Προς το περιεχόμενο

Ακουσατε Ακουσατε: Νέο Nord Lead


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΠΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΙΩΝΕΣ ΠΙΣΩ.ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΙΚΡΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ.

 

Αυτο θα πει 'γνωθι σ'εαυτον' :roll:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λοιπον μ@λ@κ@κο να διαβαζεις καλυτερα τι γραφουμε !!!

1) δεν σε ρωτησα ποιος εισαι, σου ζητησα να ακουσω κομματι σου

2) ειπα οτι σε ολα τα set up υπαρχει και ενα nord, oxi oti exoyn mono nord

3) ειπα οτι μετα το nord δεν ειναι το τιποτα, που αυτο σημαινει οτι εκτιμω πολλα synth και φυσικα και θα ηθελα και αλες αιτεριεσ στο set up μου

 

Ασ ληξει εδω γιατι οτι λεμε τσαμπα το λεμε το παιδι εναι ....για να ειναι

ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕ

Ακου το θεο ΤIESTO :lol: :lol: :lol: :lol: και Βουλοσετω !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δικο μου πλήκτρο είναι καλύτερο απο το δικό σου...Και θα φωνάξω και τον ξαδερφο μου που είναι μεγαλύτερος και θα σαυ πώ εγώ...μμμ....

 

Λίγα με την ηλικία γιατί πηγαίνω 2α λυκείου και φέρομαιι ποιό σοβαρά απο μερικούς μερικούς...

 

Mουσικάρα που είσαι και υπεράνω....Απο παιδεία ομως λίγο σέ βλέπω...

 

Συγκεντρωθείτε και πηγαίντε καμια εκδρομή τώρα στις διακοπές γιατί δεν μας βλέπω καλα...:lol:

 

 

 

((καποιος να κλειδώσει το thread γιατί δεν έχει νόημα πλέον))

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΠΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΙΩΝΕΣ ΠΙΣΩ.ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΙΚΡΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ.

 

"Σε μεγάλο δρόμο κάνε μικρά βήματα" λέει ο φιλόσοφος.

 

Δυστηχώς δεν υπάρχει συνθ που να μπορει να αντικαταστήσει αυτόν που βρίσκεται απο πίσω του. Πάρε απλά το παράδειγμα ένα ζωγράφο και ένα απλο μολύβι. Τι μπορεί να κάνει με ένα ταπεινο μολύβι??? θαύματα!!!

 

Δεν χρειαζόμαστε γαμάτα εργαλεία για να κάνουμε γαμάτη μουσική . Tα specs που βγάζει η εταιρεία είναι μόνο το 0,000001% του τι μπορεί να πετύχεις με ένα εργαλείο. Και εγώ για Virus πήγαινα και κατέληξα στο MOTIF ES6. Καμμία σχέση δηλαδή. Δεν εντυπωσιάζομαι εύκολα γατι απλά θεωρώ οτι η ηχοσυνθεση δεν περιορίζεται μόνο στις ελάχιστες βασικές λειτουργίες που προσφέρει το συνθ σου. Κρυβονται τοσα μυστικα και κολπάκια στη μηχανή του που είναι κρίμα απλώς να γυρνάς τα κουμπάκια .

 

Καθέ φορα που κάθομαι και πίανω την "κουβέντα" με το μοτιφ μου τον πίανουν τα γέλια αν του μιλήσω για VIRUS και G2. To Motif Μου δεν τα έχει και πολύ σε υποληψη. Όπως βλέπεις φίλε μου καθε συνθ έχει την υποληψη του και την προσωπικοτητά του. Τώρα αν είναι τεμπέλης αυτος που τα χειρίζεται .... δεν σου φταίει το καημένο το συνθ που είναι monotimbral και 4 polyphonic. Η χαζαμάρα του χρήστη φταίει.

 

Καλά συνθ έχουμε μπόλικα γιατί όμως η καλή μουσική είναι είδος προς εγκατάλειψη???

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ΝemΟΟΟ!

Κλειδώστε τοοοοοο.

Ο τύπος είναι για την Ανίτα Πάνια.

Φέρτε το πριόνιιιιιι

 

¶ΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ... ΕΛΑ ΕΔΩ ΡΕ ΑΝ ΣΟΥ ΒΑΣΤΑΕΙ

3662_1173623820_large.jpg

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΠΕΙΡΑ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΙΩΝΕΣ ΠΙΣΩ.ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΙΚΡΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ.

 

"Σε μεγάλο δρόμο κάνε μικρά βήματα" λέει ο φιλόσοφος.

 

Δυστηχώς δεν υπάρχει συνθ που να μπορει να αντικαταστήσει αυτόν που βρίσκεται απο πίσω του. Πάρε απλά το παράδειγμα ένα ζωγράφο και ένα απλο μολύβι. Τι μπορεί να κάνει με ένα ταπεινο μολύβι??? θαύματα!!!

 

Δεν χρειαζόμαστε γαμάτα εργαλεία για να κάνουμε γαμάτη μουσική . Tα specs που βγάζει η εταιρεία είναι μόνο το 0' date='000001% του τι μπορεί να πετύχεις με ένα εργαλείο. Και εγώ για Virus πήγαινα και κατέληξα στο MOTIF ES6. Καμμία σχέση δηλαδή. Δεν εντυπωσιάζομαι εύκολα γατι απλά θεωρώ οτι η ηχοσυνθεση δεν περιορίζεται μόνο στις ελάχιστες βασικές λειτουργίες που προσφέρει το συνθ σου. Κρυβονται τοσα μυστικα και κολπάκια στη μηχανή του που είναι κρίμα απλώς να γυρνάς τα κουμπάκια .

 

Καθέ φορα που κάθομαι και πίανω την "κουβέντα" με το μοτιφ μου τον πίανουν τα γέλια αν του μιλήσω για VIRUS και G2. To Motif Μου δεν τα έχει και πολύ σε υποληψη. Όπως βλέπεις φίλε μου καθε συνθ έχει την υποληψη του και την προσωπικοτητά του. Τώρα αν είναι τεμπέλης αυτος που τα χειρίζεται .... δεν σου φταίει το καημένο το συνθ που είναι monotimbral και 4 polyphonic. Η χαζαμάρα του χρήστη φταίει.

 

Καλά συνθ έχουμε μπόλικα γιατί όμως η καλή μουσική είναι είδος προς εγκατάλειψη???[/quote']

ρε μεγαλε οταν μιλας να μην επαναλαμβανεις αυτα που λεω(κοιτα συζητηση yanni)αντε γιατι τα λιγμενα πανε συννεφο εδω.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δικο μου πλήκτρο είναι καλύτερο απο το δικό σου...Και θα φωνάξω και τον ξαδερφο μου που είναι μεγαλύτερος και θα σαυ πώ εγώ...μμμ....

 

Λίγα με την ηλικία γιατί πηγαίνω 2α λυκείου και φέρομαιι ποιό σοβαρά απο μερικούς μερικούς...

 

Mουσικάρα που είσαι και υπεράνω....Απο παιδεία ομως λίγο σέ βλέπω...

 

Συγκεντρωθείτε και πηγαίντε καμια εκδρομή τώρα στις διακοπές γιατί δεν μας βλέπω καλα...:lol:

 

κοιτα οταν φτασεις στα πτυχεια μου τα λεμε.μου εμαθες και τι λεξει παιδια κανεις βηματα βλεπω.

 

 

 

 

((καποιος να κλειδώσει το thread γιατί δεν έχει νόημα πλέον))

:lol: :lol: :lol:

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μ@λ@κ@κο να διαβαζεις καλυτερα τι γραφουμε !!!

1) δεν σε ρωτησα ποιος εισαι' date=' σου ζητησα να ακουσω κομματι σου

2) ειπα οτι σε ολα τα set up υπαρχει και ενα nord, oxi oti exoyn mono nord

3) ειπα οτι μετα το nord δεν ειναι το τιποτα, που αυτο σημαινει οτι εκτιμω πολλα synth και φυσικα και θα ηθελα και αλες αιτεριεσ στο set up μου

 

Ασ ληξει εδω γιατι οτι λεμε τσαμπα το λεμε το παιδι εναι ....για να ειναι

ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕΕ

Ακου το θεο ΤIESTO :lol: :lol: :lol: :lol: και Βουλοσετω !!!!![/quote']

 

1)σεβαστο για τον tiesto κανενας δεν ειπε το αντιθετο.

2)ρε καμμενε εχουν 1 nord kai pentakosia yamaha roland kai korg.αυτο γκαβος εισαι δεν το βλεπεις οτι η προτιμησεις τους ειναι σε αλλες εταιριες περισσοτερο.

3)ηλικια,σε ποια εταιρια παιζω,ποσα συνθ εχω.κατα τα αλλα μαλλον πεζι πολυ μπαφος στο κεφαλη σου παρα μυαλο ετσι.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου