Προς το περιεχόμενο

Κυρίες και κύριοι, η Τραπ.


Alex Raptakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
5 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Είσαι πραγματικός ΗΜΙΘΕΟΣ ρε φίλε.

Ποιος, εγώ; Η ομάδα μου.

Εντωμεταξύ, στις 10 λέξεις, οι 5 είναι disaster 😄

Άσε δε, που υψώθηκε το λάβαρο της επανάστασης- φάτε τον πρόεδρο 😂

ΥΓ: Τι ζούμε...

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Όταν μια φάση την αποτελούν σακατεμένοι, ξοφλημένοι, άτεχνοι και άσχετοι, ενώ κουμάντο κάνουν άνθρωποι που δεν έχουν ιδέα από το άθλημα, και από κάτω ο κόσμος είναι πανηγυρτζήδες που ψάχνουν αφορμή να γεμίζουν στάδια για τον κάθε ξοφλημένο, χωρίς η εικόνα του συνόλου να δικαιολογεί τον παραμικρό ενθουσιασμό, αυτά θα είναι τα αποτελέσματα.

 

 Είτε μιλάμε για την τραπ, είτε για τον Ολυμπιακό, η παραπάνω παράγραφος μένει ίδια και απαράλαχτη.

  • Συμφωνώ 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, manosx είπε

ενώ κουμάντο κάνουν άνθρωποι που δεν έχουν ιδέα από το άθλημα

 

Στον πρόεδρα, ή στους manager αναφέρεσαι?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
10 λεπτά πριν, manosx είπε

Έχουν μαζέψει 50 παίχτες και οι τρύπες στο ρόστερ είναι περισσότερες από γήπεδο γκολφ.

Ζήσαμε να δούμε και αυτό: 15 ματς, 15 διαφορετικές ενδεκάδες, 38 παίκτες... 

Που πας ρε καραμήτρο;

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Ζήσαμε να δούμε και αυτό: 15 ματς, 15 διαφορετικές ενδεκάδες, 38 παίκτες...

 

... και 3 διαφορετικοί προπονητές.

Πολύ σημαντικό.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

και 3 διαφορετικοί προπονητές.

Έχεις δίκιο... με τούτα και με τ' άλλα, τους ξεχάσαμε 😄

Άσε που μπορεί να γίνουν τέσσερις εν ευθέτω χρόνο... 

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ομάδα γίνεσαι με τους ακούνητους. Ακούνητοι. Αυτοί που δεν κουνιούνται από την εντεκάδα ούτε με απειλή βόμβας. Μόνο έτσι γίνεσαι ομάδα. Όταν έχεις ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΡΑΜΜΗ τουλάχιστον 2 ακούνητους. Καλύτερο παράδειγμα η ρεάλ των 3 τσου λου, με ΑΚΟΥΝΗΤΟ κεντρο Μοντριτς-Καζεμιρο-Γερμαναράς, και μπροστά ΑΚΟΥΝΗΤΟΥΣ Ροναλντο- Μπενζεμα και πισω Ραμος- Αφάνα. Τα σαρωσε.

 

 Αλλαδα με ΑΚΟΥΝΗΤΟΥΣ Τζολε- Αλεκο- Βασιλάκη- Γεω- Γκογκα πηγαμε καλύτερα από ποτε. Βαζελος με ΑΚΟΥΝΗΤΟΥΣ Βαζεχα- Βαντσικ- Μπορελι σαρωσε. Και πάει λέγοντας. Ακούνητοι, αυτές είναι ομάδες.

 

 Τι σημαίνει ακούνητος; Σημαίνει παικταράς. Σημαίνει δεν υπάρχει άλλος. Σημαίνει σε εκτιμώ, μου κάνεις, σε γουστάρω, μείνε. Και σε γκρουπ άμα παίζεις ένα τραγούδι στα δέκα, ξενερώνεις, θα σέρνεσαι,  θα θες να φύγεις. Θα λες δε με γουστάρουν.

 

 Αυτή τη στιγμή δεν έχουμε ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ακούνητο, μόνο το Γάλλο το 6αρι γιατί ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ, μιλάμε οι άνθρωποι θέλουν κρέμασμα, η ΜΟΝΗ ΘΕΣΗ που θες ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΛΕΣ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ, γιατί είναι θέση με πολύ τρέξιμο και πολλές κάρτες, και εμείς έχουμε ΕΝΑΝ και αυτόν ΑΡΓΟ! Πως να μην μπάζουμε.

 

 Και τόσα λεφτά δώσαμε για να παίζει πάλι ο Μολδαβος, να βάζουμε από την άλλη εξτρεμ σε θέση μπακ, δεκάρι σε θέση εξτρεμ, κατσίκι από την άλλη εξτρεμ θέση, τσαρούχι σέντερ φορ, και στοπερ πρωην παίχτες και αποδεδειγμένα ανίκανους. Δεν είναι δυνατόν αυτό το πράγμα, δεν είναι δυνατόν, τόσα λεφτά πεταμένα, και δυο εκατομμύρια το χρόνο σε άραβα ξοφλημένο, ούτε για αλλαγή δεν κάνει.

 

 Δεν μπορώ να θυμηθώ ποτέ τόσο χάλια προγραμματισμό. Να μην έχεις λεφτά να πω εντάξει, αλλά να δείνεις τόσα λεφτά, να παίζεις με ΠΑΟΚ και ο μόνος παίκτης σου να είναι ο Χάμες, και όλοι οι άλλοι ανίκανοι, αυτό δεν το έχω ξαναδει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
8 ώρες πριν, Άγιος είπε

Τι συνέβη σε αυτή τη γενιά?

 

την ίδια ερώτηση μου έκανε ο πατέρας μου στην εφηβεία μου... την ίδια και ο παππούς μου στον πατέρα μου... πιο πίσω δεν γνωρίζω αλλά φαντάζομαι ημείς ακολουθούσαμε μια προαιώνια οικογενειακή παράδοση... ευτυχώς παιδιά δεν έκανα και κάπου εδώ θα τελειώσει (?)...🤔

  • Συμφωνώ 2

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου