακ

 

 Και αμα δεν της αρέσει.......

 καμια αγ@#$τη θα ναι

 χαχαχαχαχαχαχΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Your browser does not support the HTML5 audio tag.
 
 
 
 
 
 


The Opening 2 test ψοσ_δρ.wav

 

φιλε οντως πολυ καλο. θυμίζει λίγο πλάτες απο εκπομπή. χωρις πλακα, με το που το άκουσα μου ρθε στο μυαλό ο Χαρδαβελας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, otto## είπε

φιλε οντως πολυ καλο. θυμίζει λίγο πλάτες απο εκπομπή. χωρις πλακα, με το που το άκουσα μου ρθε στο μυαλό ο Χαρδαβελας.

Το αφιερώνω στον Χαρδαβελα λοιπόν που έκανε ρεπορτάζ στην ομίχλη των πετρελαίων στο Αιγαίο και τον κορόιδευαν γιατί δεν ήθελαν να τα έχουμε και ενεπλακει κλασσικά η CIA επειδή έδωσε εντολή η βιομηχανία πετρελαίου που αποφασίζει και το κογκρεσο απλά εκτελεί γιατί το έχει στο payroll της και αποφάσισαν να τον διαβαλλουν μέσω των εγχώριων σταθμαρχων. Δεν έκριναν απαραίτητο τον τερματισμό του. Τώρα όμως ήρθαν όλοι και τσακώνονται ποιος θα τα βγάλει. Ζεσταίνουν μέχρι και τις μηχανές του HAARP. 

 ΤΟ ΕΊΠΕ Ο ΠΑΐΣΙΟΣ, το επένδυσε μουσικά ο cos_dr και μετά τον αυτοκτόνησαν. Βρέθηκες κρεμασμένος με ιδιοχειρο σημείωμα που τον ανάγκασαν να γράψει χρησιμοποιώντας mind control nano devices που του εισήγαγαν αναίμακτα για να μην μείνουν ίχνη. Ο ιατροδικαστης που του έκανε νεκροψία νεκροτομη κάτι υποπτευθηκε, το είπε σε έναν συνάδελφο του και την άλλη μέρα βρήκε βόμβα στο πορτμπαγκάζ του punto του. (Παλιά είχε μερσεντες αλλά την έδωσε γιατί πετσοκοψαν τους μισθούς στο δημόσιο και τον έπνιξαν οι φόροι και έχει και μη εξυπηρετούμε να δάνεια) και ένα σημείωμα να λέει. Μην μιλήσεις γιατί την επόμενη φορά θα σκάσει. 

 

 Χαχαχαχαχαχαχα 

Επεξεργασμένο από cos_dr

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου