Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμός για σόλο κιθάρας - δωροεπιταγή 100€ από Sweetwater


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αξίζει και πολύ το βραβείο, αλλά όταν παίζει διαγωνισμός για σόλο κιθάρας πάντα μου φαίνεται ότι έχει ένα ενδιαφέρον. Ο συγκεκριμένος μάλιστα σε προκαλεί να γίνεις μελωδικος σε ένα track 20 δευτερολέπτων. Είναι πιο δύσκολο από ότι ακούγεται γιατί συνήθως τα σόλο που έχουν μία μελωδία θέλουνε και ένα χρόνο για να ξεδιπλωθούν. Εγώ έστειλα μία συμμετοχή έτσι για το χαβαλέ μου. Μόλις μαζευτούν 20 συμμετοχές θα κρατήσει το διαγωνισμό άλλη μία εβδομάδα και μετά θα διαλέξει νικητή. Σήμερα πάντως που μου απάντησε ακόμα δεν έχει μαζέψει 20 συμμετοχές

 

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν έτοιμος να ρίξω τρελό rant γιατί νόμιζα ότι τα δίνει το Sweetwater. Δεν είναι $100 από Sweetwater, αλλά για Sweetwater. Ένα μικρό κανάλι είναι που δίνει δώρο μια gift card. Έρχονται παραγγελίες από το Sweetwater στην Ελλάδα; Πιο μεγάλο κόστος θα βγάλει το τελωνείο 🤣

  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

Ήμουν έτοιμος να ρίξω τρελό rant γιατί νόμιζα ότι τα δίνει το Sweetwater. Δεν είναι $100 από Sweetwater, αλλά για Sweetwater. Ένα μικρό κανάλι είναι που δίνει δώρο μια gift card.

 

Και αν τα έδινε τα 100 το Γλυκονέρι τι θα άλλαζε δηλαδή?

Πάλι θα πλέρωνες τελώνηδες.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Και αν τα έδινε τα 100 το Γλυκονέρι τι θα άλλαζε δηλαδή?

Πάλι θα πλέρωνες τελώνηδες.

 

Ένας τιτάνας μουσικών καταστημάτων δίνει $100; Για να μαζευτούν όλοι οι παλιοpro να γράφουν παπάδες, να δημιουργήσουν traffic, για τι, για $100; Λίγο ξεφτίλα δεν είναι; Μπορεί να υπερβάλλω.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

 

Ένας τιτάνας μουσικών καταστημάτων δίνει $100; Για να μαζευτούν όλοι οι παλιοpro να γράφουν παπάδες, να δημιουργήσουν traffic, για τι, για $100; Λίγο ξεφτίλα δεν είναι; Μπορεί να υπερβάλλω.

 

Βρε ναι, εντάξει, αλλά από την μεριά του Έλληνα συμμετέχοντος, δεν έχει διαφορά.

Είτε είναι από το Γλυκονέρι το 100άρικο, είτε από τον μπάρμπα Τζιμ, το ίδιο θα πάρει.

Μην πω τώρα τι θα πάρει και φάω κανένα μπαν ασούμε.

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει δωρεάν μεταφορικά από ένα κόστος και πάνω; Όπως είναι thomann 300€ κλπ; Ένα αυτό. Το τελωνείο πόσο να βγαίνει για ένα μπουτικοπέταλο πχ;

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Nekkon είπε

Το τελωνείο πόσο να βγαίνει για ένα μπουτικοπέταλο πχ;

 

Εξαρτάται.

Άλλο τελωνείο για τα διστόρσια, άλλο για τα ντιλέγια ασούμε. :classic_tongue:

Πλάκα κάνω.

 

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου