Προς το περιεχόμενο

Ταξίδι στο USA. Συμφέρει να φέρεις κιθάρα επιστρέφοντας;


Alchemist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δύσκολη η φοιτητική ζωή; ε;

...όταν από μικρός κάνεις καλό κουμάντο, φαίνεται!!! Και μην ξεχνάς, κάποιοι από εμάς έχουμε παρελθόν, παρόν και μέλλον ;D ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οι υπόλοιποι φάτε παντεσπάνι..... ;)

Πρέπει να ζηλεύουμε και τον ffmakis ή τον Κultura που έχει 3 Gibson στα 18 του τον Alchemist που θα πάρει Gibson από την Αμερική?. Κάποιοι γεννήθηκαν για original και κάποιοι για μαϊμούδες

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να κάνω hijack το thread του αγαπητότατου Alchemist και δεν θα δώσω συνέχεια (ούτε κατ' ιδίαν).

Απλώς να πω ότι στο δικό μου βιβλίο η απάντηση

Κάποιοι γεννήθηκαν για original και κάποιοι για μαϊμούδες

είναι εξοργιστική. Nothing more.-

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς να πω ότι στο δικό μου βιβλίο η απάντηση είναι εξοργιστική. Nothing more.-

Mπορείς να πάς στο post για τις ρέπλικες...εκεί θα διαβάσεις πόσο σκληρός είναι ο κόσμος. Νομίζω ότι ο Alchemist...πετάει...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι γεννήθηκαν για original και κάποιοι για μαϊμούδες

Απλώς να πω ότι στο δικό μου βιβλίο η απάντηση είναι εξοργιστική. Nothing more.-

Και η αποπάνω ήταν κάπως...

Και μην ξεχνάς, κάποιοι από εμάς έχουμε παρελθόν, παρόν και μέλλον ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

 

 

Έλα να χαλαρώνουμε λίγο παρακαλώ :D

replica_owner.thumb.jpg.12311742bb5285e3f27052de4a4ad7f5.jpg

gibson_owner.thumb.jpg.c1225add0c7543482c9196d53d54c96b.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ζηλεύουμε και τον ffmakis ή τον Κultura που έχει 3 Gibson στα 18 του τον Alchemist που θα πάρει Gibson από την Αμερική?. Κάποιοι γεννήθηκαν για original και κάποιοι για μαϊμούδες

 

Καλα marathon εισαι φαουλ οχι απο τα αποδυτηρια.. πριν καν γινει η κληρωση για τον αγωνα.. τελειως ομως, εκτος αν κανεις πλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα marathon εισαι φαουλ οχι απο τα αποδυτηρια.. πριν καν γινει η κληρωση για τον αγωνα.. τελειως ομως, εκτος αν κανεις πλακα.

ΠΡΟΦΑΝΩΣ και κάνω πλάκα...αλλά πρέπει να ξεκαθαρίσουμε ότι και οι original είναι επιλογή όπως και οι μαϊμούδες και δεν τίθεται θέμα παντεσπανιού (ούτε ρατσισμού). Ο Faltsoo που έχει 44 κιθάρες μετρημένες και που οι περισσότερες είναι μαϊμούδες δεν ξέρει τι του γίνεται? ΟΛΟΙ μπορούν να αποκτήσουν και original και μαϊμούδες, θα χωριστούμε εδώ μέσα ποιοί μπορούν να φάνε παντεσπάνι και ποιοί όχι?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ!

 

Εννοειτε οτι ο καθενας μπορει να επιλεξει οτι θελει με βαση τα κριτηρια του (το ποσο ειναι επιλογη η εξαναγκασμος ειναι αλλο θεμα... μαλλον!) !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχεις μακ, γκίμπσον και μπεμβε είσαι υλικό οικοδομών, τέλος, κλειδώστε το, πάω να ακούσω τζέφ μπεκ τσίτα.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου