Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Yameth

Γνώμη μου: Κλείδωσε το και σβήσε όλα τα ποστς υποστήριξης και κριτικής. Άφησε μόνο το αρχικό. Όποιος έχει να πει κάτι στον αποχωρήσαντα ας το πει με mail ή πμ. Το να σχολιάζουμε υπέρ ή κατά κάποιον απόντα - πέραν του αγενούς του πράγματος - δεν έχει νόημα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με έχει πιάσει μεγάλη drumagonia (δραματική αγωνία). ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ DRUM VSTi TOY KOΣΜΟΥ??? Δεν αντέχω. Θα αυτοκτονήσω

 

Μόλις παρέλαβα σε επτασφράγιστο φάκελο το μεγάλο μυστικό περί drum vst μαζί με τα κλειδιά του φοριαμού του eye. Δέχομαι προσφορές μέσω πμ 8) ή μπορείτε να περιμένετε μέχρι να παραιτηθώ κι εγώ ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Είμαι σίγουρος ότι ο Wow!, και όλοι οι mods, έχουν κάνει και συνεχίζουν να κάνουν πολλά και σημαντικά πράγματα για εμάς τα μέλη του ΝΟΙΖ, ειδικά behind the scenes. Είναι τα άτομα που δουλεύουν και βοηθάνε οκοιοθελώς για να μπορούμε εμείς να λέμε ότι θέλουμε. Ακόμα και να τους τη λέμε.

 

Κάποιοι είναι εκνευρισμένοι εδώ και καιρό με τη συμπεριφορά του Wow! και το δείχνουν.

Αυτά προς γενική γνώση και (πιθανώς) συμμόρφωση.

 

και?ΚΑΙ?

Eπειδη δουλευε οικειοθελως ,που το λεει και η λεξη δηλαδη θα κατσουμε να μας .....και να μιλαει οπως γουσταρει και να νομιζει οτι ανακαλυψε την ΑΜΕΡΙΚΗ....οχι φιλε μου διαφωνω καθετα.  Τελος θα παραθεσω κατι απο τα λεγομενα του που μου εκανε πολυ κακη εντυπωση.ΕΥΕPROTOCOL ειπε:

''Παρ' όλα αυτά, κάνοντας χρήση ενός μίνι-ταλέντου που έχω στην εκφορά του γραπτού λόγου,''ανθρωπος που παινευεται μονος του δεν μου λεει κατι... ???

και για το γεγονος οτι γινεται ντορος με αυτο το topic ειναι απολυτα φυσιολογικο αφου υπηρχαν ανθρωποι που δεν μπορουσαν να εκφρασουν τη γνωμη του ςγια αυτον τον mod και τωρα που παραιτηθηκε της ιδιοτητας του μπορουν να το κανουν ....για εμενα ειναι μια χαρα αυτο.Εδω φιανεται εαν εχαιρε εκτιμησεως πραγματικα.Βεβαια ποιον ενδιαφερει πραγματικα ειναι αλλο....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και?ΚΑΙ? επειδη δουλευε οικειοθελως που το λεει και η λεξη δηλαδη θα κατσουμε να μας .....και να μιλαει οπως γουστρει και να νομιζει οτι ανακαλυψε την ΑΜΕΡΙΚΗ....οχι φιλε μου διαφωνω καθετα.  Τελος θα παραθεσω κατι απο τα λεγομενα του που μου εκανε πολυ κακη εντυπωση

''Παρ' όλα αυτά, κάνοντας χρήση ενός μίνι-ταλέντου που έχω στην εκφορά του γραπτού λόγου,''ανθρωπος που παινευεται μονος του δεν μου λεει κατι... ???

 

Έλα βρε και συ.. ΜΙΝΙ ταλέντο είπε ο άνθρωπος...  ;D ;D ;D ;D

 

Δεν είναι η πρώτη φορά που ο eye μας λέει ΑΜΜΕΣΑ πόσο γ@μ@τος είναι. Συνήθως  βέβαια το υπονοεί λέγοντας πόσο κατώτεροι είναι άλλοι απο εκείνον, αλλα μιας και αποχωρεί ας του συγχωρήσουμε...  ;D

 

Ακριβώς φίλε ιγνάντιε. Δεν επιλέξανε τα μέλη ποιοι θα είναι οι moderators. Ορίστηκαν απο τον yameth κάτω απο άγνωστα κριτήρια. Ακριβώς γι αυτό αρνούμαι να δείξω παραπάνω σεβασμό σε αυτούς απ ότι δείχνω στα υπόλοιπα μέλη.

 

Είτε αρέσει είτε όχι, ο Wow! ήταν επιλογή του Yameth και απολάμβανε την άνευ όρω στήριξή του, όπως αποδείχθηκε πολλάκις.

 

Όποιος έχει πρόβλημα με modulator, έχει πρόβλημα με τον Yameth. Έχει πρόβλημα με το ΝΟΙΖ.

 

Δεν είδα πουθενά σε κανονισμούς να γράφει ότι οι moderators είναι ανώτερο είδος και ότι έχουν το αλλάθητο ή ότι αυτό που λένε ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ. Και αν υπήρχε κάτι τέτοιο στους κανονισμούς δεν θα ήμουν μέλος εγώ και άλλα 6000 άτομα περίπου.

 

Με αυτό το ΚΑΛΥΤΕΡΟ drum vsti ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ τί θα γίνει? Δεν μπορώ να είμαι άλλο με τους τενεκέδες. Λυπηθείτε με!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yameth

Γνώμη μου: Κλείδωσε το και σβήσε όλα τα ποστς υποστήριξης και κριτικής. Άφησε μόνο το αρχικό. Όποιος έχει να πει κάτι στον αποχωρήσαντα ας το πει με mail ή πμ. Το να σχολιάζουμε υπέρ ή κατά κάποιον απόντα - πέραν του αγενούς του πράγματος - δεν έχει νόημα.

 

Γιατί? Από την στιγμή που ο ίδιος ο αποχωρησαντας θέλησε να δημοσιοποιήσει την αποχώρηση του, θα πρέπει τότε να ακουστούν και τα υπόλοιπα. Καθόλου αγενές επίσης. όταν δηλωνεις κάποια πράγματα, θα πρέπει να δεχτείς και την κριτική που θα σου κάνουν. Το ότι διάλεξε να είναι εκείνο το τελευταίο του ποστ για τώρα, ποσός με ενδιαφέρει.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποφασίσαμε να υπάρχουν 10 admins οι οποίοι θα δουλεύουν με Rotation, όποιος νοιώθει κουρασμένος αποχωρεί από την διαχείρηση και την θέση του παίρνει άλλος απλός χρήστης για τρείς μήνες, στο διάστημα αυτό έχει τον χρόνο ο αποχωρήσας να σκεφτεί αν θέλει να επιστρέψει, να χαλαρώσει αλλά και να δεί τα τεκτενόμενα με ένα διαφορετικό μάτι..... Γιατί θα πρέπει να χαλάτε το καλό κλίμα και δεν κάνετε κι εσείς κάτι τέτοιο???? (δική μου πρόταση).

 

Αυτό είναι μια καλή ιδέα, αλλα κάποιους μπορεί να μην τον ενδαιφέρει να γίνει Moderator.

 

Γι αυτό προτείνω ανα τακτά χρονικά διαστήματα να γίνεται ψηφοφορία απο τα μέλη για το ποιούς θέλουν να έχουν moderators. Όσοι ενδιαφέρονται θα βάζουν υποψηφιότητα και ο κόσμος αποφασίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"...ας γνωρίζετε (πλέον) ότι οι περισσότερες από τις "εκρήξεις" μου ήταν πολύ καλά μελετημένες και ελεγχόμενες, έτσι για να νοστιμίσει η συζήτηση (και θεέ μου, πόσο ανάγκη το είχε μερικές φορές...)"

 

Ξερω οτι δεν προκειται να απαντησεις, αλλα εχεις σκεφτει eye οτι μηπως τοτε φερεις και συ ευθυνη για την υποβαθμιση του φορουμ στην οποια αναφερεσαι? Δεν ξερω που την εντοπισες την αναγκη, αλλα εγω δεν ειδα να βγαινει καποιο καλο απ'αυτες. Αυτο ισχυει και για τις περισσοτερες απ'τις εκρηξεις που εχω δει γενικως στο συγκεκριμενο - βασικα σε καθε- φορουμ.

 

Ειμαι και γω απ'τα μελη που, αν και ειμαι καποιο καιρο εδω, δεν γραφω συχνα, αλλα την αλλαγη στην συμπεριφορα σου την ειδα και υποψιαστηκα πως θα μπορουσε να ειναι βασει σχεδιου, ακριβως γιατι την εβρισκα αψυχολογητη. Ποιο θα μπορουσε να ειναι αυτο σχεδιο ακομα δεν εχω καταλαβει ακομα και τωρα που το παραδεχτηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...τελειώνετε με τις νεκρολογίες και τις φλυαρίες και ανεβάστε κανένα κλιπάκι για να θάψουμε...δεν έχουν νόημα πιά όσα γράφετε.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχέτως του λόγου που επέλεγε ο eye να "νοστιμίζει" την κουβέντα, η απολυτότητα και ο τρόπος του (συν το γεγονός ότι σε μια απαξιωτική απάντησή του προς εμένα ήταν τελείως λάθος) και η εν συνόλω ελιτίστικη συμπεριφορά του, μου γεννούσαν το ερώτημα "Μα καλά, δεν πηδάει;" και το ίδιο ερώτημα μου έχει γεννηθεί και για όσες τέτοιου είδους συμπεριφορές αντικρίζω.

 

Οπότε εγώ εύχομαι να είναι μια γυναίκα η αιτία και όχι η απαξίωση και τελμάτωση του φόρουμ.    ;)

 

Υ.Γ. η παραπάνω τοποθέτηση δεν αφορά με κανένα τρόπο τις προσωπικές ή διαπροσωπικές σχέσεις του χρήστη πίσω από το nickname Wow!, παρά μόνο τη virtual αυτή περσόνα

 

Ι CAN ONLY SHOW YOU THE DOOR, NEO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς....

 

Όταν οι άλλοι κανουν εκρήξεις και δεν ακούνε είναι απλώς ζώα τα οποία δεν δέχονται δεύτερη γνώμη (αυτοί που δεν διαβάζουν και βιβλία).

 

Όταν ο eye κάνει εκρήξεις γίνονται για να νοστιμίσει η συζήτηση.

 

ΝΕΑ ΦΥΤΙΝΗ!

fytini-voutirou.jpg

 

Θαύμα καυγάς θα γίνει!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου