Προς το περιεχόμενο

Πόσο χρήσιμες είναι οι αγγελίες μας;


Yannis Methenitis

Πόσο χρήσιμες είναι οι αγγελίες μας;  

110 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Χρησιμοποιείτε τις Αγγελίες;

    • Έχω ενεργή αγγελία
    • Έχω αγοράσει κάτι
    • Ψάχνω καθημερινά
    • Κοιτάω πότε πότε
    • Δεν με ενδιαφέρουν


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοείται πως οι αγγελίες είναι πολύ χρήσιμες

Εγώ μέσα απο τις αγγελίες έχω αγοράσει/πουλήσει το 90% του εξοπλισμού μου

Σε αντίθεση με το FB marketplace που το 50% είναι λίγο άσχετοι με την μουσική, θεωρώ πως στο νοιζ οι περισσότεροι που συμμετέχουν είναι γνώστες

 

Σε όλα αυτά τα χρόνια  στο νοιζ είχα 90% καλές συναλλαγές χωρίς απρόοπτα και 10% συναλλαγές που μου άφησαν άσχημη εντύπωση, πράγμα που το θεωρώ πολύ καλό σκορ

Οι αγγελίες είναι ο καθρέπτης της κοινωνίας μας, με τα καλά και τα στραβά. Υπάρχουν τα πολύ καλά και αξιόπιστα παιδιά αλλά υπάρχουν και οι περίεργοι που θεωρούν πως σου κάνουν και χάρη

 

Αυτό που με χαλάει στο νόιζ είναι πως υπάρχει κόσμος, κυρίως πιτσιρικάδες, που έχει όρεξη για τρολάρισμα ή σπαμάρισμα χωρίς να έχει πραγματική διάθεση να αγοράσει

Απαιτούν καλύτερη τιμή με την μία, προτείνουν ανταλλαγές με άσχετα πράγματα κλπ

Μου έχει τύχει να πουλάω ένα πετάλι και μου προτείνει κάποιος ανταλλαγή με action camera !🤣

 

Πάντα βάζω αξιολόγηση σε κάθε συναλλαγή όταν αγοράζω κάτι και ζητάω ευγενικά  απο τον άλλο το ίδιο όταν πουλάω

 

 

Οχι άλλο κάρβουνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ειναι χρησιμες απλα με καποιο τροπο πρεπει να μπει ενα όριο! Δε γινετε να περναω 40 σελιδες Καλλιθέα για να φτασω σε κατι που με ενδιαφερει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, marioG542 είπε

Ειναι χρησιμες απλα με καποιο τροπο πρεπει να μπει ενα όριο! Δε γινετε να περναω 40 σελιδες Καλλιθέα για να φτασω σε κατι που με ενδιαφερει...

Και ποιο να ειναι το οριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, marioG542 είπε

Θα μπορούσε να είναι όσες οι κατηγορίες!

Τι να είναι όσες οι κατηγορίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, marioG542 είπε

Δε γινετε να περναω 40 σελιδες Καλλιθέα για να φτασω σε κατι που με ενδιαφερει...

Για να το κάνεις αυτό σημαίνει ότι μέσα σε 40 σελίδες ξεκινάς από κάτι που κοστίζει 10 ευρώ και φτάνεις στα 500 ή και 1000. Χρησιμοποίησε τα φίλτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου