Προς το περιεχόμενο

Τα καινούργια Macbook και Macbook Pro!


Holystone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εντάξει ,λίγο σεβασμός στον alchemist, μιλάμε για ένα απο τα πιο καλοπροέραιτα άτομα εδω μέσα.

όσο για τα macbook,ναι είναι πιο φτηνά πλεόν,όχι αυτά με το καινούργιο design αλλά το άσπρο το οποίο κοστίζει κάτω απο χιλιάρικο και έχει και firewire. γενικά όμως οι τιμές των mac είναι πιο πάνω απο τον ανταγωνισμό είτε το πάρεις απο το εσωτερικό ή το εξωτερικό,άλλοι το δεχονται και κάνουν μόκο λόγω λειτουργικού, άλλοι όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έχω ισχυρότατες αμφιβολίες για όλα τα φραστικά πυροτεχνήματα που προηγήθηκαν, αλλά κυρίως για αυτό.

3. Το αν ξερω την αγορα ή οχι ..ασε να το ξερω εγω καλυτερα απο εσενα.

 

ΟΚ, αν ειμαι τοσο ασχετος για θημυθειτε λιγο την διαφορα τιμης που ειχαν στο εξωτερικο τα προηγουμενα macbooks σε σχεση με αυτα στην Ελλαδα πριν απο 8 μηνες περιπου!   Και μετα ελα να μου μιλησεις για πυροτεχνηματα! 

 

Αλλα ΟΚ , απλα ειμαι ΑΣΧΕΤΟΣ και ανυποστατος!  οποτε μιας και δεν κατεχω την γνωση της αγορας (παρολο που ειμαι της δουλειας (πληροφορικη)--αλλα δεν εχει καμια σημασια αυτο! )   Σταματαω να μιλαω και να πεταω φαρφαρες!   και ας πουμε ολοι οτι οι τιμες στην Ελλαδα ειναι ιδιες με την υπολοιπη Ε.Ε.   ;)

 

 

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ax1ss, εγώ από όλα αυτά που διάβασα, δεν έχω καταλάβει από που προκύπτει ότι είμαστε υποχρεωμένοι να γνωρίζουμε ότι είσαι "κάποιος", γνώστης, πληροφορικάριος, περπατημένος στην αγορά κτλ κτλ...

 

Όσο συντομότερα καταλάβεις ότι στο φόρουμ είσαι απλώς ο ax1ss και τίποτα άλλο, και το σεβασμό των άλλων τον κερδίζεις με αυτά που γράφεις εδώ μέσα, με τον τρόπο που τα γράφεις, με τον τρόπο που "συμπεριφέρεσαι" και όχι με το υφάκι που πλασάρεις τόσο καιρό (σε αυτό το thread τουλάχιστον), τόσο πιθανότερο είναι να μην καταλήξεις να θεωρείσαι (δικαίως) άλλος ένας γραφικός του φόρουμ και να μην σε παίρνει κανένας στα σοβαρά, ακόμα και όταν λες σωστά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'μαστε πάλι...ξέρω-ξέρω, τα ίδια και τα ίδια... ::) ::)

η ερώτηση είναι η εξής:

 

"Κάνουν τα καινούργια Macbook Pro για τους μουσικούς, ναί ή όχι;" (μήπως πια, κάνουν για όλους τους άλλους εκτός των μουσικών;  :P :P

Έχει κανείς νεότερα δεδομένα/ πληροφορίες;;

 

Φιλικά  ;)

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πάντως εδώ και 2-3 μέρες στο ΠΛΑΙΣΙΟ υπάρχουν 2 μοντέλα του απλού Macbook.

Δεν μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα από τις τιμές .....

 

http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?catalog=21&category=69980973

 

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου