Προς το περιεχόμενο

EMG & Squier


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

προφανως αφου την εχω :)

 

 

ΠΡΟΦΑΝΩΣ και ειναι squier αλλιως δεν υπηρχε περιπτωση να την δωσω καν!!! ουτε επισης θα εδινα ποτε fender american/mexican για 150 ευρω λολ...

 

(επισης σκεφτομαι στο μελλον να αναβαθμισω σε 81/85 active)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη κουβέντα αυτή να την κάνεις μαζί μου... Καταρχάς γιατί ο καλύτερος EMG είναι ο 60... Και εντάξει θες EMG, πάρε EMG αλλά αντί να πάνε για σετ 81/60 όλοι πάνε για 81/85... ο 85 είναι ένα τζιτζίκι εγκλωβισμένο σε έναν Hum... Βέβαια αυτά είναι γούστα το ξαναλέω αλλά έχω την αίσθηση πως όλος αυτός ο χαμός έχει γίνει επειδή τους χρησιμοποιούν αυτό το σετ ο Laiho, Hetfield, Wylde... Και συνήθως (δεν ξέρω γιατί) αυτό το σετ το συναντάς σε κιθάρες όπου ο ιδιοκτήτης τους έχει μέσο όρο ηλικίας 16-22... Δεν θέλω να προσβάλω κανέναν προς Θεού (όπως είπα όλα είναι θέμα γούστου) απλώς εγώ δεν βρίσκω κάτι σε αυτό το σετ μαγνητών... Βέβαια μπορεί το πρόβλημα να το έχω εγώ...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:P ανεβαινουν οι  προσφορες αλλα δε νομιζω μαλλον θα του τη δωσω αυτουνου γιατι ειναι και φιλος ε και τα χουμε βρει τωρα...μπορεις να μου εξηγησεις τη διαφορα του 60 με τον 85?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου