Προς το περιεχόμενο

Esthisis - διασκευές σε video. γνωμη;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αχ βρε Λάμπρο. Κάποτε θα ξεκολλήσεις. Διάβασε ξανά τι ακριβώς έγραψα και αν (με) καταλάβεις, (με) κατάλαβες.

 

Αχ βρε mscmkr γιατί να είσαι τόσο γαμάτος και να μην καταλαβαίνω ποτέ το βαθύτερο νόημα αυτών που λες? Πες μου ειλικρινά: Έχει όντως τόση μοναξιά στην κορυφή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αχ βρε mscmkr γιατί να είσαι τόσο γαμάτος και να μην καταλαβαίνω ποτέ το βαθύτερο νόημα αυτών που λες? Πες μου ειλικρινά: Έχει όντως τόση μοναξιά στην κορυφή?

 

Λάμπρο cool it!!...Ώρες ώρες το παρακάνεις.

 

Άσε τις ειρωνείες, δεν χρειάζονται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ βρε mscmkr γιατί να είσαι τόσο γαμάτος και να μην καταλαβαίνω ποτέ το βαθύτερο νόημα αυτών που λες? Πες μου ειλικρινά: Έχει όντως τόση μοναξιά στην κορυφή?

 

Όχι ρε Λάμπρο. Είμαστε πολλοί εδώ. Κι εσύ είσαι. Απλώς εσύ κάνεις ότι δεν μας βλέπεις. Τεσπαν.

 

Για να μην παρεξηγούμαστε λοιπόν. Εγώ μιλάω για δημιουργικότητα κι εσύ για ήχο. Και για να σε προλάβω, το να έχεις "δραματικό αποτέλεσμα στον ήχο" μπορεί να είναι ένα είδος δημιουργικότητας, αλλά εγώ μιλάω για τη γνήσια παραγωγική δημιουργικότητα...

 

Τεσπαν. Εγώ δεν γράφω άλλο σε αυτό το θρεντ. Παίρνω παραμάσχαλα τη (μικρή) ευθύνη που μου αναλογεί για την καταστροφή ενός ακόμη θρεντ στο Noiz και πάω παραδίπλα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.......... το να έχεις "δραματικό αποτέλεσμα στον ήχο" μπορεί να είναι ένα είδος δημιουργικότητας....

 

 

Αρχηγε,εγραψες. ;D ;D ;D

 

Με καλυψες πληρως για παλιες πολεμικες καταστασεις. ;) ;) ;)

 

 

 

Υ.Γ Και προσοχη,παντου υπαρχει ενας el... 8) 8) 8)

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...linaras?

...paso?

...venizelos?

...efantas?

...ninio?

...afokynigos?

...AVD ;D  ;D  ;D  ;D

...

...

:-*

Καλημερα σας...

 

Λαμπρο, εσυ δεν εισαι που εκανες ΔΙΑΣΚΕΥΗ ρε το "my secret combination"? Πουλαααακι μουουουου. Εμενα μ αρεσε, αλλα ρε παιδι μου δεν ταιριαζει με τα γραφομενα σου εδω

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σας...

 

Λαμπρο, εσυ δεν εισαι που εκανες ΔΙΑΣΚΕΥΗ ρε το "my secret combination"? Πουλαααακι μουουουου. Εμενα μ αρεσε, αλλα ρε παιδι μου δεν ταιριαζει με τα γραφομενα σου εδω

 

 

Μόνο που εμένα ήταν ΔΙΑΣΚΕΥΗ (κάτι διαφορετικό δηλαδή) όχι επανεκτέλεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μόνο που εμένα ήταν ΔΙΑΣΚΕΥΗ (κάτι διαφορετικό δηλαδή) όχι επανεκτέλεση.

Για κάνε μας και μια επανεκτέλεση...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου