Προς το περιεχόμενο

Native Instruments Komplete Kontrol S MK3


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Το Reaktor το δουλευα απο την εποχη που λεγοταν Generator, και τοτε ηταν χαλαρα το πιο ευηχο software synth που υπηρχε.

 

 Γενικα τω καιρω εκεινω η Native ηταν κορυφαια, για να μην πω Η κορυφαια εταιρια μουσικου software, με φοβερο innovation, και πρωτοποριακα ΠΣΗΦΙΑ.

 

 Αποτελεσμα ηταν να γινει, δικαια, μεγαθηριο. Και απο τοτε που εγινε μεγαθηριο, αρχισε ΙΜΗΟ και η παρακμη.

 

 Τελος παντων δεν εχω ΚΑΜΜΙΑ διαθεση να μπω σε γκρινια, οσο δικαιολογημενη κατα τη γνωμη μου και να ειναι. Η Native ανοιξε το δρομο, και δικαιουται σεβασμου και μονο για αυτο. Πλεον εχουν μπει στο παιχνιδι τοσοι και τοσοι κατασκευαστες, οσοι δε γουσταρουν (πλεον) Native σαν εμενα καλη ωρα, παιρνουν τα κουβαδακια τους και πανε σε αλλη παραλια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manosx είπε

 Το Reaktor το δουλευα απο την εποχη που λεγοταν Generator, και τοτε ηταν χαλαρα το πιο ευηχο software synth που υπηρχε.

 

 Γενικα τω καιρω εκεινω η Native ηταν κορυφαια, για να μην πω Η κορυφαια εταιρια μουσικου software, με φοβερο innovation, και πρωτοποριακα ΠΣΗΦΙΑ.

 

 Αποτελεσμα ηταν να γινει, δικαια, μεγαθηριο. Και απο τοτε που εγινε μεγαθηριο, αρχισε ΙΜΗΟ και η παρακμη.

 

 Τελος παντων δεν εχω ΚΑΜΜΙΑ διαθεση να μπω σε γκρινια, οσο δικαιολογημενη κατα τη γνωμη μου και να ειναι. Η Native ανοιξε το δρομο, και δικαιουται σεβασμου και μονο για αυτο. Πλεον εχουν μπει στο παιχνιδι τοσοι και τοσοι κατασκευαστες, οσοι δε γουσταρουν (πλεον) Native σαν εμενα καλη ωρα, παιρνουν τα κουβαδακια τους και πανε σε αλλη παραλια.

H αλήθεια είναι πως υπάρχουν τόσες επιλογές πλέον, έως και σε free software. 

 Από εκεί και πέρα ανάλογα τις ανάγκες. Και τις νόρμες του industry standard. 

  Eγώ μια μέρα θα το πάρω, μήπως τσιμπήσω και ένα mk2 μεταχειρισμένο κάποια στιγμή, γιατί όχι, και να μην είναι το mk3 χέστηκα κι εγώ. χαχααχαχχαχααχχαχαχα🤣

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK, αμα σε τρωει η τσεπη σου 😆 Αλλα ΓΙΑΤΙ; Για να ψαχνεις στο μενου, στην τριτη σελιδα στο υπομενου 2 ειναι το LFO rate; Τα νιατα  σου θελεις να θυμηθεις; 😆

 

 

 Παρε εδω ιδεα να πιασουν τα λεφτα τοπο, τι να κλασει και η native instruments

 

 

 

 

Επεξεργασμένο από manosx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, manosx είπε

OK, αμα σε τρωει η τσεπη σου 😆 Αλλα ΓΙΑΤΙ; Για να ψαχνεις στο μενου, στην τριτη σελιδα στο υπομενου 2 ειναι το LFO rate; Τα νιατα  σου θελεις να θυμηθεις; 😆

 

 

 Παρε εδω ιδεα να πιασουν τα λεφτα τοπο, τι να κλασει και η native instruments

 

 

 

 

δεν μου αρέσει αυτό. 

 Θέλω το Komplete Kontrol! 🤣

 Mήπως σε 2-3 χρόνια πέσουν οι τιμες στα τροφιμα και την ενέργεια και αυξηθούν οι μιθοί και πεσει η φορολογία και μπορέσω να το πάρω. 🤣

 

 

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το δίκιο σας θα μου πείτε: "'Ασε μας ρε χορδοπαίχτη"

αλλά θα το πω.

 

Με τα faders τσακωμένοι είναι εκεί στην NI. Έλεος!

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι φαν της native αλλα το βρισκω λιγο ακριβο 749Ε για φωτακια π αναβοσβηνουν στα 49πληκτρα υπαρχουν κ φτηνοτερες λυσεις....

 

κανεις την ιδια δουλεια κ με ενα Α49 με 150Ε...

  • Like 1

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stavros_d80 είπε

.

 

κανεις την ιδια δουλεια κ με ενα Α49 με 150Ε...

εγώ θέλω το μεγάλο!!! Τι να μου κάνει το μικρό..........🤣

 Το θέλω, το θέλω, το θέλω ΠΟΛΥ!!!!🤣

 χαχαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο βίντεο μόλις τώρα από τη NATIVE INSTRUMENTS

 

 

 

 NATIVE INSTRUMENTS εναντίον ΟΛΩΝ πλέον. 🤣

 Οι Γερμανοί ξανάρχονται🤣

χαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου