Προς το περιεχόμενο

Απατεώνες απο αγγελίες έχετε πετύχει;


ex-ΑΓΓΕΛΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Αναλαμβανω" το ρισκο αυτο σημαινει, κλαιω τα λεφτα μου εκ των προτερων και αν ερθει πανηγυριζω!

 

Χαχαχαχαχαχαχαχα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 239
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

παρατήρησα κάτι όσο διάβαζα τα μηνύματα... κάποιοι λένε 'όντως την έχω πατήσει  και εγώ"... άλλοι πολλές φορές, άλλοι λίγες

 

ενώ άλλοι λένε το εξής "εγώ όσες φορές έκανα συναλλαγές , δε μου έτυχε καμιά φορά" και αμέσως μετά διαβάζω πάλι ..

 

" μόνο μια φορα την πατησα οταν.........    ???  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χέρι με χέρι και τελείωσες. Δυστυχώς για τα παιδιά στην επαρχία είναι πρόβλημα αλλά αν δεν θες να ρισκάρεις απλά δεν ρισκάρεις τελείως. Αλλιως η πιθανότητα είναι πάντα μη μηδενική, όποια δικλίδα ασφαλείας και να χρησιμοποιηθεί.

 

Το feedback είναι και θέμα εξοικείωσης με την κουλτούρα των on-line συναλλαγών. Αν γενικά δεν αγοράζεις μεταχειρισμένα μπορεί πολύ εύκολα να το ξεχάσεις αφού τελικά δεν είναι και κάτι υποχρεωτικό.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι μπλεχτηκαν λιγο τα πραγματα οταν αλλαξε το συστημα των αγγελιων σχετικά με την αξιολογηση.

Κυριως γιατι εγινε πιο δυσκολο για καποιον να σε βρει και να διαβασει για σενα σε σχεση με το παλιο συστημα.

 

Απο κει και επειτα υπηρχαν και οι κακες κριτικες οπου εβγαζες συμπερασματα για τον αλλον.

 

Γενικοτερα ομως αυτο που εφαρμοζω τελευταια σε περιπτωσεις απο επαρχεια και δουλευει ειναι το εξης:

 

Αν ειμαι αγοραστης:

Στειλε το μηχανημα σεναν φιλο, συγγενη με ΚΤΕΛ ή οπως θες, παω μαζι του, τον παιρνει παμε σπιτι του ή σπιτι μου το δοκιμαζουμε και αν δουλευει τοτε του δινω τα λεφτα και τελος, αν οχι δεν το παιρνω.

 

Αν ειμαι πωλητης:

Στειλε εναν φιλο σου, του κανω μια επιδειξη οτι δουλευει, για βομβους, περιεργους ηχους κλπ και αν βρισκει οτι δουλευει με πληρωνει και το παιρνει και αναλαμβανει εκεινος την ευθυνη της αποστολης.

 

Απλα πραγματα!

 

Btw μουχει τυχει οδηγωντας να γ@#$σω εναν ενισχυτη, επεσα σε οτι λακουβα ειχε ο δρομος, εκανα 2 αποτομα φρεναρισματα που τον ακουσα να κοπαναει κλπ...ε, οταν πηγα σπιτι κατι ειχε ξεκολησει, αλλα εκει ηταν δικια μου μαλακι@ γιατι σπιτι του πωλητη δουλευε κομπλε για καμια ωρα+ που καθομασταν και τζαμαραμε.

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή έχεις φίλους κ συγγενείς σε όλη την Ελλαδα;

Φυσικα και εχει. Oλοι οι Ελληνες εχουμε παντου συγγενεις γιατι ολοι οι Ελληνες ειμαστε ξαδερφια, συμφωνα και με τον Asterix (δες τευχος "Ο Αστεριξ στους Ολυμπιακους αγωνες").

 

as2.png

as1.png

 

 

 

 

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι τοσα χρονια μονο θετικες εμπειριες εχω απο το φορουμ και μαλιστα σχεδον παντα εχω δωσει πραγματα ακομα και με την υποσχεση οτι θα μου δωσουν τα χρηματα αργοτερα,χωρις κανενα προβλημα,μονο ΕΝΑΣ ΒΛΑΞ μου εφαγε 100 ευρω οταν του πουλησα μια Guild JF30 & "του ελειπε ενα 100αρικο το οποιο θα μου εβαζε στη τραπεζα αυριο"...οσο το ειδατε εσεις,τοσο το ειδα και εγω...

 

All in all μια χαρα ειναι τα περισσοτερα παιδια εδω μεσα στις συναλλαγες τους...

 

Βεβαια ειμαι ΜΥΩΔΗΣ και η οργη μου ανταγωνιζεται αυτην του ΓΚΛΟΥΘ.... ;D..οποτε ισως ειναι ενταξει μονο με εμενα... ;D

Οσες συνναλαγες και αν εκανα μεσα στο forum ολες ηταν αντικαταβολη!!! μονο η συνναλαγη που ειχα με σενα Νικο ηταν αυτη που με εξεπληξε!! μου εστειλες το Black finger EHX και μου ειπες μολις το λαβεις κανε μου καταθεση στον λογαριασμο!!! εντυπωση μου εκανε η εμπιστοσυνη που μου εδειξες παραταυτα,που σημαινει οτι το 90% του forum ειναι αξιοπιστο..το μονο που δεν γνωριζω,επειδη κ εγω εχω πουλησει και αγορασει αντικειμενα απο εδω,πως γινεται να βαλω να μου αφηνουν feedback οτι πουλησα κ ημουν σωστος αλλα και προς αλλους πωλητες; ευχαριστω για την τοτε συνεργασια! :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμαμαι καλα εισαι ναυτικος,οποτε μια και δεν εχω γνωρισει ουτε εναν ναυτικο που να μην ειναι παιδι αστερι φυσικα και σε εμπιστευτηκα.... ;D και φυσικα δεν εκανα λαθος... :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμαμαι καλα εισαι ναυτικος,οποτε μια και δεν εχω γνωρισει ουτε εναν ναυτικο που να μην ειναι παιδι αστερι φυσικα και σε εμπιστευτηκα.... ;D και φυσικα δεν εκανα λαθος... :)

 

Φίλως κι εγώ εξ αγχιστείας ναυτικός είμαι, αλλά όλο ληστοσυμμορίτη και κονσερβοκούτια με αποκαλείς ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου