Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν επιλέξανε τα μέλη ποιοι θα είναι οι moderators. Ορίστηκαν απο τον yameth κάτω απο άγνωστα κριτήρια. Ακριβώς γι αυτό αρνούμαι να δείξω παραπάνω σεβασμό σε αυτούς απ ότι δείχνω στα υπόλοιπα μέλη.

 

 

Πεστα ντε.

Και εγω το επιβεβαιωνω. Για τους mods δεν με ρωτησε κανεις ποτε ("θες evris τον ταδε για mod?" "Θελω, απο μενα εχεις το ελευθερο, προχωρα το"). Και το αλλο που το πας? ο yameth δεν επιλεχθηκε απο τα μελη. Μονος του μια μερα ξυπνησε και εκανε τον εαυτο του αρχηγο, αντι να μας ρωτησει μπας και θελουμε τη θεση. Εδω κανεις δεν μας ρωτησε ουτε αν θελουμε να λεγεται το μερος noiz (ειναι που ειναι ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΑ ΓΡΑΜΜΕΝΟ δεν ειναι καν η καλυτερη λεξη, ειχα πολυ καλυτερες: thorivos, thoribos, baboura, vavoura, polladecibelixoripansis κλπ, αλλα κανεις δεν νοιαστηκε για μενα και τη γνωμη μου). Αλλα τι λεμε τωρα? Ουτε τα βασικα, αν θελουμε να εχει καταληξη .gr η .com..

 

Δεν αξιζει κανενας σεβασμος λοιπον σε τιποτα! Το μερος εχει χτιστει ολο με αυθαιρεσιες και αξιζει κατεδαφισης!

 

update: Παιρνω πισω ο,τι εγραψα περι αυθαιρεσιων και μη σεβασμου και τετοια. Μολις ελαβα ενα PM που με ρωταει αν θελω να αναλαβω την ορφανη θεση mod.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τζίτζη, "παλικαρίζεις" επειδή ξέρεις ότι δεν θα ασχοληθεί για να σου απαντήσει.

 

Κάνεις μεγάλο λάθος. Εγώ περίμενα να απαντήσει απο την αρχή. Δεν γράφει πουθενά ότι δεν θα απαντήσει έστω σε αυτό. Και αν δεν το κάνει είναι μεγάλη αγένεια. Λες ποτέ "φεύγω" και σηκώνεσαι να φύγεις με τη μια?

 

Και είμαι 100% σίγουρος ότι απο τους "επισκέπτες" που διαβάζουνε το θέμα, ένας είναι ο eye. (καλά μπορεί να είναι κ ο κρυφός)

 

Εγώ ξαναλέω ότι περιμένω απάντηση και το ίδιο νομίζω και τ άλλα μέλη που ...δεν στεναχωρέθηκαν και τόσο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει να συνεχίσω να διαβάζω απ' την 5η σελίδα που έμεινα?Λίγο έλεος ρε παιδιά.Σβήστε το το θέμα η κλειδώστε το να τελειώνουμε.Βαρέθηκα να το βλέπω πάνω πάνω να μου μοστράρεται.Τί θες ρε αποχαιρετισμέ απ' τη ζωή μου, φύγε δε σε θέλω πιά.Σε χωρίζω κ σ' εξορκίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλειδώστε το ρημαδι....Μεγαλοι ανθρωποι κανετε σαν μικρα παιδια... ;)

 

Μεταεφηβικά σύνδρομα λέγονται!!!

 

Μάθε να μιλας...  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς κ.fenderiarh

 

Μιλάς εκ του ασφαλούς γιατί το thread έχει διαγραφεί μάλλον και δεν το βρίσκω.

Ξέρεις ποιο thread εννοώ.Αυτό το περιβόητο που είχε ανοίξει ο superfunk και ανακοίνωνε την αποχώρηση του από το noiz.Σε εκείνο το thread εσύ και ο αγαπητός elavd είχατε δηλώσει επίσης την αποχώρηση σας.

Είστε και τα 2 αγαπητά μέλη και δεν εξετάζω γιατί το κάνατε.Δικαίωμα σας.Ενδεχομένως οι λόγοι που σας ώθησαν να κάνετε κάτι τέτοιο να ήταν πέρα για πέρα σωστοί.

Μην βγαίνεις όμως τώρα να το παίξεις συμβουλάτορας στο Wow! και να του λες ότι κακώς κάνει αυτά που και εσύ έκανες.

Οκ κ.fenderiarh?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς κ.fenderiarh

 

Μιλάς εκ του ασφαλούς γιατί το thread έχει διαγραφεί μάλλον και δεν το βρίσκω.

Ξέρεις ποιο thread εννοώ.Αυτό το περιβόητο που είχε ανοίξει ο superfunk και ανακοίνωνε την αποχώρηση του από το noiz.Σε εκείνο το thread εσύ και ο αγαπητός elavd είχατε δηλώσει επίσης την αποχώρηση σας.

Είστε και τα 2 αγαπητά μέλη και δεν εξετάζω γιατί το κάνατε.Δικαίωμα σας.Ενδεχομένως οι λόγοι που σας ώθησαν να κάνετε κάτι τέτοιο να ήταν πέρα για πέρα σωστοί.

Μην βγαίνεις όμως τώρα να το παίξεις συμβουλάτορας στο Wow! και να του λες ότι κακώς κάνει αυτά που και εσύ έκανες.

Οκ κ.fenderiarh?

 

 

Το thread δεν εχει διαγραφει......και επειδη εισαι πολυ τεμπελης, αλλα πετας μαλακιες χωρις να μπορεις να τις υπερασπισεις, χωρις ουτε καν να μπεις στον κοπο να κανεις ενα search, στο βρηκα εγω το thread για να μην κουραζεσαι....

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=6981.40

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=6981.100

 

 

Για κακη σου τυχη οσο και αν προσπαθεις ουδεποτε αποχωρησα και οχι μονο αυτο αλλα και τοτε ελεγα τα ιδια πραγματα που λεω και τωρα......κατσε ξεστραβωσου λοιπον (στη διαθεση σου και οι 14 σελιδες) πριν αρχισεις να λες παπατζιλικια. Αν δεν εχεις μνημη ελεφαντα φροντισε τουλαχιστον να μην εχεις νοημοσυνη ελεφαντα....

 

 

θα μου πεις........αμα εχεις τετοιο nick(αν και εχω υποψιες οτι πρεπει να εχεις και αλλο).......εισαι καταδικασμενος ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου