Προς το περιεχόμενο

Ακουσατε Ακουσατε: Νέο Nord Lead


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα φιλε γιατι απο τι καταλαβα εσυ θες να κανεις επιδειξη !!!!

εχω το nord modular g2χ ο κολλητος μου εχει το nord 2x και γραφουμε μαζι ποια. επισης αλλος φιλος μας εχει το ti (εχει βγαλει 2 album στο λεω για να μην νομιζεις οτι ειναι κανενας πιτσιρικας) ΑΛΑ μονο πιπες δεν μας κανει για να παμε στo studio του.

Tωρα αν εχεις το nord 3 και μιλας ετσι για το μηχανημα ή κουφος εισαι ή κουλος ή τεμπελης !!!!!!

Να σε ρωτησω κατι ποσο χρονων εισαι ?

 

ΠΡΩΤΟΝ ΕΣΕΙΣ ΡΩΤΗΣΑΤΕ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΟΧΙ EΓΩ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΟΚ.ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΓΙΑ LIVE ANTE KOYBAΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ LAPTOP GIA TO G2 ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ 2 NORD KAΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΩΓΕΣ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ

ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΠΟΥ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΑΛΜΠΟΥΜ ΣΤΟ AMSTERDAM ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΥ ΤΟ ΝORD ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΕ ΠΑΡΑΓΩΓΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟΙ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΝΟRD MONO KATI GOAΙΤΕΣ DJ ΓΙΑ ΔΕΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΣΚΗΝΗ.ΛΟΙΠΩΝ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ.ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΡΚΑ Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΛΗΤΗΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΣΤΑ ΚΝΟΒΣ ΠΕΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣOY ΤΟ ΝΟRD 2Χ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΟΜΑ? :lol:

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εxω 9 αναλογικα.roland jp 8080' date='novation nova,novation ks5,roland juno 1,nordlead 3,virus c,roland jd800,korg prophecy,waldorf micro Q. .[/quote']

 

Μήπως μπερδεύεις τα virtual analog με τα analog?

Η την βούρτσα με την ........?

Πάντα φιλικά.

 

ρε μεγαλε τα μονα αξιολογα που εχεις ειναι ενα nord 2 και ενα waldorf 2 σωστα.δεν εχεις τιποτα αλλο καλο απο αλλες εταιριες και καωεις και τον εξηπνο.δεν εχεις ουτε καν μετρο συγκρησης για να μιλας τωρα αν ακους τα demo απο καθε εταιρια τοτε εισαι αξιος τξσ τυχης σου.παντα φιλικα

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα φιλε γιατι απο τι καταλαβα εσυ θες να κανεις επιδειξη !!!!

εχω το nord modular g2χ ο κολλητος μου εχει το nord 2x και γραφουμε μαζι ποια. επισης αλλος φιλος μας εχει το ti (εχει βγαλει 2 album στο λεω για να μην νομιζεις οτι ειναι κανενας πιτσιρικας) ΑΛΑ μονο πιπες δεν μας κανει για να παμε στo studio του.

Tωρα αν εχεις το nord 3 και μιλας ετσι για το μηχανημα ή κουφος εισαι ή κουλος ή τεμπελης !!!!!!

Να σε ρωτησω κατι ποσο χρονων εισαι ?

 

ο φιλος σου μονο με το nord 2x θα μπορουσε να κανει παραγωγες με 4 multi και 1000 ηχους η μηπως φιλος σου με το virus TI που εχει 16 multi kai 2048 ηχους εχει πολυ μεγαλητερες δυνατοτητες σε θεμα παραγωγεις?

κοιτα μην πεις καμια βλακια και μιλαω σε μιdi οπου μπορεις να κανεις οτι γουσταρεις με τα φιλτρα οκ και οχι audio γραφω ξαναγραφω.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ 4000 ΕΥΡΩ ΓΙΑ NORD MONO ΟΤΑΝ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΗΣ ΕΧΕΙ 16 MULTITIMBRAL ΜΟΝΑΔΑ EFE ΚΑΙ ΠΟΛΥΦΟΝΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 64.ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΘΥΜΑ ΤΗΣ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΗ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΜΥΝΗΜΑΤΟΣ.ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ.ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ G2 ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΟ TA FILTRA EINAI ANΥΠΑΡΚΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ 2 ΚΑΙ 3.ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ SITES THΣ ΡΩΣΙΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΗΧΟΥΣ.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα συνεχησω την κουβεντα γιατι κατα τη γνωμη μου εισαι αν οχι ασχετος τουλαχηστον κακογουστος !!!!! Δε νομιζω οτι υπαρχουν και πολλα συγκροτηματα που ΔΕΝ εχουν στο set up τους ενα nord ητε λεγονται Dream Theater (falling into infinity) derek sherinian ,madonna,infected mushroom, j.m.jarre klp klp αν θες μπορω να σου φτιαξω μια λιστα να ξεστραβοθεις και να προσγιοθεις ταυτοχρονα γιατι το κατακαβαλησες το καλαμι φιλε μου.... να συγκρηνεις τα ονοματα με τα δικα σου και μετα να πετας τα μαργαριταρια σου !!!

Κανενας δεν ειπε οτι μετα τα nord ειναι το τπτ ισα ισα !!!! ουτε ειμαι κολημενος με μια μαρκα, αλα απ' ολα οσα ακουσα andromeda, ti, polyevolver, super nova moog ..... μου ταιργιαζε αυτο !!!!το επομενο δεν ξερω τι θα ειναι !!!?

Καλα λενε, τα λεφτα τον χαλανε τον ανθρωπο !!!!!!

Για πες μας τα ονοματα που συνεργαζεσαι ή εστω δισκογραφικη album σου κατι !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)ALESIS ANDRONEDA BT, Air, Duran Duran, Depeche Mode, Nine Inch Nails, DJ Tiesto, and the Pet Shop Boys.

2)vIRUS C Nine Inch Nails, KMFDM, and Max Graham.

3)VIRUS b Astral Projection, BT, Überzone, the Crystal Method, KMFDM, Cosmosis, and Nine Inch Nails.

4)NORD 2-3 Jean-Michel Jarre, Stereolab, the Faint, Keane, and the Pet Shop Boys. ΚΑΛΟ ΓΙΑ POP

5)ROLAND JD800 William Ørbit, Emerson Lake & Palmer, 808 State, Ken Ishii, Astral Projection, Rabbit in the Moon, Depeche Mode, Underworld, Tangerine Dream, LTJ Bukem, Apollo 440, Jean Michael Jarre, ATB, Vangelis, Pet Shop Boys, Faithless, Luke Vibert, Mouse on Mars, Laurent Garnier, MC Hammer, Bushflange, Genesis, and Eat Static.

6)ROLAND JP8000-8080 the Crystal Method, BT, Orbital, Ken Ishii, Vince Clarke, Goldie, Dave Holmes, Prodigy, Groove Armada, Pet Shop Boys, Depeche Mode, ATB, Überzone, Faithless, Gary Numan, Scooter, Konflict, William Ørbit, Paul Van Dyk, Groove Armada, and Garbage.

7)JUNO 1 Mundo Muzique, Vince Clarke, Matt Megaton Haines, Paul Hardcastle, Massive Attack, Bomb the Bass, The Prodigy, Youth, Joey Beltram and Human Resource.

8)KORGKARMA Rick Wakeman, Phil Collins, Adam Holzman, Herbie Hancock, Peter Gabriel, Greg Phillenganes, Pete Townshend, and Keith Emerson.

9)KORG PROPHECY The Orb, Jan Hammer, Download, Meat Beat Manifesto, Mirwais, Front Line Assembly, Kobe, Depeche Mode, Orbital, Theatre, Uberzone, BT, Union Jack, The Prodigy, the Crystal Method, Eat Static, Apollo 440, Radio Head, Luke Vibert, Stabbing Westward, 808 State, the Pet Shop Boys

10)KORG MS 2000 BT, Depeche Mode, Apollo 440, the Crystal Method, Placebo, the Faint, Royksopp, and Snoop Dogg.

11)KORG Z1 KMFDM, Gary Numan, LTJ Bukem and Orbital.

12)NOVATION SUPER NOVA Orbital, ATB, The Faint, Jean-Michel Jarre and A Guy Called Gerald.

13)YAMAHA CS1X Underworld, Bushflange, Jamiraquai, Skylab2000, Somatic Responses, and David Bowie.A KAI H MANTONNA TO NEO KAI AGAPHMENO THS EINAI ROLAND V-SYNTH XT ΔΕΣ ΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ROLAND ΑΥΤΟ ΟΚ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΝΟRD ΠΑΤΟΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΚΛΑΨΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΛΕΟΝ ΕΤΣΙ.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την έχω μεγαλύτερη πάντως! Ρε ΕΛΕΟΣ.....

 

ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΕΤΡΗΜΑ.ΚΟΙΤΑ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΥΧΕΡΟ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΛΟΥΣΙΑ ΓΡΙΑ.

Dance music will never die!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φίλε ruffneck δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις... αλλά κοντεύεις να με βγάλεις χαζό! Τι φανατισμός είναι αυτός? Τι έλλειψη χιούμορ? Περί μάρκας κολοκυθόπιτα ρε παιδιά. Εγώ, π.χ., έχω το Nord Lead 2 και το Nord Electro εδώ και χρόνια και είμαι ευχαριστημένος και με έχουν βγάλει σε δεκάδες λάιβ (από θέατρα του εξωτερικού σε Ισπανία, Ιταλία, Τουρκία και αλλού ως Λυκαβηττό, Gagarin και κωλόμπαρα με 5 άτομα και αν στο κοινό... δεν έχει σημασία το πόσοι ήταν ή πόσο καλοπαιγμένο, έχει σημασία οτι μου έκανε τη δουλειά) και είμαι ευχαριστημένος. Αλλά, πάλι, δεν πρόκειται να κράξω κανέναν άλλο χρήστη άλλου οργάνου. Οποιος επιλέγει κάποιο όργανο το κάνει για τους λόγους του (είτε λεφτά, είτε brand name είτε οτιδήποτε άλλο). Αν θεωρείς κοροϊδία το Nord (ή όποια άλλη μάρκα) θεωρείς κορόιδα τους χρήστες τους. Δεν είναι λίγο λάθος αυτό, χωρίς να τους ξέρεις, αυτούς ή τις ανάγκες τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου