Προς το περιεχόμενο

Not Enough


Artofsound

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Not Enough είναι το όνομα της μπάντας μας...οι λόγοι πολλοί και σκοπός του threat  δεν είναι να σας κουράσω με βιογραφικά και ιστορίες.

 

Εδώ λοιπόν θα βρείτε περισσότερες πληροφορίες και υλικό από την δουλειά μας, η οποία ελπίζουμε να σας αρέσει :

 

www.myspace.com/thenotenoughband

 

http://www.youtube.com/watch?v=7Y1fmRzG8dQ

 

http://www.youtube.com/watch?v=gPPkDvomiCg

 

 

Περιμένουμε τα σχόλια σας. Αφήστε απλά αχαρακτήριστο τον ήχο του βίντεο. Οχι δεν φταίει η κάμερα, αλλά οι ηχολήπτες  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 82
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Not Enough είναι το όνομα της μπάντας μας...οι λόγοι πολλοί και σκοπός του threat  δεν είναι να σας κουράσω με βιογραφικά και ιστορίες.

 

Εδώ λοιπόν θα βρείτε περισσότερες πληροφορίες και υλικό από την δουλειά μας, η οποία ελπίζουμε να σας αρέσει :

 

www.myspace.com/thenotenoughband

 

http://www.youtube.com/watch?v=7Y1fmRzG8dQ

 

http://www.youtube.com/watch?v=gPPkDvomiCg

 

 

Περιμένουμε τα σχόλια σας. Αφήστε απλά αχαρακτήριστο τον ήχο του βίντεο. Οχι δεν φταίει η κάμερα, αλλά οι ηχολήπτες  >:(

 

Πρωτον "threat" ειναι η απειλή. Μαλλον ηθελες να πεις "thread".

 

Tεσπα γενικα καλα τραγουδακια εχετε, και η κοπελα εχει καλη φωνη.

Γεννηθείς εν έτει 1993.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπα , ενταξει , ειδα τις φωτο στο Myspace .

να υποθεσω οτι παιζατε σε φεστιβαλ ε? και οτι το smoke on the water ηταν το πρωτο κομματι που παιξατε αφου οι σταθμες στα πρωτα δευτερολεπτα ειναι οτι ναναι , πραγμα φυσιολογικο για φεστιβαλ οπου τo sound check του καθε γκρουπ ειναι στην ουσια το πρωτο κομματι .

ωραια , καλη συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά χρειάζεστε δουλειά ακόμη...  Το παίξιμο δεν μοιάζει δεμένο αλλα νταξ εν μέρει φταίει κ ο ήχος του βίντεο. Α στρώστε κ το myspace σας... γίνεται της πόρνης από χρώματα κ ερασιτεχνικές φωτογραφίες.

 

Αν έχετε όρεξη όλα με τον καιρό θα στρώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε τα σχόλια σας. Αφήστε απλά αχαρακτήριστο τον ήχο του βίντεο. Οχι δεν φταίει η κάμερα, αλλά οι ηχολήπτες  >:(

 

Εγώ πάντως διαμαρτύρομαι γι' αυτή τη πρόταση - όχι διότι δεν την πιστεύω, αλλά διότι σαν ακροατή δεν με αφορά. Ο ήχος είναι για κλωτσιές και αυτό κάνει την όλη φάση να ακούγεται "για κλωτσιές" επίσης.. αλλά εσύ φίλε μου διάλεξες αυτό το όχημα για να παρουσιάσεις τη δουλειά σας, όχι εγώ.

 

Λέει το παιδί από πάνω ότι σιγά-σιγά όλα θα στρώσουν, αλλά εγώ νομίζω ότι με λίγη σοβαρότητα θα έστρωναν αμέσως.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός GUiTaRiSTx...ο δαίμων του πληκτρολογίου βλέπεις !!! Να είσαι καλά...σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια.  :)

 

akis_1982 Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια και εννοείται πως είναι χαρά μας να μας κάνεις add στο MySpace.

 

boody Ναι, παίζαμε σε φεστιβάλ και οι ενισχυτές κιθάρας ... ήταν της πλάκας!! Anyway, απλά να ξέρεις πως το Smoke On The Water ήταν το τελευταίο κομμάτι που παίξαμε. Για αυτό αναφέρομαι στους ηχολήπτες στο τέλος, διότι οι τύποι ήταν για κλάματα, όπως ακούτε. Να είσαι καλά  ;)

 

Enoxos_Boody Ήταν το πρώτο Live μας. Το παίξιμο για πρώτο Live θεωρώ πως ναι δεν ήταν απόλυτα δεμένο. Έχεις δίκιο. Αλλά για πρώτο Live δεν ήταν κι άσχημα, ε ?? Θέλω να πω πως κάναμε οτι καλύτερο μπορούσαμε, σύμφωνα πάντα και με τον ήχο που είχαμε. Όρεξη φυσικά υπάρχει...αν δεν υπήρχε δεν θα κουβεντιάζαμε τώρα. Εξάλλου μιλάμε για μουσική. Και όρεξη για μουσική πάντα υπάρχει, να είσαι σίγουρος. Σχετικά με το Space μας, δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. Πρώτη φορά το ακούω αυτό και το έχουμε καιρό. Σε όσα pc το έχω τσεκάρει δεν έχω δει κάτι "περίεργο". Θα το ελέγξω όμως κι αυτό. Σε ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σου. Κάθε καλοπροαίρετη κριτική γίνεται πάντα αποδεκτή από εμάς  :)

 

 

Wow! Έλεγα από πάνω πως κάθε καλοπροαίρετη κριτική γίνεται αμέσως αποδεκτή από εμάς...ακόμη κι αν είναι αρνητική (προφανώς και αυτές οι κριτικές σε κάνουν καλύτερο). Αν και δεν θεωρώ την κριτική σου καλοπροαίρετη φίλε μου, θα ασχοληθώ και θα σου δώσω απαντήσεις. Μερικές, όπως "ήταν το πρώτο live", "οι ηχολήπτες ήταν απαράδεκτοι"...τις πήρες ήδη. Οκ, ο ήχος ήταν για κλωτσιές, εδώ συμφωνούμε. Αν δεν αισθάνεσαι ικανός να ξεπεράσεις αυτό που έρχεται στα αυτιά σου σαν "τζιτζίκισμα" και να προχωρήσεις στη μελωδία, ίσως τον στίχο (αν ακούγονται καθαρά τα λόγια), στην σκηνική παρουσία, στην προσπάθεια βρε αδερφέ...τότε πολύ κακώς ασχολείσαι με νέες μπάντες που κάνουν τα πρώτα τους βήματα και προσπαθούν να δείξουν στον κόσμο τη δουλειά τους. Δεν έχω βλέπεις άλλο υλικό...αυτό έχω. Οι ηχογραφήσεις μας δεν έχουν ξεκινήσει ακόμα. Και στην πολύ τελική στο Studio όλοι καλοί είμαστε. Και εδώ δεν ζητάμε κρίση και άποψη για αυτό που γράφουμε, αλλά για αυτό που βλέπετε και ακούτε. Πίστευα πως είναι ξεκάθαρο και αυτονόητο αυτό, αλλά δεν είναι.

 

Αν λοιπόν δεν είσαι ένας από εκείνους τους ηχολήπτες εκείνης της βραδιάς, θα μπορούσες να είσαι λίγο πιο επιεικής μαζί μας και να αναλογιστείς οτι κάθε αρχή και δύσκολη. Ανέτρεξε σε μεγάλες μπάντες του παρελθόντος...βρες σπάνια live τους και τσέκαρε ήχο. Ναι, αναφέρομαι σε Live που τους έκαναν γνωστούς...οχι όταν ήταν ήδη γνωστοί. 100% αποδεκτά τα σχόλια σου και σε ευχαριστούμε που μπήκες στον κόπο να μας πεις την άποψη σου. Θα είμαστε περισσότερο απαιτητικοί με τον ήχο (-ηχολήπτες) από εδώ και στο εξής.  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου