Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σο μεταξύ τόσο χολή lambrogg που την βρήκες; Που και να μην ήθελες να την πεις στον eye.

 

Δεν "την λέω" σε κανέναν. Αυτά που σκέφτομαι και πιστεύω αναφέρω.

 

Χώρια που το xln δεν είναι το καλύτερο drum vst. Ίσως να εννοεί κανά dramagog, αλλά λίγη σημασία έχει, καθώς δε νομίζω να απαντήσει

 

Ξανά τυρί... Δηλαδή πιστεύεις και εσύ ότι όντως υπάρχει ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ντραμ vsti. Ίσως και Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ κιθαρα? Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ενισχυτής? και να είναι για όλους ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ???

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Ξανά τυρί... Δηλαδή πιστεύεις και εσύ ότι όντως υπάρχει ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ντραμ vsti. Ίσως και Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ κιθαρα? Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ενισχυτής? και να είναι για όλους ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ???

 

 

 

 

στο συμπαν??? :P

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ ενοχλουν οι μετ'ανακοινωσεως αποχωρησεις απο το φορουμ ειδικα απο ενηλικα ατομα, φαινομενο της μοδας κατα το παρελθον και σε αυτο το φορουμ αλλα και σε αλλα, και περιμενα να το αποφυγεις.....Παρ'ολα αυτα νομιζω πως εχεις αδικο στο θεμα της αποχωρησεως και δικιο στα  υπολοιπα (η εν πασει περιπτωσει σε πολλα απο αυτα)......Ειμαι σιγουρος πως δεν περιμενεις να το ακουσεις απο εμενα και ηδη το ξερεις πως δεν πρεπει να περιμενεις απο ολους να καταλαβουν καποια πραγματα.....ο καθενας εχει προικιστει διαφορετικα απο την φυση...

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανά τυρί... Δηλαδή πιστεύεις και εσύ ότι όντως υπάρχει ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ντραμ vsti. Ίσως και Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ κιθαρα? Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ενισχυτής? και να είναι για όλους ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ???

Κοίτα πέρα από την πατάτα της υποκειμενικότητας υπάρχουν και πολλά αντικειμενικά στοιχεία που κάνουν κάτι καλύτερο ενός άλλου. Παράδειγμα τα samples, τα εφε, οι δρομολογήσεις, οι ευκολίες και φυσικά ο ήχος. Εμ τι να κάνουμε υπάρχουν και αυτά, οπότε περί τυριού φάτο, αλλά μην πετάς συνεχώς ανακρίβιες, επειδή απλά σου έκατσε εσένα το xln καλά 

 

Και μην μπερδεύεις μήλα και αχλάδια. Θα σου έλεγα να ξεστραβωθείς με τπτ, αλλά τώρα θυμήθηκα ότι εσύ δεν διαβάζεις καθώς τα ξέρεις όλα και διαβάζεις μόνο όσα σου προσφέρουν κάτι (κατεσένα πάντα, ασχέτως με το αν είναι σωστά ή όχι). Over n out

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν δεν με απατάει η μνήμη μου κ.fenderiarh(βαριέμαι τώρα να ψάχνω) είχατε και εσείς αποχωρήσει από το forum στο παρελθόν και είχατε κάνει και post παρακαλώ.

Και μετά βέβαια επιστρέψατε πάλι.

 

Προς τι λοιπόν τώρα οι συμβουλές σας ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα πέρα από την πατάτα της υποκειμενικότητας υπάρχουν και πολλά αντικειμενικά στοιχεία που κάνουν κάτι καλύτερο ενός άλλου. Παράδειγμα τα samples, τα εφε, οι δρομολογήσεις, οι ευκολίες και φυσικά ο ήχος. Εμ τι να κάνουμε υπάρχουν και αυτά, οπότε περί τυριού φάτο, αλλά μην πετάς συνεχώς ανακρίβιες, επειδή απλά σου έκατσε εσένα το xln καλά 

 

Ξαναμανα τυρί. Τα πάντα είναι υποκειμενικά σε αυτό τον κόσμο. Ακόμη ακόμη και τα samples, τα εφέ, οι δρομολογήσεις οι ευκολίες και ΦΥΣΙΚΑ ο ήχος. Οπότε κατάλαβε το και φέρε το τυρί μου πίσω. Στατιστικά μπορεί να θεωρείται το καλύτερο ντραμ βιεστιαι. Όλος ο κόσμος να το θεωρεί το καλύτερο ΕΝΑΣ να πει ότι δεν είναι, δεν είναι (για όλους)

 

Οπότε χρησιμοποιείστε εκφράσεις όπως "το για πολλούς καλύτερο" ή το "ψηφίστικε καλύτερο" κλπ για να μην παρεξηγείστε...

 

Ποια είναι η ανακρίβειά μου? Είπα ότι εμένα μου άρεσε το XLN περισσότερο απ όσα έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα. Πειράζει? Ενοχλώ κανέναν?

(το drumagog που λες υπάρχει σπασμένο. Άρα δεν είναι το καλύτερο βιεστιαι του συμπαντος σύμφωνα με τον eye.)

 

Με έχει πιάσει μεγάλη drumagonia (δραματική αγωνία). ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ DRUM VSTi TOY KOΣΜΟΥ??? Δεν αντέχω. Θα αυτοκτονήσω

 

(και να προσθέσω και το makis fact: Ο Μάκης (τριανταφυλλόπουλος) ξέρει ποιο είναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ vsti για drums του σύμπαντος και το έχει και σπασμένο, αφού το έχει σπάσει ο ίδιος.)

 

 

Και μην μπερδεύεις μήλα και αχλάδια. Θα σου έλεγα να ξεστραβωθείς με τπτ, αλλά τώρα θυμήθηκα ότι εσύ δεν διαβάζεις καθώς τα ξέρεις όλα και διαβάζεις μόνο όσα σου προσφέρουν κάτι (κατεσένα πάντα, ασχέτως με το αν είναι σωστά ή όχι). Over n out

 

Με πληγώνεις...  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν δεν με απατάει η μνήμη μου κ.fenderiarh(βαριέμαι τώρα να ψάχνω) είχατε και εσείς αποχωρήσει από το forum στο παρελθόν και είχατε κάνει και post παρακαλώ.

Και μετά βέβαια επιστρέψατε πάλι.

 

Προς τι λοιπόν τώρα οι συμβουλές σας ?????

 

Mαλλον σας απαταει η μνημη σας. Να ψαχνετε προηγουμενως......κι ας ειναι και βαρετο.....

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρέσει που γράφουμε πράγματα χωρίς να καταλαβαίνουμε τι εννοούμε πραγματικά.

 

Είτε αρέσει είτε όχι, ο Wow! ήταν επιλογή του Yameth και απολάμβανε την άνευ όρων στήριξή του, όπως αποδείχθηκε πολλάκις.

 

Όποιος έχει πρόβλημα με modulator, έχει πρόβλημα με τον Yameth. Έχει πρόβλημα με το ΝΟΙΖ.

 

Εκτός άμα νομίζει ότι το ΝΟΙΖ είναι τσιφλίκι του.

 

Είμαι σίγουρος ότι ο Wow!, και όλοι οι mods, έχουν κάνει και συνεχίζουν να κάνουν πολλά και σημαντικά πράγματα για εμάς τα μέλη του ΝΟΙΖ, ειδικά behind the scenes. Είναι τα άτομα που δουλεύουν και βοηθάνε οκοιοθελώς για να μπορούμε εμείς να λέμε ότι θέλουμε. Ακόμα και να τους τη λέμε.

 

Κάποιοι είναι εκνευρισμένοι εδώ και καιρό με τη συμπεριφορά του Wow! και το δείχνουν. Έστω. Αν τα βάλετε όμως μέσα απ'το πρίσμα της προσπάθειας που έχει βάλει στο ΝΟΙΖ τότε είστε τουλάχιστον αχάριστοι. Μην τα παίρνετε τόσο προσωπικά. Ελάτε να πιείτε καμιά μπύρα να χαλαρώσετε :P

 

Αυτά προς γενική γνώση και (πιθανώς) συμμόρφωση.

 

Να'στε καλά όλοι ανεξαιρέτως. Whoever, wherever and whatever you are.

 

Και του χρόνου με λιγότερες κατηγορίες και περισσότερες Μπυροποσίες.  :-*

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι κάτι που με λυπεί, είναι κάτι τέτοια γράμματα αποχαιρετισμού. Είμαι Admin σε αυτοκινητιστικό Club (www.seatnet.eu) σχεδόν 3 χρόνια, όλοι οι άνθρωποι κάπου νοιώθουν μιά τελμάτωση, ένα μπούχτισμα που όμως πολλές φορές "κολλάει" την καλή λειτουργία ένος φόρουμ, γι αυτό και αποφασίσαμε να υπάρχουν 10 admins οι οποίοι θα δουλεύουν με Rotation, όποιος νοιώθει κουρασμένος αποχωρεί από την διαχείρηση και την θέση του παίρνει άλλος απλός χρήστης για τρείς μήνες, στο διάστημα αυτό έχει τον χρόνο ο αποχωρήσας να σκεφτεί αν θέλει να επιστρέψει, να χαλαρώσει αλλά και να δεί τα τεκτενόμενα με ένα διαφορετικό μάτι..... Γιατί θα πρέπει να χαλάτε το καλό κλίμα και δεν κάνετε κι εσείς κάτι τέτοιο???? (δική μου πρόταση).

 

 

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου