Προς το περιεχόμενο

Not Enough


Artofsound

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SpyrosCh Σε ευχαριστούμε πολύ Σπύρο. Η όρεξη και η υπομονή δυστυχώς ή ευτυχώς επιβάλλονται όταν θέλεις να ασχοληθείς σοβαρά με την μουσική.  :)

 

 

Tthawth Έχουμε δικά μας τραγούδια. Το "No Cash To Pay" και το "If You Leave" που θα βρεις στο MySpace μας, είναι δικά μας. Έχουμε κι άλλα, αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να τα ανεβάσουμε ακόμα κάπου. Εν καιρώ, λοιπόν.

Αν κατάλαβα καλά είσαι μέλος των 4LT ?? Τότε σίγουρα γνωρίζεις κάποια από τα παιδιά της μπάντας... ;) Σε ευχαριστούμε πολύ  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παντως φιλε afrosound , παντα στα πρωτα μας live οι ηχοληπτες ειναι παντα απαραδεκτοι αν εχεις παρατηρησει ... χε χε  , δε ξερω αν με πιανεις :) :) :)

Επισης νομιζω οτι δυστυχως θα πρεπει να κριθεις με τον κακο ηχο που επελεξες να μας παρουσιαστεις , διοτι οπως και να το κανουμε δε μπορουμε να καταλαβουμε αν εσεις εχετε κακο ηχο ή αν οντως σας αδικει η παραγωγη (καμερα , ηχοληπτες ενισχυτες κλπ) .Μοιαζει λιγο αδικο αλλα δεν ειναι , αφου για να κριθεις αλλιως θα επρεπε να ΦΑΝΤΑΣΤΟΥΜΕ  πως ακουγεστε κανονικα. φιλικα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως φιλε afrosound , παντα στα πρωτα μας live οι ηχοληπτες ειναι παντα απαραδεκτοι αν εχεις παρατηρησει ... χε χε  , δε ξερω αν με πιανεις :) :) :)

Επισης νομιζω οτι δυστυχως θα πρεπει να κριθεις με τον κακο ηχο που επελεξες να μας παρουσιαστεις , διοτι οπως και να το κανουμε δε μπορουμε να καταλαβουμε αν εσεις εχετε κακο ηχο ή αν οντως σας αδικει η παραγωγη (καμερα , ηχοληπτες ενισχυτες κλπ) .Μοιαζει λιγο αδικο αλλα δεν ειναι , αφου για να κριθεις αλλιως θα επρεπε να ΦΑΝΤΑΣΤΟΥΜΕ  πως ακουγεστε κανονικα. φιλικα παντα

 

Ακριβώς αυτό προσπάθησα να του πω και εγώ, αλλά κατηγορήθηκα για κακοπροαίρετη κριτική. Πάντως ετοίμασα και μία καλοπροαίρετη, αν χρειαστεί.

 

:)

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς αυτό προσπάθησα να του πω και εγώ, αλλά κατηγορήθηκα για κακοπροαίρετη κριτική. Πάντως ετοίμασα και μία καλοπροαίρετη, αν χρειαστεί.

 

:)

 

 

 

Προσπάθησες...αλλά ανεπιτυχώς !!! Δεν έχει ουσία να το κουβεντιάσουμε εκτενέστερα αυτό καλέ μου φίλε. Ή κάτι δεν κατάλαβα σωστά εγώ...ή εσύ !!! Όπως κι αν έχει, προφανώς και ήταν επιλογή μου να κριθούμε μέσα απο το εν λόγω υλικό, δεδομένο οτι δεν μένει κανείς αποκλειστικά και μόνο στην παρουσίαση του thread ή στον κάκιστο ήχο.

 

boody πάντα στα πρώτα Live ο ήχος είναι κακός και το γνωρίζω πολύ καλά αυτό, έχωντας κάνει αρκετά Live μέχρι σήμερα (και εγώ και τα υπόλοιπα μέλη της μπάντας). Αν έχει κάνει κάποιος Live γνωρίζει πόσο δύσκολο είναι να πέσεις σε καλούς και συνεργάσιμους ηχολήπτες. Συνεπώς συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και να είσαι καλά  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντα στα πρώτα Live ο ήχος είναι κακός και το γνωρίζω πολύ καλά αυτό

 

Τι συμπέρασμα είναι αυτό;

Γιατί στα επόμενα τι αλλάζει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπάθησες...αλλά ανεπιτυχώς !!! Δεν έχει ουσία να το κουβεντιάσουμε εκτενέστερα αυτό καλέ μου φίλε. Ή κάτι δεν κατάλαβα σωστά εγώ...ή εσύ !!!

 

Ε, τότε... είσαι εσύ.

Εγώ δεν είμαι βλάκας πάντως, αν έχεις αμφιβολίες, έχε τες για εσένα.

Νομίζω ότι έτσι όπως πας δεν θα τη γλυτώσεις και την καλοπροαίρετη κριτική.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόσεξα για ποιό λόγο μαλώνετε, τετοιοι που ειστε και οι δυο καλα να παθετε :Ρ .  Τα βίντεο σας τα έχω δει απο την στιγμή που τα ανεβάσατε, & δεδομένου της κακης πηγής ηχογράφησης, το αίσθημα που λαμβάνω ειναι παρα πολυ θετικό και με παρα πολύ καλή χημεία. Εισαστε στον καλο τον δρόμο & θα ήθελα να σας ακουσω και ζωντανα με το νεο χσημα & με το καλο να κανετε και μια πρόταση για τα δικά σας κομμάτια σε demo.

 

Υ.γ. Ο Αλεξ. ειμαι & βεβαιως γνωρίζω τα μέλη των Not Enough (ματια, χερια, ποδια κλπ  ;D ). Οι λοιποί 4lt διακοπάρουν ασύστολα στον οχι πολυ μακρυνο νοτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ μου φίλε Alex μαλώνουμε γιατί ορισμένοι αυτό τον τίτλο "Modulator¨τον παίρνουν πολύ στα σοβαρά.

 

Κάτι είχε πάρει το αυτί μου για ένα Live σας, είχα μιλήσει με τον Γιώργο τον ντράμερ σας κάποια στιγμή. Τελικά βρήκατε ενισχυτή? Παίξατε? Όλα καλά? Εύχομαι και εγώ κάποια στιγμή να παίξουμε μαζί σε κάποιο live. (Εγώ δεν θα σας έχω γνωρίσει από κοντά, αλλά έχω ακούσει την δουλειά σας και τα παιδιά από την μπάντα μου έχουν πει τα καλύτερα).

 

 

Wow! θύμισε μου γιατί η άποψη σου (γενικότερα και ειδικότερα) θα έπρεπε να με ενδιαφέρει ???? Λυπάμαι, αλλά νομίζω πως δεν αντιπροσωπεύεις και με τον καλύτερο τρόπο το site τούτο, που όπως έχω προσέξει είναι γεμάτο μουσικούς και μουσικόφιλους. Δέχομαι να μην σου αρέσει η μουσική μας, οι φάτσες μας και γενικότερα τίποτα. Δεν δέχομαι όμως να παριστάνεις τον Ψινάκη σε μια ανύπαρκτη κριτική επιτροπή. Κριτίκαρε ό,τι θέλεις, όσο θέλεις...Απλά να ξέρουμε τι και πως το λέμε και κυρίως ΓΙΑΤΙ !!! Αυτά τα ολίγα...στη διάθεση σου...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλό ότι ανέφερες τον Ψινάκη. Αισθάνεσαι ότι έχεις τα απαραίτητα προσόντα για να σε προσέξει;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος μάλλον δεν διαβάζει σωστά ...

 

Μπούμπη, αν έχεις την καλοσύνη (και βλέπεις στο ζητάω ευγενικά) μην το διαιωνίζεις αυτό, γιατί μου ρίχνεις 18 χρόνια κι είναι κρίμα να θεωρηθεί οτι προσπαθείς να το παίξεις έξυπνος απέναντι μου. Και πολύ χειρότερο να αποδειχθεί οτι δεν είσαι κιόλας....

 

Επαναλαμβάνω, δεν τιμά το site η συμπεριφορά σου. Δεν σε έχω προκαλέσει (εν αντιθέσει με εσένα)  κι εξ αρχής σου μιλάω πολύ ευγενικά. Αν ο σκοπός του site είναι να χλευάζετε και να (προσπαθείτε ανεπιτυχώς να...) κοροϊδεύετε και να το παίζετε ειδήμονες τότε οκ....που και πως διαγράψω τον λογαριασμό μου φίλε να ξεμπερδεύουμε...??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου