Προς το περιεχόμενο

Esthisis - διασκευές σε video. γνωμη;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ενταξει προσπαθησα να γινω οσο εριστικος ηταν και ο eye στο πρωτο του post περι κρουαζιεροπλοιων . Eye απλα ηθελα να σου απαντησω με το ιδιο υφος να δεις πως φαινεται και στους αλλους . Δε το συνεχιζω . No hard feelings ...

 

 

ALL YOUR BASE ARE BELONG TO US

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+100 στον eye.

 

Έλεος πια με τις διασκευομπάντες.

 

Η κάνε μια διασλευή, δηλαδή κάτι διαφορετικό ή παίξτο όπως ΑΚΡΙΒΩΣ είναι στο CD.

 

Το να ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ να το παίξεις όπως είναι στο CD ή

Διασκευές που στην ουσία είναι επανεκτελέσεις δεν έχουν νόημα, ουσία.

 

Σύμφωνοι στο ότι εσείς μπορεί να το γουστάρετε, σύμφωνοι στο ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ, αλλά μην το κάνετε θέμα ότι είστε άλλη μια διασκευομπάντα χωρίς να παρουσιάζεστε καν αξιοπρεπώς (τί να καταλάβεις απο το βίντεο του κινητού? Ήχο? Εικόνα?)

 

 

 

Λυπάμαι αν γίνομαι προσβλητικός, αλλά θεωρώ χάσιμο χρόνου το όλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λυπάμαι αν γίνομαι προσβλητικός, αλλά θεωρώ χάσιμο χρόνου το όλο θέμα.

... γι αυτό έχεις φτάσει -2 κarma (lol)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα ο αλλος κρινει και με τι το ηχογραφησαμε ....την αλλη φορα θα σου εχω επαγγελματικη καμερα επαγγελματια μου εσυ...ασε μας ρε ΛΑΜΠΡΟ εχασες και εσυ το νοημα...λυπαμαι

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... γι αυτό έχεις φτάσει -2 κarma (lol)

 

 

Τουλάχιστον δεν είμαι υποκριτής.

 

(πω πω τί είπε το ψαγμένο άτομο)  ;D 8)

 

τωρα ο αλλο κρινει και με τι το ηχογραφησαμε ....την αλλη φορα θα σου εχω επαγγελματικη καμερα

 

Δεν είπα ΜΟΝΟ αυτό. Εννοούσα ότι αν ήταν απλώς μια καλή ηχογράφηση (εικόνα δεν χρειάζεται - εκτός αν θέλετε εξώφυλλο) σε προδιαθέτει καλύτερα, ακόμη και να βλέπεις κάτι συνηθισμένο.

 

Είναι η "καλή εικόνα του γραπτού" που λέμε στις εξετάσεις. Δείχνει ότι ασχολήθηκες σοβαρα και όχι ότι κάνουμε χαβαλέ. Τουλάχιστον σε αυτήν την περίπτωση θα σεβόμουνα το σοβαρά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Διασκευές που στην ουσία είναι επανεκτελέσεις δεν έχουν νόημα, ουσία.

 

 

Ρε παιδια υπαρχουν αρκετοι ανθρωποι που νιωθουν την αναγκη να διασκεδασουν πηγαινωντας εξω σε μαγαζια να ακουσουν live τα αγαπημενα τους κομματια εστω και επανεκτελεσεις (γιατι αν περιμενουν απο τους δημιουργους τους μπορει και να μην τα ακουσουν ποτε live στην ομορφη Ελλαδιτσα Wink) . Γι αυτο αλλωστε υπαρχουν και τοσες μουσικες σκηνες που συντηρουν αυτο το ειδος διασκεδασης και μπαντες σαν του ιγνατιου ,του playloud ,η δικια μου οι οποιες εξυπηρετουν ακριβως αυτο το σκοπο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να το κάνεις; Πες τα εσύ χύμα... καταλαβαίνουμε εμείς ότι συμφωνείς με όλους εκτός από εμένα...

 

Μονο ετσι εχω μαθει να τα λεω. Αλλα με αδικεις ρε γαμωτο οτι συμφωνω με ολους τους αλλους κι οχι με σενα. Σου λεω ΤΟΣΕΣ φορες ομορφα και καλα κι εσυ ρε eye δεν καταλαβαινεις christ ρε. Ε τι να κανεις? Μια, δυο, πεντε, δεκα i'm taking it to the next level

 

(Zητω ο Cocker και τα ουισκια)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι κι εγώ που θα γίνω προσβλητικός Λάμπρο, αλλά πέρα από το ότι διαφωνείς με τον πλέον αστείο τρόπο (πετάγεσαι από το πουθενά και αρχίζεις τις άναρθρες κραυγές τύπου  "έλεος πια", αγνοώντας μια κουβέντα που, με όλα της τα -πολλά- στραβά ως τώρα, είχε μια αρχή και μια μέση και πιθανώς και ένα τέλος), διαφωνείς με τον πιο αστείο τρόπο, αυτοαναιρούμενος ταυτόχρονα μέσα σε 3 -δικές σου- γραμμές!

 

 

Έλεος πια με τις διασκευομπάντες.

 

 

 

 

και μετά το μυθικό:

 

 

Η κάνε μια διασλευή, δηλαδή κάτι διαφορετικό ή παίξτο όπως ΑΚΡΙΒΩΣ είναι στο CD.

 

Το να ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ να το παίξεις όπως είναι στο CD ή

Διασκευές που στην ουσία είναι επανεκτελέσεις δεν έχουν νόημα, ουσία.

 

 

 

Δηλαδή εσένα σε ενόχλησε που τόλμησαν να ανεβάσουν το βίντεο πριν να είναι ΟΛΟΪΔΙΟ μα ΟΛΟΪΔΙΟ με το cd?  Αυτό είναι το πρόβλημά σου? Το αποτέλεσμα και όχι η πρόθεση να το πετύχουν;

Έχω την αίσθηση ότι ο eye δεν θα γράψει κάτω από τα λεγόμενά σου +100 στον lambrosgg, γιατί απλούστατα δεν λέτε το ίδιο πράγμα.

Στην αρχή φαινόταν ότι συμφωνείτε, αλλά μετά.... Το γ.... και ψόφισε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

:-*

 

Πω πω μαλακααααα, διαβολιξ, σατανουμ, δη αντικραιστ ιζ μαι φρεντ. Σιξ σιξ δι ναμπερ οφ δι μπιστ. Ου ρουβαδες, ου σαταναδες

 

Μαγκες το κομματι το κανονικο δεν το εχω ακουσει (δεν ακουω sepultura) αλλα αμα μπορειτε να παιξετε ετσι για περισσοτερο απο 40 λεπτα, μαγκια σας (Και γ@μαω την φυσικη κατασταση ναουμ, ντραμερ=κτηνος)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου