Προς το περιεχόμενο

Διαγραφη αγγελιας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και ανοίχτηκε αυτό το θέμα, να ρωτήσω:

Έχει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα με μένα δηλαδή: Να μη διαγράφεται μια αγγελία που έχει ολοκληρωθεί?

 

Επίσης καλό θα ήταν στο "οι καταχωρήσεις μου" να διαγραφόταν και οι σβησμένες απο τον χρήστη αγγελίες.

 

εχω το ιδιο προβλημα

 

και ναι "οι καταχωρήσεις μου" να διαγραφόταν και οι σβησμένες απο τον χρήστη αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εχω το ιδιο προβλημα

 

και ναι "οι καταχωρήσεις μου" να διαγραφόταν και οι σβησμένες απο τον χρήστη αγγελίες.

ρε παιδιά, χέρια δεν έχετε να τις σβήνετε μόνοι σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Marathon:

Συμφωνώ μαζι σου, αλλα ειναι καποιοι που εκμεταλευονται την ανθρωπια αλλων και κανουν οτι κανουν, εφοσον θα υπαρχει καποιος τροπος να αποφεχθει αυτο ας χρησιμοποιηθει λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά, χέρια δεν έχετε να τις σβήνετε μόνοι σας?

 

δεν βγαζει επιλογη "διαγραφη"

ουτε στη λιστα μου με τις ληγμενες αγγελιες

αλλα ουτε και μετα σε καμιά απο αυτες κλικαροντας πανω της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Marathon:

Συμφωνώ μαζι σου, αλλα ειναι καποιοι που εκμεταλευονται την ανθρωπια αλλων και κανουν οτι κανουν, εφοσον θα υπαρχει καποιος τροπος να αποφεχθει αυτο ας χρησιμοποιηθει λοιπον.

δεν είμαι πολύ σχετικός με τις αγγελίες, αλλά νομίζω ότι εάν πέσει στην αντίληψη κάποιου κάποια τέτοια εκμετάλευση, υπάρχουν Mods και ο YAm ο ίδιος (που ξέρουμε ότι είναι πολύ ευαίσθητος σε τέτοια θέματα) για να το αναφέρεις. Έτσι μεμονωμένα άτομα περιορίζονται...εκτός εάν εννοείς ότι γίνεται στο σύνολο των αγγελιών.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βγαζει επιλογη "διαγραφη"

ουτε στη λιστα μου με τις ληγμενες αγγελιες

αλλα ουτε και μετα σε καμιά απο αυτες κλικαροντας πανω της.

δηλαδή, δίπλα από την τροποποίηση αρχείων και εικόνων, δεν έχει σε σένα επιλογή διαγραφής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Niκolas:

 

Ναι συμφωνω αυτο γραφω και πιο πανω οτι μαλλον προκαλει και ο tanas6 την μοιρα του μ'αυτο που κανει, αλλα δεν θα εβρισκα σωστη οποιαδηποτε απαγορευση απο την στιγμη που εχουν κανει και εξακολουθουν να κανουν τα ιδια και τα ιδια αλλοι εδω μεσα.

 

από κάπου πρέπει να ξεκινήσει το συμμάζεμα της κατάστασης...

 

αν το ότι "το κάνουν κι άλλοι" σημαίνει "άστον κι αυτόν", τότε ας καταργηθεί ο κανόνας να τελειώνουμε, να γίνουν οι αγγελίες site δημοπρασιών  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή, δίπλα από την τροποποίηση αρχείων και εικόνων, δεν έχει σε σένα επιλογή διαγραφής?

 

ναι δεν εχει επιλογη διαγραφης,

μπορεις να κανεις εντιτ σε μερικες (σ αυτες που δε εχουν ληξει)

αλλα πουθενα "διαγραφη" ουτε στη λιστα ουτε πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν εχει επιλογη διαγραφης,

μπορεις να κανεις εντιτ σε μερικες (σ αυτες που δε εχουν ληξει)

αλλα πουθενα "διαγραφη" ουτε στη λιστα ουτε πουθενα.

 

 

περιεργο σε μενα ειχε και τις εσβησα.. παντως ειναι ΠΟΛΥ ενοχλητικο να μπορει καποιος να σβησει μια ολοκληρωμενη αγγελεια και να μην το κανει με αποτελεσμα καμια φορα να μεσολαυουν 10 σελιδες με ''ολοκληρωμενες '' και καπου ενδιαμεσα μια αγγελεια που να ισχυει ακομα...

 

το ειχα ξαναπει σε αναλογο θρεντ αλλα ουτε καν που το ειδε κανεις..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή, δίπλα από την τροποποίηση αρχείων και εικόνων, δεν έχει σε σένα επιλογή διαγραφής?

 

Σ αυτές που έχουν κλείσει, ούτε εγώ έχω τέτοια επιλογή, κ αν τις κλικάρω, απλά βγάζει πως έχουν λήξει.

 

Ξαναλεω ο tanas6 ετυχε να ειναι στο λαθος μερος την λαθος στιγμη.

 

 

Καλά τώρα ο λάθος άνθρωπος τη λάθος στιγμή... υπερβολές.

Ρώτησε γιατγί μου τη σβήσατε, του είπαν κ μετά ξαναέκανε το ίδιο...

Ε θέλει να σαι πολύ καλός να το κάνεις αυτό...

 

Ο άτυχος τη λάθος στιγμή θα ήταν αν το είχαν κάνει 10, σβηνόντουσαν κ των 10, διαμαρτυρόντουσαν κάποιοι εξ' αυτών, αυτός όμως όχι, κ έτρωγαν ένα ban συνολικά κ αυτοί που διαμαρτυρήθηκαν κ αυτοί που όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου