Προς το περιεχόμενο

Διορθώνεται η χροιά της φωνής μου;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι περισσότερες/οι νεοι αρτιστες δεν με συγκινουν καθόλου με τα τραγούδια τους αλλά οφειλω να παραδεχθω οτι το 90% αυτών(κυρίως αμερικανοί) ειναι φωνάρες....τα στάνταρτς ειναι πολύ ψηλά ;) και πλέον πριν κράξω καποιον ψαχνω να τον ακουσω σε καποιο παλαιοτερο η και τωρινο live του.

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

επισης αυτο το ss  στο τελος του νικ σου ειναι πολι περιεργο και αν ειναι αυτο που νομιζω απλα εμετικό,,,

 

επισης μπορει να ειναι μασωνος,να εχει ροζ κιθαρα και τις ελευθερες ωρες του να ακουει νινο...ε ρε τι αλλο θα διαβασουμε!Επισης αυτο με τον Bieber, αφου ολοι ξερετε τι ηθελε να γραψει το παλικαρι γιατι κανουμε πως δε καταλαβουμε...ενταξει το καταλαβαινω η αναγκη για εκτονωση ειναι μεγαλη αλλα οχι κ ετσι!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης αυτο το ss  στο τελος του νικ σου ειναι πολι περιεργο και αν ειναι αυτο που νομιζω απλα εμετικό,,,

 

 

κι αν ΔΕΝ είναι;;;

 

μη βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα

 

μπορεί ο φίλος να έχει SuperSport μηχανή, στο χώρο των μοτο το SS απαντάται πολύ συχνά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου ολοι ξερετε τι ηθελε να γραψει το παλικαρι γιατι κανουμε πως δε καταλαβουμε

 

για εξηγησε μας εσυ που καταλαβες λοιπον....

 

γιατι εγω,που ειμαι και λιγο αργος...ΔΕΝ καταλαβα κατι αλλο απο αυτο που εγραψα στο πρωτο μου ποστ εδω μεσα.

 

ειναι ας πουμε σαν να ρωταω πως θα διορθωθει ο ηχος μου στην κιθαρα και να λεω οτι "παιδια το παιξιμο μου ειναι χαλια,λιγο καλυτερο απο του Μαλμστην ,αηδια δηλ,πως θα βγαλω καλυτερο ηχο στην κιθαρα?"

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

noe13 είσαι 13?

ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ BIEBER, ΤΟ ΘΕΜΑ.

Μιλήστε αλλού για το ποιός είναι ο καλυτεροτεροτερος.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφοσον εδω μεσα μιλαει για μουσική και οργανα, το τι πιστευει ο καθένας μας ειναι δικο του θέμα.

 

ξεκαθάρισε το μεσω pm και αμα ειναι, μην τον κάνεις παρέα η βρεθειτε καπου εξω να πλακωθείτε. καλύτερα όχι-n

 

δηλαδι πολλοι που εχουν εδω μέσα τα 21(ΑΕΚ) 13 (ΠΑΟ) η καποιος παοκιτο νομίζω, πρέπει να πέσει ξυλο για το ποδόσφαιρο?

 

αλλού παιδιά......εδω music!!!

 

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εξηγησε μας εσυ που καταλαβες λοιπον....

 

γιατι εγω,που ειμαι και λιγο αργος...ΔΕΝ καταλαβα κατι αλλο απο αυτο που εγραψα στο πρωτο μου ποστ εδω μεσα.

 

ειναι ας πουμε σαν να ρωταω πως θα διορθωθει ο ηχος μου στην κιθαρα και να λεω οτι "παιδια το παιξιμο μου ειναι χαλια,λιγο καλυτερο απο του Μαλμστην ,αηδια δηλ,πως θα βγαλω καλυτερο ηχο στην κιθαρα?"

Δηλαδη ειναι δυσκολο να καταλαβεις οτι ενας ακροατης που δεν εχει τις δικες σου μουσικες γνωσεις (δε το λεω ειρωνικα) θεωρει τον Bieber εναν ευπεπτο ποπ τραγουδιστη για κοριτσακια,ασχετα με τις πραγματικες ικανοτητες του???Και δε νομιζω ο Βιεβερ για τους τραγουδιστες ,να ειναι οτι και ο Μαλμστην για τους κιθαριστες

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

noe13 είσαι 13?

ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ BIEBER, ΤΟ ΘΕΜΑ.

Μιλήστε αλλού για το ποιός είναι ο καλυτεροτεροτερος.

Μαλιστα κι εσυ αποφασισες μετα απο 2 σελιδες που ασχολουνται με τον Bieber να την πεις σε μενα!!!ωραιος!!!!επισης Η ΜΙΣΗ ΣΕΙΡΑ που εγραψα εγω γι αυτον ηταν συνεχεια του προηγουμενου ποστ μου και οχι το κεντρικο θεμα!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου