Προς το περιεχόμενο

Ήρθε το Cubase 13!


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

Από το chrome λιγότερο τρώει.🤣

ναι αλλά και το chrome τρώει τον άμπακο.

 

ήδη τον αντικαθιστώ σιγά σιγά και το φχαριστιέμαι

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν τρέχω browser ποτέ όταν ανοίγω πρόγραμμα. Είτε σιμπέλιους είτε κιουμπέις είτε ντόρικο, δεν ανοίγω μπράουζερ ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

Εγώ δεν τρέχω browser ποτέ όταν ανοίγω πρόγραμμα. Είτε σιμπέλιους είτε κιουμπέις είτε ντόρικο, δεν ανοίγω μπράουζερ ποτέ.

ομοίως

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Που πας άρχοντα @cos_dr με τέτοιο χαϊμό; Θες οθόνη δεύτερη επιγόντως. Εγώ και τρίτη θα έβαζα αν είχα. Μη σου πω και τέταρτη. Κανονικά ήθελε VR 360 να πηγαίνεις να τα ακουμπάς σε μια γωνιά του οπτικού πεδίου και να κάνεις δουλειά σου όποτε θες. Πήξαμε στα παράθυρα.

έχω τη διπλανή αλλά το έχω μεθοδεύσει και δουλεύω και σε μια.

 Έχω παρατήσει το Cubase από το 2004 που όπως έχω αναφέρει ξανά με με ένα φίλο είδαμε τον @Superfunk να χρησιμοποιεί Sonar. Και μου λέει τότε, ο Superfunk χρησιμοποιεί Sonar, αυτό τα λέει όλα🤣 και πήγαμε εκεί για να γίνουμε οι καλύτεροι🤣χαχαχαχαχαχχα🤣

 

Θα δω εκτενώς την παρουσίαση του Cubase και θα διαβάσω τις γνώμες σας γιατί αυτές τις μέρες ψήνομαι και έχω μάθει το Studio One και θέλω να δω και το νέο Cubase για να έχω άποψη.

 

 Η αλήθεια είναι πως το Studio One το βρίσκω πολύ κοντά στο Sonar σε user interface και στο να μπορεί ας το πούμε να τα κάνουν όλα σε μία οθόνη, παρόλο που η τρολοφωτό μου δείχνει το αντίθετο, σε νορμάλ λειτουργία δεν είναι έτσι, το έχουν φτιάξει πολύ πρακτικό για να σηκώνονται και να πεφτουν τα παράθυρα που χρειάζεσαι.

 θα δω και το Cubase ομως, θέλω να το μελετήσω με την ευκαιρία.

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Εγώ δεν τρέχω browser ποτέ όταν ανοίγω πρόγραμμα. Είτε σιμπέλιους είτε κιουμπέις είτε ντόρικο, δεν ανοίγω μπράουζερ ποτέ.

 

Έλα που δεν γίνεται ...

7 μοντζίλες, 2 χρώματα (μπορεί και 4), και 2 έτζιδες.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Απο το 2004 ηταν ιφλουεσερ ο ατιμος 😝

to 2004 ήταν το 4 ρε παιδιά. Ελεος....

  • Συμφωνώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου