Προς το περιεχόμενο

Ήρθε το καινούργιο Prophet. Και κάνει μόνο 399€ !!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Το σπίτι πιστοποιήθηκε.

Αν όμως του έλεγες όταν βάζω στην κουζίνα τον Φέντερ βγάζει ένα βόμβο, αλλά στην κρεβατοκάμαρα όχι, θα σου έλεγε "ε μωρε καποιο fluxαδρονιακώνμεταπτώσεωνΤαυνετρινωνλόγωαρχήςαποκλεισμούPauliθαείναιπάρεμεαποΔευτέρα(νασεστείλωσεάλλονπουδεσυμπαθώγιατίδεθέλωναμπλέξωμετιςγειώσειςσου)

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

Αν όμως του έλεγες όταν βάζω στην κουζίνα τον Φέντερ βγάζει ένα βόμβο, αλλά στην κρεβατοκάμαρα όχι, θα σου έλεγε "ε μωρε καποιο fluxαδρονιακώνμεταπτώσεωνΤαυνετρινωνλόγωαρχήςαποκλεισμούPauliθαείναιπάρεμεαποΔευτέρα(νασεστείλωσεάλλονπουδεσυμπαθώγιατίδεθέλωναμπλέξωμετιςγειώσειςσου)

 

Νομίζω ότι θα έλεγε "α, αυτό θέλει ψάξιμο, φώναξέ με κάποια στιγμή να το δούμε, αλλά μπορεί να κοστίσει αρκετά".

  • Like 1
  • Λυπάμαι 1
  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, trolley είπε

Δηλαδή, εσύ πιστεύεις ότι ο Erskine θα είχε βρει αντάξιο της σπουδαιότητάς του μισθό στην Ελλάδα;  Ή ο Vangelis; Ή ο Λάνθιμος; Είμαι βέβαιος πως όχι, και δεν φταίει η "κρίση" αλλά η κρίση (και η έλλειψη αυτής). :)

Αν τους είχαμε φτιάξει ένα μονοπώλιο ώστε να τους επιβάλλουμε, σίγουρα ναι.

 

Εγώ δεν έχω τίποτα με τον άνθρωπο, μεροκαματιάρης ήταν, "εξωτερικός συνεργάτης". Αλλά. Αλλά. Υπάρχουν κάποιες αντιφάσεις. Όταν μια δουλειά είναι τόσο απλή που μπορώ να την κάνω κι εγώ, αλήθεια, όχι μηδενιστικά, αλήθεια μπορώ, άσε με να την κάνω, και έλα μετά να την αξιολογήσεις, και χρέωσέ μου την αξιολόγηση. (Φυσικά και θα σου πουν, ΤΟΣΟ κάνει, η ίδια η εργασία είναι δωρεάν ✌️) Ή όταν ξέρω ότι έχει χαλάσει ένα λαστιχάκι από το μπο$δ3λο σου, που κοστίζει 5 ευρώ, πούλα μου ένα ΣΕΤ λαστιχάκια με 200 ευρώ, και άσε με να προσπαθήσω να το φτιάξω. Μη μου λες θέλω 300 για να έρθω μέχρι εκεί για να σου αντικαταστήσω ΤΕΛΕΙΩΣ το εξάρτημα και να σε χρεώσω και 1500 ακόμα που κοστίζει καινούργιο, ώστε να το πάρεις εσύ μετά, να βάλεις το λαστιχάκι και να το πουλήσεις σε άλλον για καινούργιο.

 

Λέμε για προστασία του περιβάλλοντος, λέμε για σπατάλη πόρων, λέμε για αισχροκέρδεια. Παραμυθάκια για μικρά παιδάκια. Αν μπορεί ο άλλος να σε δαγκώσει, σε δαγκώνει. Κι άμα θες. Πολλές δικαιολογίες μπορούν να εφευρεθούν για να το δικαιολογήσουν, αλλά το δάγκωμα είναι δάγκωμα. Μακάριος ο δαγκώσας, ότι δαγκωθείς ούκ έστι.😅

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manosx είπε

 Φιδια στην Ελλαδα, που ακουστηκε. Απλα εντελωε τυχαια, ο υπουργος αναπτυξης της χωρας πουλαγε νανογιελεκα. 

 

 

Θα έλεγε τα καλύτερα λόγια για το νέο Prophet. 

 Αφού λατρεύει τα γενόσημα. 

 Χαχαχαχαχαχα😂

 

  • Χαχα 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Θα έλεγε τα καλύτερα λόγια για το νέο Prophet. 

 Αφού λατρεύει τα γενόσημα. 

 Χαχαχαχαχαχα😂

 

Μη το λες. Μπορει για να παρει ψηφους απο το κομμα του αλλου με τις κεραλοιφες να βγαλει στη φορα επιστολες που βρηκε απο τους παλιους Prophets κ βλεποντας το ονομα να το θεωρησει ανταγωνισμο😆

  • Χαχα 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Μη το λες. Μπορει για να παρει ψηφους απο το κομμα του αλλου με τις κεραλοιφες να βγαλει στη φορα επιστολες που βρηκε απο τους παλιους Prophets κ βλεποντας το ονομα να το θεωρησει ανταγωνισμο😆

Αρχαίοι Έλληνες Συνθετητές;

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ali Barout είπε

Αρχαίοι Έλληνες Συνθετητές;

Ο μηχανισμος των Αντικυθηρων ξερουμε πραγματικα τι ηταν?

Ηρεμα ρωταω..

Τον εχει βαλει κανεις μπροστα κ να τον συνδεσει με ηχεια να βεβαιωθει πως δεν ηταν μηχανικο συνθ? (ουτε καν αναλογικο)

  • Χαχα 3

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Αρχαίοι Έλληνες Συνθετητές;

Θα γίνει ειδικό αφιέρωμα στην εκπομπή "ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΓΕΡΣΙΣ" 

  • Χαχα 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Ο μηχανισμος των Αντικυθηρων ξερουμε πραγματικα τι ηταν?

Ναι, ξέρουμε, αλλά αυτά δεν μπορούν να συζητιούνται εδώ. Ραντεβού αν θέλεις πίσω από το Λούκουλο, ώρα 14:30, την 3η Σεπτεμβρίου (Παλαιό Ημερολόγιο, ασφαλώς).

  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου