Προς το περιεχόμενο

Ακουσατε Ακουσατε: Νέο Nord Lead


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΑΝ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ VIRTUAL TOTE THN .......... THN EXEIΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.

 

www.vintagesynth.com

Για να μορφωθείς περί του θέματος .

 

 

Υ.Γ. Πρέπει να είσαι κάτω από 18 χρονων σίγουρα και να έχεις παίξει μόνο με plugin για να λες τέτοιες ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε φιλε ειπα ναμην ξαναμηλισω αλα μου εχεις σπασει τα νευρα !!!!!!! :twisted:

ξερεις τελικα τι θες να πεισ ή δεν ξερεις ? το nord στην αρχη ειπεσ οτι το εχουνε λιγοι goates και djs τωρα γραφεις αλα ουτε και ξερεις τι θες να πεις !!!! δισκογραφικη δεν ειπες ή κατι δικο σου να ακουσουμε αφου εισαι τοσο γαματος !!!

 

 

 

Υ.Γ Εισαι σιγουρα κατω των 18 και κακομαθημενο πλουσιοπαιδο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φίλε ruffneck δεν σε ξέρω' date=' δεν με ξέρεις... αλλά κοντεύεις να με βγάλεις χαζό! Τι φανατισμός είναι αυτός? Τι έλλειψη χιούμορ? Περί μάρκας κολοκυθόπιτα ρε παιδιά. Εγώ, π.χ., έχω το Nord Lead 2 και το Nord Electro εδώ και χρόνια και είμαι ευχαριστημένος και με έχουν βγάλει σε δεκάδες λάιβ (από θέατρα του εξωτερικού σε Ισπανία, Ιταλία, Τουρκία και αλλού ως Λυκαβηττό, Gagarin και κωλόμπαρα με 5 άτομα και αν στο κοινό... δεν έχει σημασία το πόσοι ήταν ή πόσο καλοπαιγμένο, έχει σημασία οτι μου έκανε τη δουλειά) και είμαι ευχαριστημένος. Αλλά, πάλι, δεν πρόκειται να κράξω κανέναν άλλο χρήστη άλλου οργάνου. Οποιος επιλέγει κάποιο όργανο το κάνει για τους λόγους του (είτε λεφτά, είτε brand name είτε οτιδήποτε άλλο). Αν θεωρείς κοροϊδία το Nord (ή όποια άλλη μάρκα) θεωρείς κορόιδα τους χρήστες τους. Δεν είναι λίγο λάθος αυτό, χωρίς να τους ξέρεις, αυτούς ή τις ανάγκες τους?[/quote']

ρε γιαννη εγω κανενα προβλημα εξαλου δεν κολλησα με καποιο συγκεκριμενο ισα ισα τους προτεινα και αλλες λυσεις για synth και τους ανεφερα ποια ειναι τα ελλατωματα του αυτο και μονο αυτο.Αλλα εχω βαρεθει μολις αγορασουν κατι επειδη το καναν με κοπο να το κανουν το καλυτερο του κοσμου.σαν να σου λεω οτι το korg ms 2000 ειναι το καλυτερο δεν θα με περνουσες για καραγκιοζι αυτο προσπαθω να τους πω.εγω ξεκινησα με ενα roland mc 505 στην αρχη και εφτασα να εχω οσα εχω σημερα και σαν παραγωγος αυτο θελω να τους οτι το synth δεν σε κανει ανωτερο αλλα εσυ γινεσαι ανωτερος με αυτα που φτιαχνεις ο τροπος να του αλλαζεις κυριολεκτικα τα φωτα.απλως οταν εχεις αποκτηση αρκετα εχεις την απετηση απο τις εταιριες για κατι καλητερο και οχι χειροτερο.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε ειπα ναμην ξαναμηλισω αλα μου εχεις σπασει τα νευρα !!!!!!! :twisted:

ξερεις τελικα τι θες να πεισ ή δεν ξερεις ? το nord στην αρχη ειπεσ οτι το εχουνε λιγοι goates και djs τωρα γραφεις αλα ουτε και ξερεις τι θες να πεις !!!! δισκογραφικη δεν ειπες ή κατι δικο σου να ακουσουμε αφου εισαι τοσο γαματος !!!

 

 

 

Υ.Γ Εισαι σιγουρα κατω των 18 και κακομαθημενο πλουσιοπαιδο !!!

 

ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ Η ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ.ΠΗΓΕΝΕ ID& T RECORDS ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Θ ΣΟΥ ΠΟΙΟΣ DJ EIMAI KAI ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΕΤΕΡΙΕΣ ΒΓΑΖΩ ΥΛΙΚΟ.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε τυχερέ αντι να σε κράξουμε για τα μαργαριτάρια σου βλέπεις και virus ti και από κοντά.

ΧΩΡΙΣ ΓΝΩΜΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΑΞΙΜΟ.ΕΡΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ VIRUS TI EINAI ΠΑΡΕΛΘΩΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΕΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΗΜΕΣ ΤΙΣ ACCESS.ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΟΥ.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ Η ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ.ΠΗΓΕΝΕ ID& T RECORDS ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Θ ΣΟΥ ΠΟΙΟΣ DJ EIMAI KAI ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΕΤΕΡΙΕΣ ΒΓΑΖΩ ΥΛΙΚΟ.

 

 

Δλδ θες να μας πεις ότι είσαι ο dj ruffneck; Γιατί αν πεις ναι, θα νιώσω εθνικά υπερήφανος, που ο Patrick van Kerckhoven ξέρει να μιλά αλλά και να γράφει στα ελληνικά!

Εκτός αν είσαι τόσο γνωστός, που χρησιμοποιείς το νικ άλλου dj για να μην σε καταλάβουν οι οπαδοί!

 

¶ντε καλό πάσχα τώρα

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ θες να μας πεις ότι είσαι ο dj ruffneck; Γιατί αν πεις ναι' date=' θα νιώσω εθνικά υπερήφανος, που ο Patrick van Kerckhoven ξέρει να μιλά αλλά και να γράφει στα ελληνικά![/quote']

 

Χμ... ας τα λέμε καλά... καθώς μας έχει σαπίσει στα συντακτικά και τα ορθογραφικά λάθη... κάτι που (λυπάμαι που το λέω) αλλά όντως προδίδει την ηλικία του.

 

Μ' αρέσει που ήθελε να μας "δοκιμάσει" κιόλας. Πως σου φανήκαμε;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα eye δεν είπα ότι γράφει και μιλάει σωστά ελληνικά, αλλά ότι απλά γράφει και μιλάει ελληνικά :wink: :lol:

 

Πάντως για να λέει ότι έχει τόόόόσα συνθ (καμιά 20αριά, πόσα είπε μωρέ; τα έχασα στο μέτρημα! ) ή συλλέκτης είναι, ή τόσο άσχετος που παίζει με τα πρισετ αντί να δημιουργεί δικούς του ήχους!

 

 

Λες τελικά να είναι αυτός, τώρα που το σκέφτομαι; :roll:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου