Προς το περιεχόμενο

Ανανεώσεις & νέες λειτουργίες του site


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator
17 λεπτά πριν, mike_rhd είπε

Καλησπέρα, 

 

πως μπορω να ξανακάνω ενεργές τις ανενεργες αγγελίες μου?

Τις μετετρεψα σε τονισμενες αλλα δεν αλλαξε κατι.

Ειναι τονισμενες αλλα ακομα ανενεργες.

 

Ευχαριστώ!

θα επικοινωνήσω μέσω email.

  • Ευχαριστώ 1

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Administrator

Ολοκληρώθηκε αναβάθμιση της ενότητας υποστήριξης στο: https://support.noiz.gr/

Περιλαμβάνει και ενότητα για ψήφους (upvote) σε προτάσεις για ιδέες λειτουργικότητας.

  • Like 4

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Κάτι αλλάξατε στα settings του login στις αγγελίες.. Πρίν,  έκανα login και δεν με "πέταγε" έξω καθόλου για πολλές μέρες, μέχρι να κάνω απο μόνος μου logout. Τώρα, μου ζητάει να κάνω login κάθε φορά που ξανανοίγει ο browser, δηλαδή σήμερα μόνο έκανα login 5 φορές. Τραγικό παιδιά, μπαίνω συχνά στις αγγελίες και είναι κουραστικό κάθε 2-3 ώρες να μου ζητάει εκ νέου σύνδεση. Και δεν είναι κανα περίεργο update απο τα windows ή απο τον firefox, γιατί στα υπόλοιπα είμαι ήδη αρκετές βδομάδες λογκαρισμένος και δεν με έχουνε "πετάξει".. Δηλαδή έτσι θα είναι πλέον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Κάτι αλλάξατε στα settings του login στις αγγελίες.. Πρίν,  έκανα login και δεν με "πέταγε" έξω καθόλου για πολλές μέρες, μέχρι να κάνω απο μόνος μου logout. Τώρα, μου ζητάει να κάνω login κάθε φορά που ξανανοίγει ο browser, δηλαδή σήμερα μόνο έκανα login 5 φορές. Τραγικό παιδιά, μπαίνω συχνά στις αγγελίες και είναι κουραστικό κάθε 2-3 ώρες να μου ζητάει εκ νέου σύνδεση. Και δεν είναι κανα περίεργο update απο τα windows ή απο τον firefox, γιατί στα υπόλοιπα είμαι ήδη αρκετές βδομάδες λογκαρισμένος και δεν με έχουνε "πετάξει".. Δηλαδή έτσι θα είναι πλέον;

Σε Mac OS με Chrome δεν με πετάει εξω. Δοκίμασε με άλλον browser να βεβαιωθείς ότι δεν έχει αλλάξει κάτι στον browser σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
29 λεπτά πριν, Vale Rossi είπε

ότι δεν έχει αλλάξει κάτι στον browser σου

Μα αν είχε αλλάξει, θα με πέταγε έξω απο όλα τα login σε όλα τα site, έτσι δεν είναι; Ενώ αυτό συμβαίνει μόνο με το smartnoiz. Τί κάνει δηλαδή ο Firefox, διαλέγει να με πετάει μόνο όταν είμαι εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
17 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Γίνεται αποσύνδεση κάθε λίγες μέρες, και αυτό γίνεται τώρα τελευταία.

Επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Πάνος Χελιδόνης ο μόνος τρόπος για να πετύχω αυτό που περιγράφεις είναι να κάνω login χωρίς να τσεκάρω το "Remember me".

Στην περίπτωση αυτή κάθε φορά που κλείνω και ξανα-ανοίγω τον browser τον browser πρέπει να κάνω πάλι login. Ο λόγος είναι ότι χωρίς το "Remember me" ότι το cookie που δημιουργείται "ζει" όσο το session του browser. Με το που κλείσεις τον browser, το cookie χαιρετάει και την επομενη φορά πρέπει να κάνεις πάλι login.

 

Όταν τσεκάρω το "Remember me" δεν έχω πρόβλημα. Και μάλιστα βλέπω ότι το cookie λήγει το 2025.

 

Edit: Τα παρπάνω ισχύουν για login με account (email). Όχι μεσω Facebook.

Επεξεργασμένο από mpamps
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mpamps είπε

@Πάνος Χελιδόνης ο μόνος τρόπος για να πετύχω αυτό που περιγράφεις είναι να κάνω login χωρίς να τσεκάρω το "Remember me".

Δεν λειτουργεί. Προσωπικά τσεκάρω πάντα το Remember Me, αλλά όπως έγραψα και παραπάνω, ίνεται αποσύνδεση κάθε λίγες μέρες, και αυτό γίνεται τώρα τελευταία"

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου