Προς το περιεχόμενο

gary moore-the loner


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά φίλε ignantios, δείχνεις ότι μπορεί να ξέρεις τη Ρόδο, αλλά δεν αντέχεις το πήδημα. 4 σελίδες για να καταλάβεις ότι έκανες λάθος επιλπγή demo. Next time

 

 

αντεχω φιλε μου αντεχω αρκει να ειμαι τελευταιος στο τρενο που παει ΡΟΔΟ........NEXT TIME

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οταν σε τραβανε στο live δεν εχεις την πολυτελεια (οπως εσυ) να γραψεις και 2η και 3η και 4η φορα και να κρατησεις αυτο που σ αρεσει, ε?

Αυτά είναι δικαιολογίες. Να μην κοιτάς τις Σουηδέζες από κάτω και να κοιτάς τη ταστιέρα και τις χορδές σου...θα παίζεις καλύτερα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεστη εχω συστημα "αυτοματου πιλοτου" και δεν κοιταω ταστιερα αλλα "την εμπνευση".

Μετα το 5ο jack ομως ο πιλοτος παει για Χαβαη μερια.

Που θα μου παει, η θα τον στρωσω η θα τον απολυσω ισχυριζομενος την οικονομικη κριση

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αντεχω φιλε μου αντεχω αρκει να ειμαι τελευταιος στο τρενο που παει ΡΟΔΟ........NEXT TIME

Next time λοιπόν, παίξε μια κλασική μπλουζιά, με καλύτερη εγγραφή (ίσως χωρίς εφφέ?) για να καταλάβουμε τους μαγνήτες, και όντως αυτό θα είναι χρήσιμο για όλους. Κατάλαβε, το ότι λές, σας έγραψα demo από το κινητό για να κρίνετε...είναι λίγο σαν να προσβάλεις τη νοημοσύνη μας. Εάν δεν μπορείς να το κάνεις, μην το κάνεις καθόλου.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πολυτελεια (οπως εσυ) να γραψεις και 2η και 3η και 4η φορα και να κρατησεις αυτο που σ αρεσει, ε? Αρα ΚΑΙ ΕΣΥ κανεις ενα (ψιλο) κοψε ραψε

 

Αυτο ρε play δεν μου λεει τιποτα γιατι εγω δεν δικεδικω δαφνες του επαγγελματια και του ........τελειου .....αλλα αντιθετως εσυ που εισαι επαγγελματιας θα επρεπε να σε νοιαζει οτι καποια live σου δεν ειναι ετσι οπως τα θες ...δεν νομιζεις?αφου εισαι επαγγελματιας θα επρεπε και το one take σου να ειναι αψογο  ...κατι που δεν συνεβει σε αυτα που ακουσα ...

Για εμενα ειναι το ιδιο και το αυτο.......

 

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Next time λοιπόν, παίξε μια κλασική μπλουζιά, με καλύτερη εγγραφή (ίσως χωρίς εφφέ?) για να καταλάβουμε τους μαγνήτες, και όντως αυτό θα είναι χρήσιμο για όλους. Κατάλαβε, το ότι λές, σας έγραψα demo από το κινητό για να κρίνετε...είναι λίγο σαν να προσβάλεις τη νοημοσύνη μας. Εάν δεν μπορείς να το κάνεις, μην το κάνεις καθόλου.

 

ο.κ ....πες οτι εγινε

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να φτιαξουμε ενα καφεδακι να χαλαρωσουμε και να ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ    ;D

ΤΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ? Εδώ κρατάει Fender!!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να εκφερω αποψη επι του κλιπ, αλλα δεν μπορω καθοτι μου ειναι αδυνατο να διακρινω μεσα στο σκοτος του clip αν ο φιλτατος ignantios παιζει με η χωρις μπλουζακι  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Κατα τα αλλα ισχυει νομιζω αυτο που εχω πει και παλαιοτερα. Κρινουμε τον καθενα με βαση αυτο που ειναι. Τον bedroom player με κριτηρια bedroom player και οχι session player.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου