Προς το περιεχόμενο

Fusiongtr


MarLog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, dimsonic είπε

ε, αφού του δόθηκαν εξηγήσεις γιατί δεν έρχεται εδώ να μας πει παιδιά τέλος έληξε?

τελικά είναι στραβός ο γιαλός ?

Απαντήστε του ρε παιδιά τι πρόβλημα έχετε.

 Σας ρωτάει.

 Δεν είναι ρητορική η ερώτηση.

θα απαντήσετε?

Α, δεν απαντάτε λοιπόν.

 Δεν έχετε να απαντήσετε τίποτα.

 Κέρδισε πάλι ο ορθολογισμός!!!!

 Αν ήταν όλοι σαν τον trolley, και η χώρα και ο κόσμος θα ήταν καλύτερα🤣

 Ένας παράδεισος για να ζει ο κάθε ορθολογιστής.

 Πόσο λίγοι είναι σαν αυτόν και πόσο μόνος θα νιώθει και τι θα σκέφτεται για τους υπόλοιπους πραγματικά πέραν από αυτά που λέει, γιατί συγκρατείται λόγω αβροφροσύνης.

χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Τι εννοείτε αγαπητέ; Δεν χρειάζεται να απαντώ σε όλα; Δύο ποστ έχω κάνει και έχουν γραφτεί τα άπαντα.

 

Επίσης, που είδες να νουθετώ; Επειδή αναφέρω αυτά που έχουν συμβεί; Αστειεύσαι βέβαια.

 

Τα εισαγωγικό στο σύσσωμο είναι επειδή επρόκειτο για quote από φράση άλλου (σου). Ούτως ή άλλως είσαι υπερβολικός, κανένα σύσσωμο δεν έχει εμπλακεί.

 

Το δε "περίεργο" σου φαίνεται ειρωνικό, ένας θεός ξέρει γιατί - είναι όντως περίεργο.

 

Διακρίνω μία εχθρότητα; Δεν έγινε βρε κανένα μπαν. Ο fusiongtr λογικό είναι να συγχύστηκε, μέχρι να του δοθούν εξηγήσεις. Οι υπόλοιποι τι πρόβλημα έχουμε;

 

 

Δε θα κατσω να παιξω με τις λεξεις Τρολλευ.

Αν παρεξηγησα τα λεγομενα σου κ ειναι ετσι τα πραγματα οπως λες, ζητω συγγνωμη.

 

Το συσσωμο αναφερεται στο ποσοι συμμετεχουν... γενικως.

 

Η σταση μου (η εχθροτητα που λες) εχει να κανει με το οτι σε κατι που προφανως απασχολει οσους συμμετεχουν σε αυτο το θρεντ κ που επιτελους ξεκινησε μια κουβεντα να διευκρινιστουν καποια πραγματα, μπαινεις κ το χαρακτηριζεις ως μπηχτη σε νεα διοικηση. Αυτο για εμενα ειναι ή προχειροτητα στο πως διαβασες τα ποστ, ή αδυναμια κατανοησης πως οντως θελουμε να διευκρινιστουν αυτα τα πραγματα ή βαζω φυτιλι στο θρεντ. Α κ για να ειμαι δικαιος ή ανικανοτητα δικια μας να δειξουμε πως οντως εχουμε προβληματιστει κ πως θελουμε να κανουμε δημιουργικη κουβεντα

 

Το να μη μου απαντησεις που ειπα εχει να κανει καθαρα με προθεση απο τη μερια μου να μην το ξεχειλωσουμε με απαντησεις επι απαντησεων. Για εμενα πχ ειναι ξεκαθαρη νουθεσια, οταν 10 νοματαιοι προσπαθουν να πουν για αυτους τους προβληματισμους που εχουν, να καταλαβουν πως πρεπει να συνεχισουν κ πεταγεται ενας κ τους λεει μη ριχνετε σποντες στη διοικηση. Αν διαφωνεις απαντα οσο θες, εγω δε θα συμμετεχω. Αυτο εννοουσα

 

 

 

 

Επεξεργασμένο από vrasidas27

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Για εμενα πχ ειναι ξεκαθαρη νουθεσια, οταν 10 νοματαιοι προσπαθουν να πουν για αυτους τους προβληματισμους που εχουν, να καταλαβουν πως πρεπει να συνεχισουν κ πεταγεται ενας κ τους λεει μη ριχνετε σποντες στη διοικηση.

 

Δεν έγραψα ούτε εννοήσα ότι όλοι όσοι συμμετείχαν βρήκαν αφορμή για "σπόντες στη διοίκηση". Κάποιοι όμως το έκαναν, και δεν επέστρεψαν να αναιρέσουν όταν δόθηκαν εξηγήσεις - το οποίο δείχνει ότι έχω δίκηο, σωστά;

 

Το οποίον είναι ένας ακόμη τρόπος να λένε με τον τρόπο τους ότι δεν πείθονται από τις εξηγήσεις που δόθηκαν - άλλη μία ένδειξη ότι έχω δίκηο.

 

Τέλος, προς Θεού ρε, τι συγνώμη και τέτοια, κουβέντα γίνεται. Ούτως ή άλλως δεν εννοούσα εσένα.

Για περισσότερα υπάρχουν και τα Π.Μ.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, trolley είπε

Οι υπόλοιποι τι πρόβλημα έχουμε;

Εγώ έχω πρόβλημα να δεχτώ ότι 5 άτομα, εμού συμπεριλαμβανομένου, δε βγάζω την ουρά μου απ έξω, με κάποιο μαγικό τρόπο καταφέρνουμε να αποτρέπουμε τη συμμετοχή χιλιάδων. Μου φαίνεται τουλάχιστον αστείο.

 

Γιατί το 1/10 να μπει από αυτούς και να συζητούν ανά πεντάδες για 20 θέματα, το σήμα τους θα πνίξει το δικό μας θόρυβο. (Άσε που θα διαβάζουμε και κάτι καινούργιο, δε θα χρειάζεται να γράφουμε καν, και να θέλαμε δηλαδή επιτούτου να χαλάμε τα θρεντ για να υπονομεύσουμε το φόρουμ, πόσα να προλαβαίναμε να χαλάσουμε;)

 

Αργία μήτηρ πάσης κακίας μπρο.

 

Τέλος πάντων. Καλές γιορτές, με υγεία για όλον τον κόσμο.

  • Συμφωνώ 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ali Barout είπε

Εγώ έχω πρόβλημα να δεχτώ ότι 5 άτομα, εμού συμπεριλαμβανομένου, δε βγάζω την ουρά μου απ έξω, με κάποιο μαγικό τρόπο καταφέρνουμε να αποτρέπουμε τη συμμετοχή χιλιάδων. Μου φαίνεται τουλάχιστον αστείο.

 

Κακώς έχεις πρόβλημα, διότι δεν έγραψε αυτό.

 

Την καφενειακή ατμόσφαιρα την έφτιαξαν σιγά-σιγά εκατοντάδες μέλη - και εγώ βέβαια. Χρειάστηκε δέκα χρόνια για να φτιαχτεί. Είναι όντως αστείο να διανοηθεί κάποιος να ρίξει "φταίξιμο" στη νεότερη γενιά μελών. Ίσα-ίσα, είστε οι τυχεροί που έχετε την ευκαιρία να συμβάλλετε στη διόρθωση του προβλήματος. Μπράβο σε εσάς λοιπόν.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθενας λεει το παραπονο του, γιατι πρωτη φορα νιωθουμε πως συζηταμε υπο την παρουσια της διοικησης καποια πραγματα που αφορουν το νοιζ κ το μελλον του.

 

Η διοικηση τα βλεπει, τα αξιολογει, αποφασιζει κ πραττει.

Για την ακριβεια ανακοινωνει ποια ειναι η νεα γραμμη κ αν θελει λαμβανει υποψιν ο,τι την ενδιαφερει απ'ο,τι γραφτηκε (ακομα κ το ανακοινωνει αν θελει το κανει)

 

Οι χρηστες αναλογα με το πως νιωθουν σε αυτο το χωρο, αποφασιζουν αν θα μπαινουν, ποσο θα μπαινουν κ πως θα συμπεριφερονται

 

Επειδη ολους μας ενδιαφερει το νοιζ (με διαφορετικο τροπο τον καθενα) κ με αφορμη το τι εγινε, ο καθενας λεει το τι τον "καιει" για το λογο του. Δε βλεπω κατι το περιεργο ή το ματαιο σε αυτο 

Επεξεργασμένο από vrasidas27

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, noe13 είπε

Δηλ πόσα 'αστεια' για τις γ@μοτελεκαστερ μπορεί να αντέξει κάποιος? 

Ουτε εγω τα αντεχω, αλλα δεν με προσβαλλουν και δεν ειμαι και υποχρεωμενος να συμμετεχω, ουτα καν να τα διαβαζω.

Γιατι να τη χαλασω σε καποιους που φτιαχνονται με αυτα?

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γτ τον τελευταίο πολύ καιρό ΟΠΟΊΟ θέμα και να μπεις να διαβάσεις, από κιθάρες μέχρι ποδόσφαιρο, κατέληγε εκεί... Ήθελα να ξερά όλοι αυτοί που συμμετέχουν δε βαρέθηκαν... 

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Κακώς έχεις πρόβλημα, διότι δεν έγραψε αυτό.

 

Την καφενειακή ατμόσφαιρα την έφτιαξαν σιγά-σιγά εκατοντάδες μέλη - και εγώ βέβαια. Χρειάστηκε δέκα χρόνια για να φτιαχτεί. Είναι όντως αστείο να διανοηθεί κάποιος να ρίξει "φταίξιμο" στη νεότερη γενιά μελών. Ίσα-ίσα, είστε οι τυχεροί που έχετε την ευκαιρία να συμβάλλετε στη διόρθωση του προβλήματος. Μπράβο σε εσάς λοιπόν.

 

 

 

Ναι, αλλά την νύφη την πληρώνουν οι 5. Ο 1ος έφαγε ήδη το μπαν. 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ο Trolley εχει δικιο.

 

 Τα σημαδια ηταν εδω καιρο, εμεις επιλεξαμε να τα αγνοησουμε.

 

 Και δε νομιζω οτι θα σταματησει αυτη η τροχια.

 

 Απο τη στιγμη που υπαρχει προθεση για αλλαγη, αυτη θα γινει.

 

 Διακρινω μια πεποιθηση οτι υπαρχουν περιθωρια για μεγενθυση της κινησης του forum. Απο τη στιγμη που υπαρχει αυτη η πεποιθηση, λογικο αλλωστε εφοσον εγινε η κινηση με την αλλαγη ιδιοκτησιας, θα υπαρξουν και αλλαγες.

 

 Αν γραφαμε μονο on topic και σοβαρα, θα αλλαζε αυτο, και θα ετρωγαν μπαν οσοι δεν ελεγαν για τελε.

 

 Τωρα θα γινει το αντιθετο.

 

 Το manosx, το fusion, το trolley, ειναι περσονες, και δεν εχουν καμια αξια. Η οποια υπαρξη τους δεν στηριζεται κατα πρωτο λογο στον ανθρωπο που υπαρχει πισω απο το ψευδωνυμο, αλλα στον ιδιοκτητη και το διαχειριστη ολου του περιεχομενου που αναρτηθηκε με το ψευδωνυμο αυτο, δηλαδη στον ιδιοκτητη του site.

 

 Αν καποιος καταφερε να ερθει σε επαφη με τα ατομα που βρισκονται πισω απο το ψευδωνυμο, η μπορεσε να παρει κατι απο τα γραφομενα και τις απαντησεις στα posts του, η ακομα και καταφερε να βελτιωσει κατι στον εαυτο του η τους αλλους, αυτο ειναι μια δευτερογενης επιπτωση που καθολου δεν αλλαζει το γεγονος πως, ανα πασα ωρα και στιγμη, τοσο η περσονα- ψευδωνυμο, οσο και το περιεχομενο της μπορουν να διαγραφουν, ειτε επειδη το αποφασισε ο πραγματικα ιδιοκτητης τους, ειτε γιατι απλα επαψε να υφισταται ιδιοκτητης, δεν ειναι λιγα τα forum που εκλεισαν δια παντως.

 

  Θα προχωρησει λοιπον η ιδιοκτησια οπως νομιζει, και ο καθενας χρηστης επισης. Το αν θα υπαρξει αυξηση της κινησης, αν θα παραμεινει στα ιδια επιπεδα, η αν θα πεσει χαμηλοτερα θα φανει.
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου