Προς το περιεχόμενο

Ακουσατε Ακουσατε: Νέο Nord Lead


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανίτα Πάνια e.... καλη ιδεα να σας προτεινω για παρατραγουδα.αντε τυχερουλιδες θα βγαλετε και demo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ti είναι TIESTO ?????

 

Πλακα ... πλακα φιλαράκι έχω καιρο να διεσκεδάσω ετσι...laughter20.gif

 

Πες και άλλα.... κατσε να φέρω μονο ποπ κορν να σε απολαύσω

 

Α!Μαλιστα τωρα άραξα και στον καναπέ μου

 

Για πες και άλλα να γελάσουμε λίγο.....laugh.gif

 

 

 

 

 

th15571984_l.gif

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ti είναι TIESTO ?????

 

Πλακα ... πλακα φιλαράκι έχω καιρο να διεσκεδάσω ετσι...laughter20.gif

 

Πες και άλλα.... κατσε να φέρω μονο ποπ κορν να σε απολαύσω

 

Α!Μαλιστα τωρα άραξα και στον καναπέ μου

 

Για πες και άλλα να γελάσουμε λίγο.....laugh.gif

 

TA KOYBAΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ.ΤΕΛΟΣ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΑ.ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ΛΥΚΕΙΟΠΑΙΔΑ.

 

 

 

th15571984_l.gif

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου τα μονα εξαρτιογωνα που περνω ειναι η μπυρα και ο καφες και αυτα πολυ σπανια !!!!!!!!

γι αυτο καποιος αλοσ εδω μεσα εχει χαλασει το μυαλουδακι του στο amsterdam :wink:

kai πιθανων γι αυτο δεν μπορει να συνενοηθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααααααα και επιδη ειπεσ κατι για τους goaτες και το ειπες υποτιμιτικα απ οτι καταλαβα για δες το πρωτο κομματι στο Alan Parsons Project - A Valid Path αν σου λεει κατι το ονομα !!! simon posford ????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ruffneck

 

1ον ) Η παιδεία δεν βρισκεται στα πτυχία μονο...Ενα μεγαλο μερος είναι ο τρόπος που συμπεριφέρεσαι και η νοοτροπία σου...

 

2ον) Μην βάζεις quote με πραγματα που δεν λέμε.... :evil:

3ον) ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ....

Ενα Post εκανα να ενημερωσω κοσμο κ αρχισανε οι κοκκορομαχιες...

Ελεος παιδια

Τεσπα για να χαλαρωσουμε λιγο κουβεντα κανουμε αν θελετε να πλακωθειτε δωστε ενα ραντεβου εκτος...

Για να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους η Clavia μπορει να μην ειναι η μοναδικη εκει εξω αλλα ειναι η μοναδικη που καταλαβαινει κ ασχολειται με τον live μουσικο...Κ δεν εννοω τον gigger της ηλεκτρονικης μουσικης απαραιτητα

καλα να περνατε ολοι κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι μετά από μια εβδομάδα απουσίας (λόγοι υγείας γαρ) και βλέπω ένα ωραιότατο flame. Τι ωραία, καιρό είχαμε να πλακωθούμε βρε παιδιά! :lol:

 

Λοιπόν, καταρχήν να ευχαριστήσουμε τον φίλο Speedheel για την ενημέρωση. Εγώ βλέπω αυτή την κίνηση της Clavia πολύ καλή γιατί πραγματικά είχε μείνει πίσω στα Lead και τα είχε αφήσει για χρόνια ως είχαν, πιθανώς επαναπαυμένη από την απόλυτα επιτυχημένη πορεία τους.

Ήταν καιρός να βγει ένα νέο Lead ή το Wave αν προτιμάτε. Εγώ είμαι της άποψης ότι καλό είναι να βάλουν και εφφέ αυτή τη φορά αλλά επειδή ο ήχος των Lead είναι ωραιότατος (ακόμα και dry), δε νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος που θα κολλήσει στα εφφέ αν του ταιριάξει στο αυτί ο ήχος του οργάνου. Ευτυχώς, εφφέ μπαίνουν και εξωτερικά, ήχος όχι! :wink:

 

Το μόνο που θα πω για το φίλο ruffneck είναι ότι μπορεί να είναι γνωστός και πετυχημένος παραγωγός και μουσικός αλλά... φίλε μου, πως περιμένεις να σε πάρουμε στα σοβαρά όταν μου λες ότι έχεις 9 αναλογικά synths και απαριθμείς ένα αναλογικό και 8 ψηφιακά VA; Και επέμεινες κιόλας ότι είναι αναλογικά!!!

Μόνο και μόνο με αυτή την πατάτα, κατάφερες να χάσεις όλο σου το κύρος! Οπότε, no hard feelings αλλά πρέπει να ψάξεις και να γνωρίσεις καλύτερα το gear που κατέχεις ή να προσέξεις την επόμενη φορά που θα κάνεις flame να το κάνεις σωστά.

 

Φιλικά προς όλους...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Να τη χαιρόμαστε την κουβεντούλα.

Συγχαρητήρια!

 

Είναι ανάγκη να γράφετε με προσωπικούς χαρακτηρισμούς; Στο εξής θα διαγράφονται.

 

Το λέω γιατί οι κανόνες είναι ξεκάθαροι και μάλλον πρέπει να τους ρίξουμε ένα περασματάκι.

 

Σας ευχαριστώ για την κόσμια μελλοντική συμπεριφορά σας.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου