Προς το περιεχόμενο

Ακουσατε Ακουσατε: Νέο Nord Lead


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΕεεεεεμ αυτη ειναι η διαφορα τα nord ειχανε τα αρχ...α να ειναι ξεβρακοτα !!!!!!!! :D

 

 

 

Παντα φιλικα ετσι :) !!!!!!!!!!!

παντα φιλικα εχεις στην κατοχη σου κανενα γιατι εγω εχω το nord 3 και και αλλα 18 αναλογικα και digital στο home studio μου.Aπλως για να ξερω αν εισαι γνωστης η κολημενος.και αμα θες και photo κανενα προβλημα.αλλα θελω και απο σενα γιατι αν δεν εχεις ε ρε κραξιμο που θα φας σε ολο το noize

Ποσα αναλογικα εχεις και τι θεωρεις ποιο/α καταλληλο για ambient βαση της δικης σου εμπειριας?

URL=http://www.youtube.com/watch?v=BSSjHZsiiy0]!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εxω 9 αναλογικα.roland jp 8080,novation nova,novation ks5,roland juno 1,nordlead 3,virus c,roland jd800,korg prophecy,waldorf micro Q. Απο καινουρια προτεινω.korg ms 2000, korg radias , waldorf stromberg,roland v-synth xt η GT.και αν θελεις και ενα digital korg triton extreme η m3 το καινουργιο τους που απο ατμοσφερικους ειναι foul στους ηχους.Αφου με triton xtreme που εχω,exω βαρεθει την ατμοσφερα του.μιας και ειμαι producer progressive trance, hard trance,breakbeat kai gabba hardcore.αν θες ατμοσφερα korg,waldorf,alesis andromeda,electron monosynth αν θες σκληραδα roland ,access virus ,nordlead και λιγο emu και αν θες bass moog voyager,novation ειδικα με το supernova 2 που ηταν το καλητερο τις novation (αχ το ατιμο δεν το βρισκω και σε αγγελια κιολας να το αρπαξω με τη μια).Τωρα για yamaha motif es h xs σειρα αλλα για violins kai piano kalo.τα 9 digital μου ειναι korg triton extreme,roland mc 909,roland xp30,yamaha rm1x kai sy7000 ,emu proteus 2000 plus 3 cards,roland varios,yamaha sy 77 kai bose sp 505 groove sample.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο για τα καινουρια σχεδον ολλα που βγαινουν ειναι modeling analog ετσι.αληθινα analog ειναι μονο το moog voyager και το alesis andromeda απο τα νεα σχετικα.οσο για παλια ασε υπηρχαν πολα μα πολα αναλογικα.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα φιλε γιατι απο τι καταλαβα εσυ θες να κανεις επιδειξη !!!!

εχω το nord modular g2χ ο κολλητος μου εχει το nord 2x και γραφουμε μαζι ποια. επισης αλλος φιλος μας εχει το ti (εχει βγαλει 2 album στο λεω για να μην νομιζεις οτι ειναι κανενας πιτσιρικας) ΑΛΑ μονο πιπες δεν μας κανει για να παμε στo studio του.

Tωρα αν εχεις το nord 3 και μιλας ετσι για το μηχανημα ή κουφος εισαι ή κουλος ή τεμπελης !!!!!!

Να σε ρωτησω κατι ποσο χρονων εισαι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εxω 9 αναλογικα.roland jp 8080' date='novation nova,novation ks5,roland juno 1,nordlead 3,virus c,roland jd800,korg prophecy,waldorf micro Q. .[/quote']

 

Μήπως μπερδεύεις τα virtual analog με τα analog?

Η την βούρτσα με την ........?

Πάντα φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εxω 9 αναλογικα.roland jp 8080' date='novation nova,novation ks5,roland juno 1,nordlead 3,virus c,roland jd800,korg prophecy,waldorf micro Q. .[/quote']

 

Μήπως μπερδεύεις τα virtual analog με τα analog?

Η την βούρτσα με την ........?

Πάντα φιλικά.

 

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΑΝ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ VIRTUAL TOTE THN .......... THN EXEIΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου