Προς το περιεχόμενο

Esthisis - διασκευές σε video. γνωμη;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα θεωρησω απιστευτο,καποιος που ασχολειται,εστω και λιγο με την μουσικη, να πει οτι δεν ειστε καλοι.

 

Και τα μηχανηματα ειναι μια χαρα και οι τεχνικες σας ικανοτητες,απο οτι ακουω,ειναι μια χαρα,αλλωστε σας τα εχω ξαναπει.

 

Μονο που τωρα,προσεχετε περισσοτερο τον Super τουπερ ..... Σταροβα, γιατι τον εχετε στους σωστους τονους και δεν ζοριζεται. ;D ;D ;D

 

Το ζητημα ειναι,εσεις να ειστε ενταξει και ολα τα αλλα ερχονται.

Σε καποιους θα αρεσετε, σε αλλους οχι,τι να κανουμε,ετσι ειναι η ζωη.

 

 

Υ.Γ Και να προσεχετε,παντου υπαρχει ενας el . . .

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα θεωρησω απιστευτο,καποιος που ασχολειται,εστω και λιγο με την μουσικη, να πει οτι δεν ειστε καλοι.

 

Και τα μηχανηματα ειναι μια χαρα και οι τεχνικες σας ικανοτητες,απο οτι ακουω,ειναι μια χαρα,αλλωστε σας τα εχω ξαναπει.

 

Μονο που τωρα,προσεχετε περισσοτερο τον Super τουπερ ..... Σταροβα, γιατι τον εχετε στους σωστους τονους και δεν ζοριζεται. ;D ;D ;D

 

Το ζητημα ειναι,εσεις να ειστε ενταξει και ολα τα αλλα ερχονται.

Σε καποιους θα αρεσετε, σε αλλους οχι,τι να κανουμε,ετσι ειναι η ζωη.

 

 

Υ.Γ Και να προσεχετε,παντου υπαρχει ενας el . . .

αν και δεν μου αρεσουν οι αντρες.....we love you.....ετσι λεω και εγω ετσι ειναι η ζωη κερναω μπυρα εαν συναντηθουμε ποτε...

p.s τι ειναι ο el.......????????????????????? ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θεωρησω απιστευτο,καποιος που ασχολειται,εστω και λιγο με την μουσικη, να πει οτι δεν ειστε καλοι.

 

 

 

Το ζητημα ειναι,εσεις να ειστε ενταξει και ολα τα αλλα ερχονται.

Σε καποιους θα αρεσετε, σε αλλους οχι,τι να κανουμε,ετσι ειναι η ζωη.

 

 

.

καποιος ειπε μαλιστα οτι τα ξεφτυλιζουμε..... :)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα για την μπυρα,εαν με αφησει η γυναικα μου ;D ;D ;D

 

Κοιτα,αυτος που ειπε οτι τα ξεφτιλιζεται,αυτο αισθανοταν,αυτο ειπε.Δεν θα πεθανουμε κιολας.Δημοκρατια εχουμε.Τι να κανουμε;

 

Τα οσα εχω ακουσει εγω εδω μεσα απο καποιους,εχουν ξεπερασει .....τα high score.Το φαι μου ομως το τρωω ολο.(χα χα χα χα χα χα)

 

Για το p.s που με ρωτας,να σου πω την αληθεια ουτε και γω ξερω τι ειναι. ;D ;D ;D

 

Ακομη ερευνατε η προελευση του(χα χα χα χα χα χα χα).

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι ωραιος  ;D ;D ;D αλλα για την γυναικα σου δεν γινεται τιποτα την πατησες.... ;D

αμα σου πω οτι μου κανει εντυπωση και το καρμα σου ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη βλεπω οτι αναψαν κακως τα αιματα για ενα αξιολογο γκρουπακι που μονο καλα σχολια επρεπε να ακουγοντε θα ηθελα να διακωμωδισω λιγο το ονομα του και να αφιερωσω στα μελη του το εξης τραγουδακι. Κ για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις κανω καλοπροαιρετη πλακα κ δε κοροιδευω απο κακια.

 

http://www.youtube.com/watch?v=NCBe3gVFWEA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, δεν καταλαβαίνω πως μπορεί στην ερώτηση "Σας αρέσει το Χ?" να υπάρξει απάντηση "Το Χ δεν μου αρέσει εξ' ορισμού, γιατί δεν βρίσκω λόγο ύπαρξης στο Χ". Η ερώτηση, καλώς ή κακώς, ΔΕΝ είναι "Εγκρίνετε αυτό που κάνουμε;", αλλά "Σας αρέσει αυτό που κάνουμε;"

Ποιος ο λόγος να απαντήσεις, πέρα από του να βγάλεις ένα απωθημένο;

Όσο σωστά και αν είναι αυτά που λες (που μπορεί και να είναι πολύ σωστά, παρεμπιπτόντως), όταν τα λες σε άσχετο σημείο και απρόκλητα, καταντάνε απλά κομπλεξισμοί.

 

Κάθε τι υπάρχει για ένα λόγο. Αν δεν σου αρέσει που υπάρχει, απλά μην ασχολείσαι μαζί του. Ιδίως αν δεν σε ρωτάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-X...οχι εδω θα πεισουμε αυτον που ασχολειται με το χ οτι δεν πρεπει να ασχολειται και οτι πρεπει να ασχολειται με το ψ (κατα τη δικη μας ολοσωστη παντα αποψη,ασχετα εαν δεν τον εκφραζει αυτον)  για να αποφασισουμε οτι θα τον κρινουμε, αλλιως μαυρο φιδι που τον εφαγε.Αλλιως εαν δεν τον εκφραζει αυτο το ψ λεγεται ελλειψη δημιουργικοτητας κλπ...κλπ....ακου διασκευες.....και μαλιστα επανεκτελεσεις...αισχος

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ παίζετε πολύ καλά, μόλις ο eye ρώτησε ποιός ο σκόπος σας (και του είπατε), άρχισε το πανηγύρι. Στο καπάκι του πετάξατε το μπαλάκι για κάτι δικό του. Άρα εδώ μέσα έχει δικαίωμα να σας πει γνώμη μόνο όποιος έχει δημοσιοποιήσει κάτι(?). Είπαμε παίζετε καλά οκ; Αυτό το καλά όμως πως ακούγεται σε εσάς; Σκοπός είναι να αντιγράψετε το πρωτότυπο όσο καλύτερα γίνεται; Γιατί αυτό απλά δε γίνεται. Ακόμα και στο 99,99% να φτάσει, ποτέ δε θα είναι 100 ευτυχώς ή δυστυχώς. Ξεκαθαρίστε λοιπόν αν αυτού του είδους κριτική θέλετε (πρώτα με τους εαυτούς σας) και μετά πέστε το και σε εμάς ωστε να προσέχουμε τι σας γράφουμε γιατί το τελευταίο πράγμα που θέλουμε (εγώ τουλάχιστον) είναι πληγωμένους καλούς εκτελεστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου