Προς το περιεχόμενο

Αλκίνοος Ιωαννίδης


danah

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αβάσιμες οι πληροφορίες ότι ο οπαδός που ξεκίνησε τον καυγά είχε μπει τζάμπα.

 

βασιμες πληροφορίες λένε πως αυτός που ξεκίνησε τον καυγά δεν είχε μπει καν μέσα γιατί τους θεωρούσε ποζεράδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 92
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγώ λέω να αφήσετε το μεταλ ήσυχο και να συνεχίσετε να βρίζετε τον Ιωαννίδη!!!!

καλά περνούσαμε, τι το χαλάτε το θέμα?  ;D

I am chasomeritus and Goal Keeper

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.rocking.gr/article6296.php

 

...έτσι... γιατί αυτό είναι metal...

 

 

Αυτό δεν καμία σχέση με το metal φίλε darshan είναι hardcore/crossover και στο συγκεκριμένο είδος γίνονται ακόμα χειρότερα (σε ανάλογη συναυλία των DRI στην Θεσ/νίκη πριν πολάααααα χρόνια είχαν πέσει και μαχαιρώματα)... ΚAI οι μουσικοί του είδους KAI οι οπαδοί του, γνωρίζουν πολύ καλά τι γίνεται στο hardcore συνάφι, οπότε το όλο πράγμα δεν έχει σχέση με τα rock/metal live στα οποία εγώ αναφέρθηκα...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚAI οι μουσικοί του είδους KAI οι οπαδοί του, γνωρίζουν πολύ καλά τι γίνεται στο hardcore συνάφι,

 

μιας και έχει ξεφύγει το θέμα απ τον Αλκίνοο, εγώ θα ήθελα να μάθω:

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ HARDCORE ΣΥΝΑΦΙ;  ???

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και έχει ξεφύγει το θέμα απ τον Αλκίνοο, εγώ θα ήθελα να μάθω:

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ HARDCORE ΣΥΝΑΦΙ;  ???

 

 

ΌΛα καλά και πρίμα εσύ πως περνάς;;; Καλά και ελπίζω και εσύ να 'σαι καλά! Τα παιδιά καλά;;; Καλά καλά... Άντε βρε όλα καλά!

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλός είναι,όμορφα γράφει,ωραίες ενορχηστρώσεις....αλλά ο τρόπος που τραγουδάει και το ηχόχρωμά του με κάνουν να ψάχνω για ξυραφάκια. :-\

Γενικά δεν.....

moto perpetuo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις πληρώσει μόνο εσύ έχει πληρώσει και ο "Καραγκιόζης"! (....) Και κάτι ακόμη... Σε καμία συναυλία ξένου rock και metal (ακόμη και σε ακουστικά Live όπου η ένταση είναι χαμηλή) δε συμβαίνουν τα έκτροπα που αναφέρεις οπότε μάλλον φταίει ο συγκεκριμένος καλλιτέχνης και όλο το σκυλοέντεχνο συνάφι που για ακόμη μια φορά ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ!

Αυτό είναι ρε φίλε playloud δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάνεις κιχ όταν ο καλλιτέχνης σου κόβει την ανάσα όπως ο Uli Jon...

 

Ε την επόμενη φορά λοιπόν θα σκάσω εγώ δίπλα σου και θα φωνάζω για τη μελιτζανοσαλάτα που έφαγα το μεσημέρι! Τότε θα φταίει ο Roth; Θα πεις "αφού πλήρωσες κι εσύ εισιτήριο δε μπορώ να σου πω να μη μιλάς";

 

Επίσης όταν πας έξω για φαγητό, φρόντισε να με πάρεις ένα τηλέφωνο να έρθω να τις αμολάω δίπλα σου. Θα έχω πληρώσει οπότε δεν παίζει πρόβλημα.

 

Σε κανένα ΚΤΕΛ ή αεροπλάνο, θύμισέ μου να βάλω να δω καμιά ταινία στο laptop όταν εσύ κοιμάσαι 4 το πρωί, άλλωστε έχω κ εγώ εισιτήριο - όλα καλά.

 

κλπ κλπ κλπ

 

Έλεος με αυτές τις εξυπνακίστικες στανταρισμένες ατάκες. Δηλαδή άμα εγώ είμαι ηλίθιος και δε μπορώ να σεβαστώ τον κόσμο γύρω μου μου φταίει ο κάθε Αλκίνοος; ΕΛΕΟΣ!! Και στην τελικά άσε τον "ευαισθητούλη" τον Αλκίνοο. Τους άλλους που έχουν σκάσει ένα κάρο λεφτά για να τον ακούσουν και αντ'αυτού ακούνε κάφρους να συζητάνε φωναχτά δεν τους βάζεις στην εικόνα;;; Γιατί έστω ότι ο Αλκίνοος έχει το "κοινό που του αξίζει" (τι εύκολη ατάκα όταν δεν αναφέρεσαι σε πρόβλημα που προξενεί κάποιος σε ΕΣΕΝΑ ::) ::)), εγώ που απλά πήγα να τον ακούσω γιατί να ανεχτώ τον κάθε ΜΑΛΑΚΑ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε την επόμενη φορά λοιπόν θα σκάσω εγώ δίπλα σου και θα φωνάζω για τη μελιτζανοσαλάτα που έφαγα το μεσημέρι! Τότε θα φταίει ο Roth; Θα πεις "αφού πλήρωσες κι εσύ εισιτήριο δε μπορώ να σου πω να μη μιλάς";

 

Επίσης όταν πας έξω για φαγητό, φρόντισε να με πάρεις ένα τηλέφωνο να έρθω να τις αμολάω δίπλα σου. Θα έχω πληρώσει οπότε δεν παίζει πρόβλημα.

 

Σε κανένα ΚΤΕΛ ή αεροπλάνο, θύμισέ μου να βάλω να δω καμιά ταινία στο laptop όταν εσύ κοιμάσαι 4 το πρωί, άλλωστε έχω κ εγώ εισιτήριο - όλα καλά.

 

κλπ κλπ κλπ

 

Έλεος με αυτές τις εξυπνακίστικες στανταρισμένες ατάκες. Δηλαδή άμα εγώ είμαι ηλίθιος και δε μπορώ να σεβαστώ τον κόσμο γύρω μου μου φταίει ο κάθε Αλκίνοος; ΕΛΕΟΣ!! Και στην τελικά άσε τον "ευαισθητούλη" τον Αλκίνοο. Τους άλλους που έχουν σκάσει ένα κάρο λεφτά για να τον ακούσουν και αντ'αυτού ακούνε κάφρους να συζητάνε φωναχτά δεν τους βάζεις στην εικόνα;;; Γιατί έστω ότι ο Αλκίνοος έχει το "κοινό που του αξίζει" (τι εύκολη ατάκα όταν δεν αναφέρεσαι σε πρόβλημα που προξενεί κάποιος σε ΕΣΕΝΑ ::) ::)), εγώ που απλά πήγα να τον ακούσω γιατί να ανεχτώ τον κάθε ΜΑΛΑΚΑ;;;;

Tα'πες όλα μεγάλε! Σωστός.

Διόρθωσε μόνο την τελευταία λέξη γιατί θα σου διαγράψουν το σχόλιο και θα'ναι κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου