Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ακουστικά


dish-jockey

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, manosx είπε

 

 

 Η λυση

 

 istockphoto-603173420-612x612.jpg.a6e83bf8df5a965ec45eef6581d5f4d7.jpg

 

 

 On a serious note, τα sennheiser hd 25 που προταθηκαν απο τον MG ειναι μια καλη εναλλακτικη. Εχουν και τις DJ πατεντες, τα ειχα δοκιμασει και σε συγκριση με τα 271, και ειχαν πιο δυνατα μπασα και καπως καλυτερη απομονωση, οτι πρεπει δηλαδη για DJλικι.

 

 Τωρα αν κανουν για πασαρελα δεν ξερω.

Κι όμως. Έχω δει dj σε bar με τέτοια ακουστικά και μάλιστα σε πλάτος ήταν ακόμη μεγαλύτερα. Ήταν ολόκληρα κουβούκλια. Δεν είχαμε σταματήσει να γελάμε με την κοπέλα μου (μεταξύ μας για χαβαλέ). Αυτό θέλω να αποφύγω γι αυτό και άνοιξα νέο θέμα στην κοινότητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω εγώ ο αδαής τώρα, γιατί χρειάζονται σε έναν DJ ακουστικά με μεγάλη πιστότητα?

Κάθεται και ακούει μουσική από αυτά?

Τα χρησιμοποιεί με έναν τρόπο που δεν νομίζω ότι θα υπάρχει καμιά διαφορά γι' αυτόν αν είναι καλής ή κακής ηχητικής ποιότητας.

Αλλά δεν ξέρω τον χώρο και μπορεί να λέω βλακείες.

Παρακαλώ να με διορθώσετε.

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, D-Forest είπε

Έχω δει dj σε bar

 

Εγώ ήμουν.

 

33 λεπτά πριν, D-Forest είπε

με την κοπέλα μου

 

Έχεις κοπέλα;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Εγώ ήμουν.

 

 

Έχεις κοπέλα;

 

 

Πλέον όχι. Δεν ήταν καλαίσθητα τα καινούργια μποτάκια που είχε πάρει και την άφησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ το πσειρίζουμε μάγκες. Τα παρακάτω ακουστικά από την Kidears είναι η λύση. Πανάλαφρα, εξαιρετικό design και πάμφθηνα, τα αγοράζεις πέντε-πέντε και κάνεις τη δουλειά σου άνετα και ωραία. Επίσης θα κάνεις τη διαφορά και δεν θα περάσεις απαρατήρητος, άσε που μπορεί να δημιουργήσεις και νέα μόδα στην παγκόσμια DJ κοινότητα.image.gif.bd0cd28e4fccf15a6032eeb8e4ede099.gif

Θα σου πρότεινα να αρχίσεις με τα Kidears-Dee, για την περίοδο των γιορτών είναι ό,τι πρέπει.image.gif.735d3d115af6d38547de8c6c8851a072.gif image.gif.21e96ee763f4972f2939265a028b2d55.gif

 

image.thumb.png.90f8662bde2b86758adb749092012b4a.png

  • Like 2
  • Χαχα 1
  • Ευχαριστώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πολύ το πσειρίζουμε μάγκες. Τα παρακάτω ακουστικά από την Kidears είναι η λύση. Πανάλαφρα, εξαιρετικό design και πάμφθηνα, τα αγοράζεις πέντε-πέντε και κάνεις τη δουλειά σου άνετα και ωραία. Επίσης θα κάνεις τη διαφορά και δεν θα περάσεις απαρατήρητος, άσε που μπορεί να δημιουργήσεις και νέα μόδα στην παγκόσμια DJ κοινότητα.image.gif.bd0cd28e4fccf15a6032eeb8e4ede099.gif

Θα σου πρότεινα να αρχίσεις με τα Kidears-Dee, για την περίοδο των γιορτών είναι ό,τι πρέπει.image.gif.735d3d115af6d38547de8c6c8851a072.gif image.gif.21e96ee763f4972f2939265a028b2d55.gif

 

image.thumb.png.90f8662bde2b86758adb749092012b4a.png

Ωωωωωω...

Εχει κ Panda!!!!

Γαιααα!!

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

image.png.05eb1eec7fbc0ea272d5b0c355f248e9.png

Εσεις ειστε τυχεροι. Τα χρωματα στα πληκτρα ειναι ιδια με τα χρωματα του κορυφαιότερου ζωου στον πλανητη.

 

Εγω πρεπει να κανω σουπερστρατ παραγγελια κ να σχεδιασω μονος μου τα γραφικα για να βγει οπως τη θελω

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, manosx είπε

 

Επικό έπος.🙏

Btw, σε περίπτωση που ο OP διαλέξει άλλα ακουστικά από κάποια γνωστότερη μάρκα, η λύση είναι η παρακάτω. Βγαίνουν σε ποικιλία χρωμάτων και κουμπώνουν σε όλα τα ακουστικά.

 

image.thumb.png.63dd1396ccd8533cbaf11f3311040524.png

 

9 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

...του κορυφαιότερου ζωου στον πλανητη...

Ποιο είναι αυτό?🤔

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου