Προς το περιεχόμενο

Με αφορμή την αγορά MacBook απο Καναδά.


ninja

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλοί χρυσοί οι Γερμαναράδες αλλά αυτές οι γερμανίδες στο μεγαλύτερο ποσοστό τους είναι άσχημες. Ακόμη και οι όμορφες τους έχουν κάτι απο άντρα..

Όσο θαυμάζω την σοβαρότητα των Γερμανών στις επιχειρήσεις τόσο απεχθάνομαι τις Γερμανίδες.  ;D

 

παράδειγμα εδώ η miss germany 2010.  ;D Στη μούρη δε φέρνει λίγο απο μπαρμπα Γιώργο;  ;D ;D

 

http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/620665/620665,1295025563,6/stock-photo-las-vegas-august-kristina-rohder-miss-germany-poses-for-a-photo-at-lemonade-stand-at-68964658.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οχι αλλα φτιαχνουν φοβερο Στρουντελ και ακομα καλυτερα Λεμπκουχεν...γιατι?σκεφτεσαι να μετακομησεις?ελα,οσο ειναι ακομα τα συνορα ανοικτα...ολοι οι καλοι χωρανε εδω... ;D

 

Εχει και μουσειο με συνθεσαιζερ...MOOG... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παράδειγμα εδώ η miss germany 2010.  ;D Στη μούρη δε φέρνει λίγο απο μπαρμπα Γιώργο;  ;D ;D

 

Μπορώ να σε βοηθήσω με αυτή την ερώτηση : αν έρθει και σου ζητήσει να πάτε για καφέ, στείλε μου π.μ. και θα την βγάλω εγώ έξω την κοπέλα, και εσένα θα σου δώσω λεφτά να πας σινεμά. Συμφωνούμε;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να σε βοηθήσω με αυτή την ερώτηση : αν έρθει και σου ζητήσει να πάτε για καφέ, στείλε μου π.μ. και θα την βγάλω εγώ έξω την κοπέλα, και εσένα θα σου δώσω λεφτά να πας σινεμά. Συμφωνούμε;

 

 

 

Δεν πρόκειται να μου ζητήσει, αλλά αααννννν τύχει θα σε έχω υπόψιν μου..  ;D ;D

Που να τις δεις και σε ενημερωτικά βίδεος..Γεμάτες τρίχες είναι..  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοί χρυσοί οι Γερμαναράδες αλλά αυτές οι γερμανίδες στο μεγαλύτερο ποσοστό τους είναι άσχημες. Ακόμη και οι όμορφες τους έχουν κάτι απο άντρα..

Όσο θαυμάζω την σοβαρότητα των Γερμανών στις επιχειρήσεις τόσο απεχθάνομαι τις Γερμανίδες.  ;D

 

παράδειγμα εδώ η miss germany 2010.  ;D Στη μούρη δε φέρνει λίγο απο μπαρμπα Γιώργο;  ;D ;D

 

http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/620665/620665,1295025563,6/stock-photo-las-vegas-august-kristina-rohder-miss-germany-poses-for-a-photo-at-lemonade-stand-at-68964658.jpg

 

XALIA MAVRA EXUN FILOS

 

http://prettydarkhorse.hubpages.com/hub/Best-and-Famous-German-Actors-and-Actresses

 

afoy me ton Trolley tis ftiname otan ixe erthi sto Verolino kai aftes mas parakalousane gia ligo elliniki psoli (mia kai eki os gnoston imaste oi kalyteroi....afu i Germanoi den borun na to kanun giati oloi mera dulevun,pinun kai xernane)...etsi den ine?

 

ase pu den exi kai ilio...kai ine oles asprouliares san ton Nosferatou

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ κερδοσκοπικα παιχνιδια και δεν πρεπει να ανησυχουν κανενα μια και ο δανεισμος της χωρας ειναι ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΣ για τα επομενα 2 χρονια,απλα ειναι μια καλη ευκαιρια να μαζεψουν το τραπεζικο "χαρτι" οι μαγκες του εξωτερικου,κατα την ταπεινη μου γνωμη οποιος αγοραζει σημερα ελληνικες τραπεζες στο ΧΑΑ σε ενα χρονο θα εχει 3πλασιασει-5πλασιασει τα χρηματα του. ;)

 

Αυτό το post το έψαχνα καιρό,γιατί δυστυχώς τότε τσίμπησα στο παπαγαλιλίκι και έχω εγλωβίσει κάτι ψιλά όσο 5 Gibson les paul standard στην εθνική..

 

Αργότερα που το συζητούσαμε αρνήθηκε ότι είχε κάνει τέτοια πρόβλεψη.Δεν πίστευε ούτε ο ίδιος.

 

το 2008 φυσικα και ηταν ,βγηκε πολυ χρημα τοτε δοξα το Γιαραμπι... Grin,φυσικα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ περιπτωση να ειπα οτι οι μετοχες των ελληνικων τραπεζων ηταν ευκαιρια.....ΜΕΤΑ τη χρεοκοπια της Ελλαδας,αν και παλι κατι ψηλα βγηκανε απο τους τολμηρους που μπαινοβγαινανε πριν και μετα τις...σιγουρες επιστροφες στη δρχ (δημοψηφισμα,πιθανη εκλογη Τσιπρα κτλ)...

 

Αλλά εγώ τον superfunk τον πάω παρά τα ελαττώματα του.  ;D

Μου έχει δώσει πολλές καλές συμβουλές γύρω απο κιθάρες και έχω μάθει πολλά πράγματα γι'αυτό και τον εκτιμώ.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 Aπριλιου αρχηγε μου δεν ειχαμε ακομα μπει στο ντορβα,2 Μαϊου ξεκινησε το πανηγυρι ενω κανεις δεν μπορουσε να προβλεψει οτι ακομα και τοτε η Ελληνικη κυβερνηση θα εκανε το παν για να καταστρεψει τη χωρα ΜΗ ΕΦΑΡΜΟΖΟΝΤΑΣ το μνημονιο....

 

αν το εφαρμοζε,απελυε καμμια 150αρια χιλιαδες ΔΥ και εκανε και καμμια αποκρατικοποιηση δεν θα φταναμε αλλες τρεις φορες αγκαλια με τη δρχ. και την αφρικανοποιηση (οντως παραδεχομαι οτι δεν προβλεψα την απολυτη ΚΑΦΡΙΛΑ που θα μπορουσαν να φτασουν οι ντοπιοι πολιτικοι...και νομισα οτι σοβαρευτηκαν εστω και την υστατη στιγμη....)

 

και σου ΞΑΝΑλεω οτι και λεφτα βγηκανε μετα απο τις τραπεζες και οι 3 ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ προβλεψεις μου μια χαρα βγηκαν αληθινες.... ασε που εξακολουθω να  πιστευω οτι οι ελληνικες τραπεζες αδικα καταστραφηκανε μια και σοβαρες ηταν και συντηρητικες ηταν και μια χαρα διαχειρηση χαρτοφυλακιων εκαναν αλλα πληρωσαν την...υποχρεωτικη αγορα ελληνικων ομολογων.. που η μπανανια τους επεβαλε τοσα χρονια...(αντιθετα με την Ισπανια,την Ιρλανδια ή την Κυπρο π.χ. που οντως εκει οι τραπεζες προκαλεσαν την κριση)....οντως η καταντια τους ειναι ντροπη και ποτε δεν μπορουσα να τη φανταστω...

 

 

Αλλα δεν πειραζει...και εγω σ'αγαπω και ας καταλαβαινεις απο οικονομικα λιγοτερα και απο τον Τσιπρα.. ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πηρες κι εσυ παραδειγματα, την Σιφερ και την Κλουμ ;D

 

Αν και για μια γερμανιδα ειχα πεσει στα πατωματα πριν 10 χρονια :D Αλλά πραγματικα κατι Σιφερ και λοιπες τις ειχε για πρωινο, συν το πιο αυθεντικο τουπέ που εχω συναντησει ποτε! Αλλα ημανε τυχερος γιατι οι γονεις της τη φερανε εκει όπου το μονο εμψυχο ον που δεν ειχε πρεσβυωπια ήμουν εγώ :D Κι ετσι εχω να λεω οτι καποτε εσυνευρηθάμην με αυτο που ευγενικα αποκαλουμε γούναρο απο τη γεργανία!!!

 

Aυτή δε νομιζω να ειπε πολλά όταν γυρισε στην πατριδα της ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου