Προς το περιεχόμενο

33,33 ... To χάσαμε το τραίνο?


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Αν ήταν αλήθεια αυτό θα κατοικούσαμε ακόμα σε σπηλιές

Τι εννοείτε; Έχεις μάθει κάτι στη ζωή σου που δεν σου το έμαθε/έδειξε κάποιος άλλος;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, trolley είπε

Τι εννοείτε; Έχεις μάθει κάτι στη ζωή σου που δεν σου το έμαθε/έδειξε κάποιος άλλος;

Για παράδειγμα είμαι αυτοδίδακτος μουσικός, με βοήθεια από βιβλία βέβαια και το ίντερνετ, αλλά ένα μεγάλο ποσοστό της γνώσης μου (το πιο ουσιαστικό) το ανακάλυψα μόνος μου, ψάχνοντας μου αποκαλύφτηκε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, trolley είπε

Τι εννοείτε; Έχεις μάθει κάτι στη ζωή σου που δεν σου το έμαθε/έδειξε κάποιος άλλος;

Να αναπνέω. 

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε παιδιά, κλείστε το τότε.

Αφού τα ξέρετε όλα ή τα μάθατε με επιφοίτηση.

Αλλωστε πρέπει να πληρώνετε και συνδρομή.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν καταλαβαίνω ούτε το μένος του Μάνου (που προφανώς έχει αλλού το τρίγκερ) ούτε τη φοβερή απορία του Στράτου. Τα πράγματα είναι απλά:

 

Η Μαιρούλα είναι μια 33χρονη Βρετανή youtuber σαν χιλιάδες άλλους youtubers. Δε δηλώνει καθηγήτρια μουσικής ή μέντορας. Κυνηγάει μια επαγγελματική καριέρα στην τραγουδοποιία. Έχει ένα κανάλι που κάνει παρουσιάσεις gear, διασκευές, παίζει δικά της και μιλάει για τη ζωή της. Ουδείς είπε ότι είναι ο νέος Φελίνι, Μότσαρτ, Φρούντ ή Καντ. 

 

Απλά είναι πολλά levels παραπάνω από τα συνήθη βυζιά και χάχανα.  

  • Like 3

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Αλλωστε πρέπει να πληρώνετε και συνδρομή.

 

 

Εγώ προσωπικά ούτε λογαριασμό στο YT έχω (δεν έχω λόγο να κάνω), αλλά και βλέπω διαφημίσεις.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Η εξερευνηση για την ανακαλυψη των αιτιων των φαινομενων ειναι ισως το πιο ισχυρο ενστικτο του ανθρωπου, αν παρακολουθησεις τη συμπεριφορα οποιουδηποτε νηπιου τα καταλαβαινεις αμεσως.

 

 Οσο και αν εχουμε γκωσει απο την υπερπροσφορα ( αχρηστης) πληροφοριας, αυτο δεν φευγει.

 

 Τωρα, ολοι οι youtubers, οι δημοσιογραφοι, οι τηλεπερσονες κλπ, πουλανε μονο ΕΝΑ προιον: Τον ΕΑΥΤΟ τους.

 

 Αν λοιπον γουσταρει καποιος να χαζοβλεπει Μαιρη, Ευαγγελατο, Τατιανα η οτι αλλο, με γεια του και χαρα του, ειναι και αυτος ενας τροπος να περναει κανεις την ωρα του, γιατι οχι.

 

 Μονο μην εχει την αισθηση οτι κανει κατι παραπανω απο το να περναει την ωρα του, αυτο θα ηταν λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Jazzjoker είπε

Η Μαιρούλα είναι μια 33χρονη Βρετανή youtuber σαν χιλιάδες άλλους youtubers. Δε δηλώνει καθηγήτρια μουσικής ή μέντορας. Κυνηγάει μια επαγγελματική καριέρα στην τραγουδοποιία. Έχει ένα κανάλι που κάνει παρουσιάσεις gear, διασκευές, παίζει δικά της και μιλάει για τη ζωή της.

 

Με γεια της με χαρά της.

Μια χαρά κάνει η κοπέλα, καμία αντίρρηση, αν είναι δυνατόν.

Απλά εμένα τουλάχιστον δεν με ενδιαφέρει.

 

Η απορία μου είναι απλά γιατί να ενδιαφέρει τους άλλους να μάθουν για την ζωή της, αν δεν υπάρχει κάτι το ιδιαίτερα ενδιαφέρον σ' αυτήν.

Τίποτε παραπάνω.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Για παράδειγμα είμαι αυτοδίδακτος μουσικός, με βοήθεια από βιβλία βέβαια και το ίντερνετ, αλλά ένα μεγάλο ποσοστό της γνώσης μου (το πιο ουσιαστικό) το ανακάλυψα μόνος μου, ψάχνοντας μου αποκαλύφτηκε

 

Θεωρώ ότι κάνεις πλάκα. Αλλά ΟΚ, εγώ δεν έμαθα τίποτε μόνος μου, οπότε ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε. Οι σπηλιές τι σχέση έχουν δεν το κατάλαβα πάντως, μάλλον έχεις λάθος γνώμη για το τι διδάσκονται οι πολιτικοί μηχανικοί (νύξη: όχι δεν ανακαλύπτουν μόνοι τους πως κτίζονται τα κτήρια).

 

2 λεπτά πριν, manosx είπε

Η εξερευνηση για την ανακαλυψη των αιτιων των φαινομενων ειναι ισως το πιο ισχυρο ενστικτο του ανθρωπου, αν παρακολουθησεις τη συμπεριφορα οποιουδηποτε νηπιου τα καταλαβαινεις αμεσως.

 

Ισχύει. Έχουν ερωτήσεις, πολλές μάλιστα. Τις απαντήσεις θα τις βρουν στους άλλους όμως, δεν θα τις βρουν ψάχνοντας μόνοι τους στην καυτή άσφαλτο.

 

4 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Δε δηλώνει καθηγήτρια μουσικής ή μέντορας.

 

Δεν δηλώνει ίσως, αλλά όποιος χησιμοποιεί ένα δημόσιο βήμα, ή ενημερώνει ή διδάσκει. Εκ' των πραγμάτων.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

Απλά εμένα τουλάχιστον δεν με ενδιαφέρει.

 

Η απορία μου είναι απλά γιατί να ενδιαφέρει τους άλλους να μάθουν για την ζωή της, αν δεν υπάρχει κάτι το ιδιαίτερα ενδιαφέρον σ' αυτήν.

Τίποτε παραπάνω.

 

Εσένα δε σε ενδιαφέρει. Πώς αναλαμβάνεις να αποφασίζεις αν έχει ενδιαφέρον για τους άλλους;

  • Συμφωνώ 1

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν BillTrantos κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου