Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεχωριστές επειδή ήταν προσβλητικός και είρωνας? Ευχαριστώ δεν θα πάρω.

Συμφωνώ ότι ο eye είχε μια ομολογουμένως απότομη και απόλυτη στάση σε κάποια θέματα. Στην πλειοψηφία των περιπτώσεων όμως, μάλλον γινόταν αυτό που περιέγραψε ο fleamail καμιά δεκαριά post παραπίσω...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξεχωριστές επειδή ήταν προσβλητικός και είρωνας? Ευχαριστώ δεν θα πάρω.

Συμφωνώ ότι ο eye είχε μια ομολογουμένως απότομη και απόλυτη στάση σε κάποια θέματα. Στην πλειοψηφία των περιπτώσεων όμως, μάλλον γινόταν αυτό που περιέγραψε ο fleamail καμιά δεκαριά post παραπίσω...

 

Mα δεν περιγράφει κάτι ο fleamail  ???

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μην το διαλύσουμε το thread. Εντάξει ούτε εμένα μου άρεσε αυτό το στυλ, αλλά δε θα τσακωθούμε κιόλας ΕΔΩ. ;) Τέλος πάντων, όπως έλεγα, να'σαι καλά ρε συ eye και καλή ενασχόληση με τα επαγγελματικά που έλεγες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα δεν περιγράφει κάτι ο fleamail  ???

http://www.noiz.gr/index.php?topic=158232.msg218288#msg218288 ;)

 

Nαι, αυτό είδα και γω, αλλά εν τέλει δεν περιγράφει κάτι :)

Tεσπά δεν έχει και ιδιαίτερο νόημα. Απλά δεν μου άρεσε που καποιοι βγήκαν και είπαν ότι "οκ, σιγα το πράμα, δεν έγινε και κατι" και υπήρχε αντίδραση. Δεν το έβρισαν τον ανθρωπο, την γνώμη τους για την αποχώρηση και την συνολική του παρουσία στο νοιζ είπαν. Δεν βρίσκω κάτι το μεμπτο σε αυτά. ;)

 

Καλά μην το διαλύσουμε το thread

 

Mενέλαε, αυτά τα θρέντ για αυτό το σκοπό είναι. Αν καποιος θελει να αποχωρήσει, μπορεί είτε να το κάνει ησυχα και ωραία, είτε να ανοίξει θρεντ όπου θα ακουστούν διάφορα. Θυμάσαι πόσες σελίδες είχε φτάσει αυτό τοu sf ?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέροντα όσα υποστηρίζει ο eye...

 

Είπε όμως και κάτι που εμένα προσωπικά με πείραξε...

 

Κάποιοι με έχουν κατηγορήσει για εριστική συμπεριφορά ή απόλυτες θέσεις (το αντίθετο του "σχετικές", υποθέτω), αλλά ας γνωρίζετε (πλέον) ότι οι περισσότερες από τις "εκρήξεις" μου ήταν πολύ καλά μελετημένες και ελεγχόμενες, έτσι για να νοστιμίσει η συζήτηση (και θεέ μου, πόσο ανάγκη το είχε μερικές φορές...).

 

Αυτές οι εκρήξεις έφτασαν κάποιες φορές στο όριο όχι μόνο της υπερβολής αλλά και της προσβολής...

Μαθαίνουμε λοιπόν τώρα ότι έγιναν όχι γιατί ένιωθε θιγμένος απο κάποιον αλλά... "έτσι για να νοστιμίσει η συζήτηση "

 

Δεν μπορώ να πω βέβαια ότι χαίρομαι με την αποχώρηση του eye...

Το φόρουμ σίγουρα χάνει απο αυτήν ,δεν κερδίζει...

 

Να είναι πάντα καλά του εύχομαι...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέροντα όσα υποστηρίζει ο eye...

 

Είπε όμως και κάτι που εμένα προσωπικά με πείραξε...

 

Κάποιοι με έχουν κατηγορήσει για εριστική συμπεριφορά ή απόλυτες θέσεις (το αντίθετο του "σχετικές", υποθέτω), αλλά ας γνωρίζετε (πλέον) ότι οι περισσότερες από τις "εκρήξεις" μου ήταν πολύ καλά μελετημένες και ελεγχόμενες, έτσι για να νοστιμίσει η συζήτηση (και θεέ μου, πόσο ανάγκη το είχε μερικές φορές...).

 

Αυτές οι εκρήξεις έφτασαν κάποιες φορές στο όριο όχι μόνο της υπερβολής αλλά και της προσβολής...

Μαθαίνουμε λοιπόν τώρα ότι έγιναν όχι γιατί ένιωθε θιγμένος απο κάποιον αλλά... "έτσι για να νοστιμίσει η συζήτηση "

 

Δεν μπορώ να πω βέβαια ότι χαίρομαι με την αποχώρηση του eye...

Το φόρουμ σίγουρα χάνει απο αυτήν ,δεν κερδίζει...

 

Να είναι πάντα καλά του εύχομαι...

 

 

 

 

νομιζω οτι πολλες φορες ηταν προφανες.

 

fucking with your mind μια φαση :)

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι εκρήξεις έφτασαν κάποιες φορές στο όριο όχι μόνο της υπερβολής αλλά και της προσβολής...

Μαθαίνουμε λοιπόν τώρα ότι έγιναν όχι γιατί ένιωθε θιγμένος απο κάποιον αλλά... "έτσι για να νοστιμίσει η συζήτηση "

Τι περίμενες; Έτσι δεν γίνεται πάντα, και στην κοινωνική μας ζωή; Κλασική συμπεριφορά τύπων που θέλουν να βρίσκονται στο επίκεντρο και να μονοπωλούν συζητήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα δεν περιγράφει κάτι ο fleamail  ???

http://www.noiz.gr/index.php?topic=158232.msg218288#msg218288 ;)

 

Nαι, αυτό είδα και γω, αλλά εν τέλει δεν περιγράφει κάτι :)

 

 

Mια χαρά περιγράφω κάτι απλά εσύ δεν το πιάνεις. Πάντα διασκέδαζα με τα post του eye ακόμη και αν δεν συμφωνούσα με αυτά. Ο τρόπος όμως ήταν μοναδικός και πάντα έξω από τα δόντια. Πάντα έλεγε την γνώμη του και πάρα πολλές φορές έχω διαβάσει αλήθειες στα ποστ του που εγώ προσωπικά αν και είχα σκεφτεί ποτέ δεν θα πόσταρα, αυτό εννοούσα ποιο πάνω. Όσοι διαφωνούσαν τον κατηγορούσαν ότι είναι υπερβολικός, κακός, προσβλητικός, είρωνας κτλ κτλ αλλά όπως παραδέχεται ο ίδιος στο αρχικό του ποστ το έκανε τις περισσότερες φορές για να δώσει άλλη τροπή στο θέμα, ένα μοναδικό στίγμα ρε παιδί μου, λίγο μπούκοβο στην σάλτσα. Ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί και να υιοθετεί μια περσόνα τέτοια, κανείς δεν μπορεί να είναι ο πραγματικός εαυτός του πίσω από ένα πληκτρολόγιο και μια οθόνη και πόσο μάλιστα σ ένα φόρουμ.

 

Τέλος πάντων, επιλογή του καθένα να κάνει ότι θέλει αλλά δεν μπορώ άλλο τα άτομα που μάχονται με νύχια και με δόντια να διατηρήσουν το image τους ψηλά σε μια internetική κοινότητα και θίγονται θανάσιμα με το παραμικρό, η αληθινή ζωή είναι εκεί έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O eyepordocol βοιθισε πολι + χαρακιρισε 1 olokliri gENIA noizers ke miss U re c i Harley Benton GA5 gia trlo GAZI Lynyr Skynar OVERDIVE ??? Mi xathiw !!! kip in tats giati U LOV US kai WE LOV U oti na sou lene. MASRAL 15W me lamb βγαλει ΗΧΟ?

RIP.

 

(Πολυ βαρυνε το κλιμα. Δεν παει για εκτελεστικο αποσπασμα, sit back and relax θα κανει ο ανθρωπος, απλα συνταξη εβγαλε...)

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου