Προς το περιεχόμενο

Not Enough


Artofsound

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω την εντύπωση οτι το αρχικό μήνυμα του eye έχει υποστεί edit. Όταν το είχα πρωτοδιαβάσει ήταν μεγαλύτερο & αρκετά μηδενιστικό. Οχι οτι επρεπε να δωθει μάχη, αλλα θα μπορούσε να θεωρηθει αρκετα προκλητικότερο για κάποιον ευερεθιστο.

 

Όχι, δεν έχει υποστεί edit.

 

Ε sorry δηλαδη που δε του περισσευε του τυπου μια πεντακοσαρου για να γλυκανει τα αυτακια σας !

 

Απαράδεκτη δήλωση. Δεν μπορείς να ξέρεις πόσο κοστολογεί καθένα από εμάς το χρόνο του. Η επένδυση χρόνου, έχει και αυτή την αξία της.

 

Bottom line : Ειστε διατεθιμενοι να κανετε ενα βημα παραπερα και να προσπαθησετε να σχολιασετε το αποτελεσμα δεδομενων των συνθηκων ?  ???

 

Αυτό το βήμα το έχουμε κάνει πολλές-πολλές φορές. Οι περισσότερες μουσικές που απολαμβάνω δεν έχουν τύχει καλής παραγωγής και ηχογράφησης, και οι πρώτοι δίσκοι που αγάπησα στη ζωή μου μέσα από ένα φθηνό πικάπ βινυλίου είχαν ήχο πολύ χειρότερο από το βίντεο του ArtOfSound. Την κριτική για το θέμα του ήχου την προκάλεσε ο ίδιος ο ArtOfSound αναφερόμενος μόνος του στο τεχνικό πρόβλημα και αποδίδοντάς το στους ηχολήπτες.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

akis_1982 είσαι τραγικά off. Πέραν του αθλίου του ήχου, έγινε λόγος και για το ότι θέλουν δέσιμο σαν μπάντα και για το ότι καλύτερα να σκάγανε με δικό τους τραγούδι και για το ότι ζητάει κριτική, η κριτική ειδικά στο νοιζ θα έχει να κάνει κυρίως με τον ήχο, ειδικά αν κάποιος ισχυρίζεται ότι δεν φταίει η κάμερα, αλλά ο ηχολήπτης (όταν μάλιστα όλοι όσοι κάνανε κριτική επ' αυτού, το στηλιτεύσανε αυτο, πέραν του άκαιρου) ....  ::)

Άλλωστε για όποιον δεν κατάλαβε το πλήρες όνομα του site είναι NOIZ music technology onlile, οπότε ο ήχος θα είναι το πρώτο πράμα που θα προσέξει κάποιος.

 

Οπότε την ειρωνία κράτα την για τον εαυτό σου

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα και εγω να πω την ταπεινη αποψη μου.  ;D

 

ArtofSound, εχετε δυνατοτητες, μου αρεσουν τα τραγουδια σας και σας ευχομαι να συνεχισετε. Η ποιοτητα του ηχου, εαν και δεν ειναι τελεια, δεν ειναι και τοσο ασχημη, και αρκει για να δωσει μια ιδεα - αυτος νομιζω ηταν και ο σκοπος του upload των βιντεο σας ετσι δεν ειναι;

 

Wow!, πιστευω οτι εισαι πολυ εριστικος σε αυτο το θεμα [ ενα απο τα αρκετα παραδειγματα - "(άντε, πάλι θα μάθεις κάτι) είναι να ΜΗ ΜΙΛΑΣ καθόλου" ]. Επελεξαν τα παιδια να μας δωσουν μια "γευση" του συγκροτηματος τους, μεσω live μαλιστα (θα μπορουσαν ευκολα να μας δωσουν μια studio ηχογραφηση με καλυτερη ποιοτητα - ισως και επεξεργασμενη)... και οντως, δεν τους καλωσορισες ως mod, αλλα εκανες το αντιθετο ( "να ΜΗ ΜΙΛΑΣ καθόλου" ). Επισης η σελιδα του myspace, ειναι η οχι δικη σου τελικα; Λογικα ναι, για να την εχεις ως sig.

Γεννηθείς εν έτει 1993.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε GUiTaRiSTx αν και συμφωνώ σ'αυτά που λες σχετικά με το κύριο θέμα μας, νομίζω πως παίρνεις χαλαρά βραβείο για την πιο άκυρη παρατήρηση!!  ;D ;D

(φιλικά πάντα, γιατί είναι και λίγο vulnerable το θέμα!  ;))

Επισης η σελιδα του myspace, ειναι η οχι δικη σου τελικα; Λογικα ναι, για να την εχεις ως sig.

 

Θέλω να σταθώ και σε ένα άλλο σημείο:

Απαράδεκτη δήλωση. Δεν μπορείς να ξέρεις πόσο κοστολογεί καθένα από εμάς το χρόνο του. Η επένδυση χρόνου, έχει και αυτή την αξία της.

Μπορείς κάλλιστα φίλε μου να μην δεις το βίντεο...και επίσης από τη στιγμή που είσαι mod εδώ ήξερες απο την αρχή ότι ο χρόνος σου θα "χαραμίζεται" (γιατι αυτό κατάλαβα από τη δήλωσή σου-διόρθωσέ με σε παρακαλώ αν κάνω λάθος) και σε τέτοιες περιπτώσεις..

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας τελειώνει αυτό το θέμα,

δυστυχώς  αυτού του είδους η επικοινωνία δεν είναι και η καλύτερη ,δεν έχεις να κανεις με ανθρώπινα χαρακτηριστικά,χαμογελα και τα λοιπά,και έτσι τα θέματα παίρνουν άλλη τροπή,και είναι απόλυτος φυσιολογικό,ο καθένας έχει την δική του ισχύων γνώμη και την υποστηρίζει (κ βλάχικα άμα λάχει) προσωπικά από τα post των yameth και eye διακρίνω μια σοφια (λόγο ηλικίας μάλλον  :P :P) όσοι θέλουν το εκμεταλλεύονται,ανταλλάζουν,μαθαίνουν 

κερδίζουν...

 

 

anyway

 

Η ουσία είναι οτι αν ανεβάσει ξανά ο artofsound θα τύχει μεγάλης προσοχής από`όλα τα μέλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι γνωστή περίπτωση αγενέστατου τύπου που έχει ξεπατωθεί στις επιθέσεις επειδή κάποιος του είπε την αλήθεια: ότι δηλαδή ήταν επιπόλαιη / αφελής / πρόχειρη / μίζερη η επιλογή του να παρουσιάσει τη δουλειά του μέσα από ένα τόσο κακό κλιπ.

 

Σου θυμίζω ότι δεν ήμουν ο μόνος που σου το έγραψε, αλλά που να ακούσεις εσύ τόσο ψηλά που σε έχει πάει το σκουπόξυλο...

 

Και βέβαια, αφήνω ασχολίαστες τις ανοησίες περί του site - αν δεν σου αρέσει το site, κάνε ότι νομίζεις, αλλά υπάρχουν πολλοί άλλοι που το βρίσκουν χρήσιμο.

 

Στους φίλους που με επαινούν για το ότι έσβησα την πρώτη απάντησή μου, προτείνω υπομονή: μπορεί να επανέλθω και ο ΚολοκύθιαςΤουΉχου να στενοχωρεθεί πραγματικά.

 

 

 

::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hey! Νομίζω οτι απο προβολή σκίζει η μπάντα!!!

+10

 

 

Χωρίς καν να το επιδιώκει! Τελικά το όνομά τους μάλλον ήταν προφητικό! ;D ;D

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τελος παντων γιατι εγινε τοσος ντορος με τον ηχο?ελεος δηλαδη!τα περισοτερα live που κυκλοφορουν στο youtube που ειναι τραβηγμενα απο καμερα ειναι πανω κατω στα ιδια επιπεδα ηχου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου