Προς το περιεχόμενο

Not Enough


Artofsound

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε GUiTaRiSTx αν και συμφωνώ σ'αυτά που λες σχετικά με το κύριο θέμα μας, νομίζω πως παίρνεις χαλαρά βραβείο για την πιο άκυρη παρατήρηση!!  ;D ;D

(φιλικά πάντα, γιατί είναι και λίγο vulnerable το θέμα!  ;))

Θέλω να σταθώ και σε ένα άλλο σημείο:Μπορείς κάλλιστα φίλε μου να μην δεις το βίντεο...και επίσης από τη στιγμή που είσαι mod εδώ ήξερες απο την αρχή ότι ο χρόνος σου θα "χαραμίζεται" (γιατι αυτό κατάλαβα από τη δήλωσή σου-διόρθωσέ με σε παρακαλώ αν κάνω λάθος) και σε τέτοιες περιπτώσεις..

 

Xαιρομαι που συμφωνεις!  ;D

Επισης, μαλλον κανεις λαθος. Δεν ειναι οτι δεν καταλαβαινω οτι οντως ειναι δικο του το myspace account που βρισκεται στο sig. Απλα το επισημανα επειδη ειπε (o Wow!) οτι προσπαθησε ο ArtofSound να τον συνδεσει με αυτο το account με σκοπο να τον γελοιοποιησει. Τη στιγμη που οντως ειναι δικο του το account.  :o

 

 

Γεννηθείς εν έτει 1993.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

είναι δεν είναι όμως,αυτό είναι άλλο θέμα! τεσπα...αντε να λήξει το θέμα να πάμε να πλακωθούμε σε άλλο thread!  :D :D :D

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαράδεκτη δήλωση. Δεν μπορείς να ξέρεις πόσο κοστολογεί καθένα από εμάς το χρόνο του. Η επένδυση χρόνου, έχει και αυτή την αξία της.

 

Αν μπορεις ,σε παρακαλω , ανεπτυξε λιγο παραπανω αυτη σου την κουβεντα για να μπορεσω να καταλαβω επακριβως το νοημα που της δινεις και να μην παρεννοηθει .

 

Οπότε την ειρωνία κράτα την για τον εαυτό σου

 

Εσυ τωρα παλι που την ειδες την ειρωνια ? Δεν υπηρξα ειρωνικος απεναντι σου φιλε μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είδα ολο το θρεντ, αν και βλέπω οτι ακόμα υπάρχει η "διαμάχη", οπότε ας πεταχτώ και γω:

 

Eίναι από τις ελάχιστες φορές που θα συμφωνήσω εν μέρει με τον αι-προτοκολ. Βλέποντας και μόνο τον πρόλογο για τα βίντεο δεν μπήκα καν στον κόπο να ακούσω. Ναι μεν αρχή, ενθουσιασμός κλπ κλπ, αλλά πρέπει να υπάρχουν και κάποια κριτήρια για τις επιλογές μας. Εδω λοιπόν λόγω των παραπάνω, ο φίλος διάλεξε να "εκτεθεί" στο κοινό με κακό ήχο όπως ο ίδιος λέει και παρολαυτά θέλει κριτική. Αν θέλει λοιπόν κριτική, να δεχτεί και την αρνητική. Και δεν είχε καθόλου άδικο ο αι-προτοκολ. Σιγα μην μου έλεγε καποιος να ακούσω "το επόμενο μεγαλο ονομα, αλλά εδώ έχει σκατένιο ήχο, ο τραγουδιστής έχει παθει λουμπαγκο-μπορεί τελικα να διακρίνεις μια 2 ριφφαρες τους". Ε σορρυ κιολας δεν θα το ακουσω. Και θα πω, περίμενε να εχεις καλυτερο ήχο ή δέξου και κριτικές σαν αυτή του eye, αλλιώς δεν έχει λογική.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα αυτά, σωστός κ συ κ ο eye αλλά το θέμα μας δεν είναι τόσο η αρνητική κριτική...κ άλλοι επισήμαναν για τον ήχο ότι ήτανε μάπα (μεταξύ των οποίων και εγώ) αλλά ορισμένοι το παράχεσαν...είπαμε κριτική όχι να τη λέμε στον κάθε ένα που κάνει μια προσπάθεια...πάντως όποιος θέλει ας τσεκάρει το space της μπαντας του παιδιου, τα δικά τους κομμάτια μου φαίνονται συμπαθητικά (βλέπε "if you leave") παρά την ποιότητα του ήχου...

 

...μήπως να το λήγαμε; :-\

μπλε ιζ δι ονλι γουεϊ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ τωρα παλι που την ειδες την ειρωνια ? Δεν υπηρξα ειρωνικος απεναντι σου φιλε μου .

 

Κάπως έτσι μου έκατσε αυτί με το περί γλυκίσματο; των αυτιών μας, αλλά τες πα, γράψε λάθος

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπάθησα να απέχω ενεργά από το να απαντήσω στο ίδιο μου το θέμα (αν και ξέρω πως δεν είναι σωστό αυτό, από τη στιγμή που εγώ το ανέβασα), μόνο και μόνο για να μην ρίχνω λάδι στη φωτιά, καθώς σκοπός μου σε καμία περίπτωση δεν ήταν να "αρπαχτούμε" και να διχαστούμε.

 

Η διαφωνία μου με τον Wow! προφανώς δεν ήταν η κριτική του, καθώς τα ίδια πράγματα μου είπαν και άλλοι και τα αποδέχτηκα και τους ευχαρίστησα κιόλας. Το πρόβλημα μου κι εκεί που εγώ θίχτηκα και αισθάνθηκα πως με χλευάζει (οχι προσωπικά φυσικά αφού δεν γνωριζόμαστε, αλλά σαν συγκρότημα) ήταν ο τρόπος με τον οποίο αποφάσισε και επέλεξε να απαντήσει και να κρίνει. Ίσως να φταίει ο τρόπος του....ίσως αυτός να είναι ο τρόπος του....ίσως εγώ να "αρπάζομαι" εύκολα. Όλα είναι πιθανά. Προσπάθησα τουλάχιστον εγώ να είμαι ευγενικός απέναντι του και πιστεύω πως το αναγνωρίζει αυτό.

 

 

Ο ήχος λοιπόν του βίντεο (για να μιλήσουμε και λίγο για το θέμα) προφανώς και είναι ερασιτεχνικότατος, από μια ψηφιακή βιντεοκάμερα. Μακάρι να μπορούσαμε σαν μπάντα να σας παραθέσουμε ποιοτικότερο ηχητικά υλικό, αλλά δυστυχώς αυτό είναι ακόμη στα άμεσα σχέδια μας. Έχω ολόκληρο το Live στην διάθεση μου και επέλεξα ένα δικό μας και μια διασκευή σε ένα πολύ γνωστό κομμάτι, για να πάρετε μια ιδέα για το πως παίζουμε σαν μπάντα, αλλά και πως και σε τι ύφος περίπου κυμαίνεται η μουσική που γράφουμε. Και λέω περίπου γιατί από ένα κομμάτι δεν μπορεί να καταλάβει απόλυτα κανείς, προφανώς.

 

Ευχαριστώ λοιπόν όλους όσους απάντησαν, για την κριτική τους και να είστε σίγουροι πως κάθε άποψη την λαμβάνουμε πολύ σοβαρά υπόψιν και την εξετάζουμε μεθοδικά, διότι αυτό που κάνουμε το αγαπάμε πολύ και το γουστάρουμε και δεν το κάνουμε για να αυτό-προβληθούμε ή κάτι τέτοιο...και συνεπώς θέλουμε να το κάνουμε σωστά και όσο πιο καλά γίνεται και μπορούμε.

 

Να είστε όλοι καλά...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου