Προς το περιεχόμενο

Waldorf Blofeld


kilon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε ανεβάστε κανένα βιντεάκι να δουμε πως φτιάχνετε ήχους. Αύτο θα είναι το θέμα του επόμενου βίντεο μου. Έλα να ανταλάσουμε απόψεις και τεχνικές αντί να μιλάμε μόνο για αγορές. 

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 251
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπα,πιο ωραια ειναι να μιλας για αγορες(και να αγοραζεις φυσικα). Οταν το παρεις το βαριεσαι αμεσως.Το ωραιο ειναι το τσερτσελο της αγορας.Μετα...παμε γι'αλλα...... ;D

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα,πιο ωραια ειναι να μιλας για αγορες(και να αγοραζεις φυσικα). Οταν το παρεις το βαριεσαι αμεσως.Το ωραιο ειναι το τσερτσελο της αγορας.Μετα...παμε γι'αλλα...... ;D

 

δωρεάν διάγνωση:

 

πάσχετε απο G.A.S.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια το δουλευει ο τυπος.....

Ειναι ικανος στα χερια....

Μπραβο,μπραβο.... :D

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη παιδες αλλα εμενα αυτα τα "σιγα σιγα" και "με λιγη υπομονη" δεν μου κανουν.Τα περισσοτερα soft synths νεας γενιας την κανουν αυτη τη δουλεια και με το παραπανω και με λιγοτερα χρηματα επισης(για να μην πω οτι τα βρισκεις παντου στο ιντερνετ "σπασμενα").Εγω θελω το hardware synthesizer που θα παρω να μου ξετιναζει τα μονιτορ στον αερα και οχι να το παρω για να λεω οτι απλα εχω και ενα απο αυτα.Οποτε για μενα το Blofeld αποριπτεται.Μαλλον θα παω σε κατι πιο ακριβο τυπου Radias η virus ti που μου το πουλαει ενας φιλος σε πολυ καλη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ηρεμα λιγο ολοι σας. ακομα δεν το ακουσατε και βγαζετε συμπερασματα? και πως ξερεις οτι δεν τιναζει speakers το συγκεκριμενο?? το δοκιμασες στα μονιτορς σου? δεν εχω ακουσει απο κανενα video του youtube ηχο απο καποιο synth και να ξετρελαθω. ακομα και τα moogs τζουφια ακουγονται. τα τελευταια vids που ποσταρε ο kilon με αφησανε με μια αισιοδοξια για το blofeld, αλλα και παλι αν δεν το δοκιμασω ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ, δεν θα πω κατι αρνητικο/θετικο. ολοι να το θαψετε, αλλα τι να πεις? ετσι μαθατε να μιλατε. και αφου με τα 'σπασμενα' synths κανετε τη δουλεια σας, τοτε τι σας καιει το blofeld? αφου με το τζαμπα γινεται η δουλεια σας. Αφηστε τον κοσμο που πληρωνει να κρινει για αυτα που αγοραζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αφου με τα 'σπασμενα' synths κανετε τη δουλεια σας, τοτε τι σας καιει το blofeld? αφου με το τζαμπα γινεται η δουλεια σας. Αφηστε τον κοσμο που πληρωνει να κρινει για αυτα που αγοραζει.

 

Τι να σου πω... Σε αυτές τις περιπτώσεις, συνήθως.. φταίει ο ΟΤΕ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου