Προς το περιεχόμενο

gary moore-the loner


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κακίες.....

 

εμένα μου άρεσαν και το παίξιμο και ο ήχος (αρκετά)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οχι καθόλου δεν έγινες. Εγώ είμαι ο χειρότερος κιθαρίστας και δεν το χω φυσικά!!  και παίζω την χειρότερη κιθάρα στον κόσμο....¨Ενα περίεργο πράμα όμως........... Δεν είδα κανένα βιντεάκι μου στο youtube ή στο forum του Noiz??? Ισως πρέπει να ανεβάσω να δείξω πως ακούγονται οι Seymour Duncan,  και να ειρωνευτώ κανα μέλος του forum επειδή δεν σέβομαι την αποψή του... και γενικά δεν ξέρω τι σημένει η λέξη Φιλικά....  :o Και ναι ξέρω....... δεν ειρωνεύτικες καθόλου..... Εμένα η αποψή μου είναι οτι δεν το χεις ρε φίλε. Άλλος μπορεί να σε θεωρεί Steve Vai, τι ζορίζεσαι. Σεβάσου την αποψή μου και πες την δικιά σου απλά και όμορφα.

 

ναι φιλε μου οτι πεις και εγω μαζι σου ειμαι.....

φιλικα ετσι ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου άρεσε :) :) (άσχετα αν είναι ''άλλο'' feeling) και αν θες ανέβασε και κανα άλλο με τον καινούργιο σου μαγνήτη..

πανως ειλικρινα το ανεβασα γιατι μου αρεσε ο μαγνητης και οχι για να δειξω...τι παιζω ...εαν ηξερα να γραφω σεν cool edit θα ειχα ανεβασει κλιπακι σκετο αλλα δυστυχως δεν ξερω οποτε θεωρησα να παρω ενα backing track και να γραψω απο πανω ....ευχαριστω παντως......και ενα θες τι γνωμη μου για το μαγνητη ειναι καταπληκτικος.... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Igna ελα να παμε Χαρακι για ΜΠΥΡΕΣ διπλα στη θαλασσα.

 

ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΚΟΥΛΗΣ ;D ;D ;D

Κακούλη, όταν περάσεις από το Αφάντου ρίξε και ένα χαιρετισμό από μένα.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακίες.....

 

εμένα μου άρεσαν και το παίξιμο και ο ήχος (αρκετά)

 

 

Δεν είπα κάτι από κακία πληροφοριακά. Αν σου άρεσε δικαίωμά σου.

 

πανως ειλικρινα το ανεβασα γιατι μου αρεσε ο μαγνητης και οχι για να δειξω...τι παιζω ...εαν ηξερα να γραφω σεν cool edit θα ειχα ανεβασει κλιπακι σκετο αλλα δυστυχως δεν ξερω οποτε θεωρησα να παρω ενα backing track και να γραψω απο πανω ....ευχαριστω παντως......και ενα θες τι γνωμη μου για το μαγνητη ειναι καταπληκτικος....

 

Αυτό έπρεπε να πεις από την αρχή να ξεμπερδεύουμε. Άφησες ανοιχτό το ενδεχόμενο σχολιασμού του παιξίματος σου φίλε μου και εμείς είπαμε την άποψή μας. Αν θες την γνώμη μου ο μαγνήτης είναι πολύ καλός αλλά δεν μπορείς να το καταλάβεις απο ένα video. Μπορείς να κάνεις σύγκριση με άλλους τρόπους. Σέβομαι την προσπάθειά σου αλλά νομίζω πως δεν δείχνεις κάτι με αυτό που έκανες....  Ίσως εάν είχες το ίδιο video με τον παλιό σου μαγνήτη και τα ποσταρες και τα 2 τότε κάτι θα γινόταν...

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακούλη, όταν περάσεις από το Αφάντου ρίξε και ένα χαιρετισμό από μένα.

 

Απο κει μολις ηρθα. Χαιρετισμοι (αγωνιστικοι) απεδωθησαν. Πολυ τραβιεται η μπυρα σημερα ρε παιδια

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ιγνατιε πας να κανεις ενα καλο και πανε να σε φανε :'( :'( :'( :'(...Τι ηθελες και εσυ να δειξεις τους παλιομαγνητες ??? ??? ???

Τουλαχιστον εσυ δεν φοβασαι να εκτεθεις και παιζεις αυτα που μπορεις τα βγαζεις και προς τα εξω και μπραβο σου ;) ;) ;).Δεν το κανουν και πολλοι αυτο.Φοβουνται μην τσαλακωθουν....

Τα σχολια ομως σχολια.Δεν πειραζει.Τα ιδια επαθα κι εγω αλλα δεν μασαω.Ασε τον καθενα να λεει ακομα κι αν ειναι κακοπροαιρετος.Αυτοι που σε ξερουν οπως κι εμενα και τον καθενα εδω μεσα ξερουν τι ψαρια πιανουμε οποτε μην σκας.Συνεχισε να κανεις αυτο που γουσταρεις.

 

 

 

Στην γιορτη σου θα σου κανω δωρο κανενα καινουριο μοντελακι δαχτυλα ;) μιας και ψαχνεις.Εχω δει κατι ωραια που παιζουν παπαδες μονα τους φιλε ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τα λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ιγνατιε πας να κανεις ενα καλο και πανε να σε φανε :'( :'( :'( :'(...Τι ηθελες και εσυ να δειξεις τους παλιομαγνητες ??? ??? ???

Τουλαχιστον εσυ δεν φοβασαι να εκτεθεις και παιζεις αυτα που μπορεις τα βγαζεις και προς τα εξω και μπραβο σου ;) ;) ;).Δεν το κανουν και πολλοι αυτο.Φοβουνται μην τσαλακωθουν....

Τα σχολια ομως σχολια.Δεν πειραζει.Τα ιδια επαθα κι εγω αλλα δεν μασαω.Ασε τον καθενα να λεει ακομα κι αν ειναι κακοπροαιρετος.Αυτοι που σε ξερουν οπως κι εμενα και τον καθενα εδω μεσα ξερουν τι ψαρια πιανουμε οποτε μην σκας.Συνεχισε να κανεις αυτο που γουσταρεις.

 

 

 

Στην γιορτη σου θα σου κανω δωρο κανενα καινουριο μοντελακι δαχτυλα ;) μιας και ψαχνεις.Εχω δει κατι ωραια που παιζουν παπαδες μονα τους φιλε ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τα λεμε.

 

Μηπως εάν κόψεις τα δικά σου και του τα δώσεις να παιζει καλύτερα..

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα του δωσω τα δικα μου.Καλα λες.Εγω εχω πολλα μοντελακια και αλλαζω αναλογα με τον κιθαριστα που διασκευαζω οποτε δεν θα μου λειψουν.Ασε που αμα καλιασει παιζω και χωρις δαχτυλα.....

 

 

Αχ ιγνατιε αχχχχχχχχχχχ ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου