Προς το περιεχόμενο

Fusiongtr


MarLog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Αυτο καταλαβες?

 

Εγω βλεπω πως συσσωμο ενα νοιζ ενημερωθηκε με αφορμη το συμβαν του Στρατου για την προσπαθεια αλλαγης της καφενειακης ατμοσφαιρας του νοιζ.

 

Ναι, αυτό κατάλαβα. Οι mods (Τέρη και LK) είχαν γράψει αρκετές φορές ότι η νέα Διεύθυνση θέλει περισσότερη "σοβαρότητα" στο φόρουμ. Δεν το είχε προσέξει το "σύσσωμο"; Περίεργο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Ναι, αυτό κατάλαβα. Οι mods (Τέρη και LK) είχαν γράψει αρκετές φορές ότι η νέα Διεύθυνση θέλει περισσότερη "σοβαρότητα" στο φόρουμ. Δεν το είχε προσέξει το "σύσσωμο"; Περίεργο.

 

Καλό το τι λες, και πως το λες. Αλλά σημαντικό είναι, επίσης, το πότε και το που. Εάν το ανέφεραν στην 87η σελίδα ενός εκτροχιασμενου θρεντ, είναι σίγουρο πως ελάχιστα άτομα θα το μάθουν. Προσωπικά δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο να έχει ειπωθεί. 

 

Η πρόθεση και η θέληση για τοσο θεμελιώδεις άλλαγες, είναι πρέπον να επικοινωνειται σε ένα ευρύτερο επιπεδο. Όπως έγινε λίγες σελίδες πριν, από το στόμα του admin. 

  • Συμφωνώ 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Ναι, αυτό κατάλαβα. Οι mods (Τέρη και LK) είχαν γράψει αρκετές φορές ότι η νέα Διεύθυνση θέλει περισσότερη "σοβαρότητα" στο φόρουμ. Δεν το είχε προσέξει το "σύσσωμο"; Περίεργο.

Χωρις δοση ειρωνιας, κανεις δεν το προσεξε. Αλλα εγω σου ειπα το τι συμβαινει τωρα (απο την πλευρα μου κ μαλλον των περισσοτερων), γιατι προφανως το βλεπεις διαφορετικα απο τους συμμεντεχοντες. Κ εσυ μας νουθετεις κ μας λες πως επρεπε να το εχουμε προσεξει νωριτερα. Δεν το προσεξαμε. Κακο ειναι που το συζηταμε τωρα?

 

Επισης δε χρειαζεται να απαντας σε ολα κ επειδη δε μ'αρεσουν τα λογια στα ορια της παρεξηγησης να δηλωσω  πως τα εισαγωγικα στο συσσωμο κ το περιεργο στο τελος ειναι αρκετα ειρωνικο

 

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vrasidas27 είπε

Χωρις δοση ειρωνιας, κανεις δεν το προσεξε. Αλλα εγω σου ειπα το τι συμβαινει τωρα (απο την πλευρα μου κ μαλλον των περισσοτερων), γιατι προφανως το βλεπεις διαφορετικα απο τους συμμεντεχοντες. Κ εσυ μας νουθετεις κ μας λες πως επρεπε να το εχουμε προσεξει νωριτερα. Δεν το προσεξαμε. Κακο ειναι που το συζηταμε τωρα?

 

Επισης δε χρειαζεται να απαντας σε ολα κ επειδη δε μ'αρεσουν τα λογια στα ορια της παρεξηγησης να δηλωσω  πως τα εισαγωγικα στο συσσωμο κ το περιεργο στο τελος ειναι αρκετα ειρωνικο

 

Συμφωνώ μαζί σου φίλε.

 Προσωπικά μου τη βαράνε αφάνταστα τα θέσφατα και η υποκρισία.

Οι νουθεσίες των ορθολογιστώντου ΚΑΝΑΠΕΟΣ.

 Αλλά άσε. Δεν θέλω να φουντώσω βραδιάτικα 🤣

 

 Λοιπόν παιδιά το αποφάσισα.

 Είναι η τελευταία φορά που γράφω.

 Θέλω κι εγώ να κάνω ένα διάλειμμα να σκεφτώ.

 Θα τα πούμε με τη νέα χρονιά.

 Καλό σας βράδυ και καλή Πρωτοχρονιά να έχουμε με υγεία. ❤️

 

 

  • Χαχα 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Χωρις δοση ειρωνιας, κανεις δεν το προσεξε. Αλλα εγω σου ειπα το τι συμβαινει τωρα (απο την πλευρα μου κ μαλλον των περισσοτερων), γιατι προφανως το βλεπεις διαφορετικα απο τους συμμεντεχοντες. Κ εσυ μας νουθετεις κ μας λες πως επρεπε να το εχουμε προσεξει νωριτερα. Δεν το προσεξαμε. Κακο ειναι που το συζηταμε τωρα?

 

Επισης δε χρειαζεται να απαντας σε ολα κ επειδη δε μ'αρεσουν τα λογια στα ορια της παρεξηγησης να δηλωσω  πως τα εισαγωγικα στο συσσωμο κ το περιεργο στο τελος ειναι αρκετα ειρωνικο

 

Τι εννοείτε αγαπητέ; Δεν χρειάζεται να απαντώ σε όλα; Δύο ποστ έχω κάνει και έχουν γραφτεί τα άπαντα.

 

Επίσης, που είδες να νουθετώ; Επειδή αναφέρω αυτά που έχουν συμβεί; Αστειεύσαι βέβαια.

 

Τα εισαγωγικό στο σύσσωμο είναι επειδή επρόκειτο για quote από φράση άλλου (σου). Ούτως ή άλλως είσαι υπερβολικός, κανένα σύσσωμο δεν έχει εμπλακεί.

 

Το δε "περίεργο" σου φαίνεται ειρωνικό, ένας θεός ξέρει γιατί - είναι όντως περίεργο.

 

Διακρίνω μία εχθρότητα; Δεν έγινε βρε κανένα μπαν. Ο fusiongtr λογικό είναι να συγχύστηκε, μέχρι να του δοθούν εξηγήσεις. Οι υπόλοιποι τι πρόβλημα έχουμε;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, trolley είπε

Επίσης, που είδες να νουθετώ;

ΠΑΝΤΟΥ

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, trolley είπε

 Ο fusiongtr λογικό είναι να συγχύστηκε, μέχρι να του δοθούν εξηγήσεις. Οι υπόλοιποι τι πρόβλημα έχουμε;

 

 

ε, αφού του δόθηκαν εξηγήσεις γιατί δεν έρχεται εδώ να μας πει παιδιά τέλος έληξε?

τελικά είναι στραβός ο γιαλός ?

  • Συμφωνώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dimsonic είπε

ε, αφού του δόθηκαν εξηγήσεις γιατί δεν έρχεται εδώ να μας πει παιδιά τέλος έληξε?

 

Διότι, όπως μας ενημέρωσε, είχε την ευκαιρία να δει την όλη φάση από διαφορετική σκοπιά και να επανεξετάσει τη σχέση του με το noiz. Τι σημαίνει "έληξε"; Δεν είναι ελεύθερος να καθορίζει τη στάση του; Θα πρέπει να επιστρέψει στις συνήθειες της προηγούμενης εβδομάδας; Μπορεί να βρει μία νέα ισορροπία,  μπορεί να την βρει απόψε, μπορεί σε ένα χρόνο. Ξαναρωτάω: εμείς τι πρόβλημα έχουμε;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Spyros Delta είπε


Κανεναν γιατι βαρεθηκε να διαβαζει καφενειακα και οφφτοπικ.
 

Δηλ πόσα 'αστεια' για τις γ@μοτελεκαστερ μπορεί να αντέξει κάποιος? 

  • Συμφωνώ 1

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, trolley είπε

Ξαναρωτάω: εμείς τι πρόβλημα έχουμε;

 

 

έλα μου ντε...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου