Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 91
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

λυπαμαι πολυ που δεν προλαβα να σε γνωρισω προσωπικα φιλε eye..., οπως λυπαμαι που το noiz θα εχει ενα τεραστιο "κενο" με την αποχωρηση σου.

οπως και να χει , σεβομενος την αποφαση σου , να σαι καλα και ευχομαι οτι επιθυμεις ,να σου ερθει με τον καλυτερο τροπο.

 

φιλικα , spimav_z ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ανθρωπος βαρεθηκε και καλα κανει και φευγει, οπως καλα θα κανει να επιστρεψει οποτε γουσταρει, με οποιοδηποτε nickname και υφος.

 

Το noiz ειναι ενα ιντερνετικο φορουμ οπως χιλιαδες αλλα, και πολυ-πολυ δραμα δε χωραει.

Λεμε τη γνωμη μας, τις εμπειριες μας και that's all.

 

Και αν το Noiz εχει παρει "λαθος δρομο" δεν νομιζω οτι φταιει κανεις.

Ετσι συμβαινει σε πολλα φορα. Ολα κανουν τον κυκλο τους.

Η μαλλον ετσι μας φαινεται.

Οταν καποια πραματα εχουν ειπωθει 500Κ φορες και δεν βγαινει στην επιφανεια κατι νεο, λογικο ειναι να βαριεται καποιος να ξαναδωσει την ιδια πληροφορια.

 

Επισης λογικο ειναι οταν λιγο πολυ εχουν σχηματιστει τα "προφιλ" των μελων, να ειναι γνωστες οι αποψεις τους και να μην υπαρχει διαθεση για περεταιρω διαλογο, τη στιγμη που ειναι γνωστο εκ των προτερων οτι θα οδηγησει σε αδιεξοδο.

 

Ας εχουμε ολοι ως γνωμονα οτι καταθετουμε/διαβαζουμε αποψεις και οχι αξιωματα (οσο "παλιοι" και "εμπειροι" ενδεχομενως ειμαστε) και τα πραματα θα κυλανε πιο ομαλα.

 

eye, καλως να πας και καλως να ξαναρθεις αμα δεις οτι "χωραει".

Αν και δεν θυμαμαι να εχουμε "μιλησει" ή "κοντραριστει" ποτε, να σαι καλα οτι κι αν κανεις. Εσυ και ΟΛΟΙ μας.

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς odis13

 

Φιλαράκι από την λέξη κάκαλα που χρησιμοποίησες βλέπω ότι είσαι τεμέτερον.Να 'σαι καλά.

Να σε ρωτήσω τώρα κάτι ρε αρχηγόπουλο.

Όταν ο Wow! λέει τα πράματα με το όνομα τους είναι παλικάρι,ντόμπρος κλπ.

 

Όταν εγώ πάλι εκφράζω την άποψη μου,εεεεεεξω απ' τα δόντια,χωρίς να προσβάλλω το παλικάρι κάπου,τότε βγάζω χολή???????Το ψωμί μου τρώει,δεν κατάλαβα?

 

Πρέπει δηλαδή όλοι να συμφωνούμε με όλους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν το Noiz εχει παρει "λαθος δρομο" δεν νομιζω οτι φταιει κανεις.

Ετσι συμβαινει σε πολλα φορα. Ολα κανουν τον κυκλο τους.

Η μαλλον ετσι μας φαινεται.

Οταν καποια πραματα εχουν ειπωθει 500Κ φορες και δεν βγαινει στην επιφανεια κατι νεο, λογικο ειναι να βαριεται καποιος να ξαναδωσει την ιδια πληροφορια.

 

Επισης λογικο ειναι οταν λιγο πολυ εχουν σχηματιστει τα "προφιλ" των μελων, να ειναι γνωστες οι αποψεις τους και να μην υπαρχει διαθεση για περεταιρω διαλογο, τη στιγμη που ειναι γνωστο εκ των προτερων οτι θα οδηγησει σε αδιεξοδο.

 

Ας εχουμε ολοι ως γνωμονα οτι καταθετουμε/διαβαζουμε αποψεις και οχι αξιωματα (οσο "παλιοι" και "εμπειροι" ενδεχομενως ειμαστε) και τα πραματα θα κυλανε πιο ομαλα.

Αρχηγέ μου, τα είπες όλα. +1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αλλη γιατι εγω σε οσα post σου ειχα διαβασει ησουν παντα ερειστικος με αυτον που ειχες απεναντι σου, (οχι μονο με εμενα αλλα και με αλλους) και παντα θεωρουσες οτι η γνωμη σου οπως  αλλα και με οποιον τροπο και να ειχε ειπωθει ηταν σωστη ανεξαρτητα εαν προσεβαλες τον αλλο ή οχι.Βεβαια προσωπικα δεν σε ξερω και ουτε θα σε μαθω αλλα αυτο που εβγαζες εδω σε εμενα ηταν πολυ αρνητικο. ::)

αυτα εγω ειπα την γνωμη μου για την ειδιοτητα σου εδω μεσα και πως αυτη την διαχειριζοσουνα....(χωρις βεβαια να σε ενδιαφερει η γνωμη μου εννοειται).

Κατα τα αλλα καλη επιτυχια σε οτι κανεις...

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας εχουμε ολοι ως γνωμονα οτι καταθετουμε/διαβαζουμε αποψεις και οχι αξιωματα (οσο "παλιοι" και "εμπειροι" ενδεχομενως ειμαστε) και τα πραματα θα κυλανε πιο ομαλα.

Αρχηγέ μου, τα είπες όλα. +1000

Ακριβώς επειδή οι απόψεις που διαβάζαμε από τον Wow! ήταν ξεχωριστές, η αποχώρησή του δεν μπορεί παρά να χαρακτηριστεί κρίμα. Ανεξαρτήτως αξιωμάτων, παλιοσύνης και οτιδήποτε.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας εχουμε ολοι ως γνωμονα οτι καταθετουμε/διαβαζουμε αποψεις και οχι αξιωματα (οσο "παλιοι" και "εμπειροι" ενδεχομενως ειμαστε) και τα πραματα θα κυλανε πιο ομαλα.

Αρχηγέ μου, τα είπες όλα. +1000

Ακριβώς επειδή οι απόψεις που διαβάζαμε από τον Wow! ήταν ξεχωριστές, η αποχώρησή του δεν μπορεί παρά να χαρακτηριστεί κρίμα. Ανεξαρτήτως αξιωμάτων, παλιοσύνης και οτιδήποτε.

 

Ξεχωριστές επειδή ήταν προσβλητικός και είρωνας? Ευχαριστώ δεν θα πάρω.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου